08:04
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۸۳۱.۸
   ۴۸۷.۹۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۹۲،۵۱۴ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۲۹    ۱۲:۳۸

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

asalami

علی سلامی عضو از ۱۳۹۲/۰۲/۰۴

  علی سلامی(@asalami)
  #وبیمه گندترین سهم بازار وبیمه هستش
  علی سلامی(@asalami)
  #گروه خودرو: چه بخواهیم و چه نخواهیم باید قبول کنیم که فعلاً روند بازار سرمایه به سهام این گروه وابسته شده چرا؟ چون انتظار آتی سهامداران نسبت به سودآوری تولیدکنندگان این گروه که بیشترین وابستگی را به اتفاقات خارجی آنقدر افزایش پیدا کرده بود که می توان گفت به نوعی اکثر فعالان بازار سرمایه را درگیر خود کرده فعالان بازار سرمایه سهام این گروه را دارند و یا منتظر ایجاد فرصت مناسب برای خرید سهام آنها هستند و این دلیل لیدری خودرویی ها در شرایط فعلی بازار سرمایه می باشد
  علی سلامی(@asalami)
  #شبندر اگه پول و سرمایه ات رو دوست داری دیگه از این به بعدش بورس نزولیه سودنداره بیا بیرون تا دیر تشده فکر سکه وطلا باش
  علی سلامی(@asalami)
  #شبندر کلان دیگه بورس حال نمیده سود نداره پیش به سوی سکه و طلا تا دیر نشده
  علی سلامی(@asalami)
  کلان دیگه بورس حال نمیده سود نداره پیش به سوی سکه و طلا تا دیر نشده
  علی سلامی(@asalami)
  کلان دیگه بورس حال نمیده سود نداره پیش به سوی سکه و طلا تا دیرنشده
  علی سلامی(@asalami)
  خبر #از بورس بیاند بیرون که همش ضرر ده هست دیگه از ما گفتن بود الان فقط سکه وطلا
  علی سلامی(@asalami)
  11:29 بر طبق آخرین اطلاعات دریافتی از تالار کرج هم اکنون سهامداران این تالار با اعتراض شدید در دفتر مدیر این تالار تجمع نموده و از وضعیت فعلی بازار و عدم حمایت که منجر به از دست رفتن سرمایه های آنان گردیده است شکایت نموده اند. این سهامداران نسبت به نزول بی از اندازه و آب شدن سرمایه خود در مدت زمان اندک ؛ معترض بوده و در حال جمع آوری نامه و استشهادی اعتراضی به وضعیت فعلی بازار بورس می باشند (مطلب ارسالی توسط داریوش)
  علی سلامی(@asalami)
  #خبرهیئت وزیران در جلسه مورخ 24 آذرماه خود بنا به پیشنهاد شماره 157286 وزارت امور اقتصادی و دارایی و به استناد بند "ب" ماده 3 قانون اجرای سیاستهای کلی اصل (44) قانون اساسی مصوب 1386 با واگذاری بخش دیگری از سهام دولت «تا 5 درصد سهام» در 2 شرکت بزرگ بیمه شامل بیمه های البرز و آسیا، سه بانک دولتی خصوصی شده بانکهای ملت، صادرات ایران و تجارت، دو شرکت خودروساز بزرگ کشور سایپا و ایران خودرو و دو شرکت بزرگ دیگر کشتیرانی جمهوری اسلامی و شرکت مخابرات موافقت کرده است.
  علی سلامی(@asalami)
  #خبر طرح استیضاح نعمت‌زاده : نابسامانی بازار، گرانی کالاهای اساسی، تعطیلی واحدهای صنعتی و تولیدی، عدم اجرای برنامه مدون در راستای نجات صنعت کشور، اظهار نظرهای غیر کارشناسی و ایجاد تورم در بازار و به‌خصوص بازار خودرو، واردات بی‌رویه خودرو و کالاهای لوکس خارجی، عدم حمایت از تولید ملی، عدم توجه به مناطق ویژه اقتصادی که هنوز عملیات‌ اجرایی آن‌ها آغاز نشده، ناکارآمدی بسیاری از مدیران کل صنعت، معدن و تجارت و نیز عدم عزل آن‌ها از مهمترین موارد طرح استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت است.
  علی سلامی(@asalami)
  #خبر - وزیر نفت با ارسال نامه‌ای به وزیر اقتصاد خواستار خروج نام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از لیست واگذاری‌های وزارت نفت در قالب سیاست‌های اصل 44 قانون اساسی شد. لیست واگذاری شرکت‌های وابسته به وزارت نفت آب رفته است به طوری که تاکنون نام شرکت‌هایی همچون شرکت پشتیبانی ساخت و تهیه کالای نفت تهران، شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت، شرکت ملی صادرات گاز و هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس از لیست واگذاری‌ها خارج شده است..
  علی سلامی(@asalami)
  #تاپیکو +++ خوش بین
  علی سلامی(@asalami)
  #تکمبا ++ خوش بین
  علی سلامی(@asalami)
  #وبصادر بد بین
  علی سلامی(@asalami)
  #خبر شرکت ایران خودرو دیزل از محل تجدید ارزیابی دارایی ها افزایش سرمایه خواهد داد.به گزارش اقتصادایران آنلاین شرکت ایران خودرو دیزل همچون سایر خودرو سازها در نظر دارد از محل تجدید ارزیابی دارایی ها افزایش سرمایه دهد و به ازای هر سهم سه سهم جایزه به سهامداران خود بدهداین یعنی افزایش سرمایه به میزان 300درصد.
  علی سلامی(@asalami)
  #تکمبا بهترین سهم خوش بین
  علی سلامی(@asalami)
  #شبندر پتروشیمی و پالایشی فردا همه منفی هستند غیرازتاپیکوووووووووو
  علی سلامی(@asalami)
  6- سازمانی ها هم مثل اینکه بیمه دانا رو امروز جمع کردن ! آخه دور قبل از 120 تا 250 برده بودنش اینبار از 140 شروع کردن بازیشون رو 7- چند تا کارگزاری هم ثفارس رو گرفتن دارن سرمایه هاشون رو چند برابر میکنن حالا اگه ما بودیم و 2 روز تو صف خرید اردر میزاشتیم صدای زمین و زمان دراومده بود و کدهامون رو بسته بودن و پولامون رو هم بلوکه!
  علی سلامی(@asalami)
  4- همفکران میگه که بانک تجارت بخرین بیشترین مطالبات رو از دولت داره و تو چند روز آینده داره پتروشیمی تبریز رو میفروشه و تراز ارزیش هم سنگین مثبت هستش! 5- بورس 24 هم که پست بانک خریده و رو دستش باد کرده چند روزی یک مرتبه تبلیغش رو میکنه !
  علی سلامی(@asalami)
  “”"اندر احوالات بازار”"”1- روانشناسی بازار میگه خودرو بخر با رعایت حد ضرر! این روند و حجم معاملات و اشتیاق خریدی که در خودرو وجود داره رو وپترو 110 تومانی و بترانس 250 و مپنا 280 و شبندر از 100 تا 1500 دیده شده !2- گزارشات 6 ماهه میگه پالایشی و دارویی و سیمانی بخرید اینها تعدیل های خوبی خواهند داشت.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟