17:39
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۹۸،۹۲۳.۵۳
   ۳۲۶.۶۵
  • ارزش بازار
  • ۳،۹۴۳،۸۶۴ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۱۰/۲۷    ۱۳:۲۵

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

arshiahp

h p عضو از ۱۳۹۳/۱۰/۲۲

  h p(@arshiahp)
  #خزامیا دوستان اول که عذر خواهی کنم این پیام رو زیر بسیاری از پیامهای شما گذاشتم که شاید پاسخی بگیرم. اگر میشه راهنمایی کنید: من متاسفانه زیاد اطلاعات ندارم از تعدیل. الان یعنی امکان داره تا چه قیمتی بالا بره؟ میشه کمی از تعدیل مثبت و چگونگی تاثیرش بر قیمت بگید که مثلا الان این سهم 1200 درصد تعدیل داده و قیمتش 93 تومان هست تا چقدر بالا میره؟ و به چه صورت بالا میره؟ آیا سهم بسته میشه و با قیمت بالا باز میشه یا جایزه میده یا چی؟
  h p(@arshiahp)
  #خزامیا دوستان یه لطفی میکنید یه تحلیل روی این خبر کنید؟ (خبر برای دو روز قبله که حتما همه میدونید) : به گزارش پایگاه خبری عصر بازار، خزامیا در سال 96 به ازای هر سهم مبلغ 7 ریال سود حسابرسی شده پیش بینی کرد که تفاوتی با قبل ندارد و برای سال 95 مبلغ 1 ریال سود اعلام کرد. لذا مثل بودجه حسابرسی نشده، شاهد تعدیل مثبت سنگین 600 درصدی در بودجه سال 96 در مقایسه با سال قبل هستیم. گفتنی است ارز مبادله ای در تاریخ تهیه گزارش مبلغ هر دلار 33,000 ریال در نظر گرفته شده است.
  h p(@arshiahp)
  #خزامیا حمیدی در ادامه با اشاره به روند رو به رشد تولید انواع محصولات زامیاد در سال گذشته گفت در سال 95با تولید مجموع 27650 دستگاه انواع محصول سبک به عنوان برترین تولید کننده وانت در سطح کشور دست یافتیم که نسبت به سال 94 رشد 18 درصدی را ثبت نمودیم.
  h p(@arshiahp)
  #خزامیا افزایش تولید و سهم فروش بازار داخلی ثمره تلاش مجموعه زامیاد در سال جاری است فریدون حمیدی مدیر عامل شرکت زامیاد از شرکت زامیاد به عنوان نخستین شرکتی نام برد که توانست علاوه بر افزایش 23درصدی تولید در سال جاری نسبت به سال گذشته رکورد 35درصدی از سهم فروش بازار خودروهای سبک تجاری کشور را در بین خودروسازان داخلی کسب نماید
  h p(@arshiahp)
  #خزامیا زامیاد شرایط فروش محصولات جدید را اعلام کرد
  h p(@arshiahp)
  #فخوز دوستان سهام افزایش سرمایه به پورتفو اضافه شد.
  h p(@arshiahp)
  #خزامیا پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1395/12/30 بر اساس عملکرد واقعی 6 ماهه (حسابرسی شده) توی کدال اومد
  h p(@arshiahp)
  #خزامیا دوستان عزیز من الان تماس گرفتم گفتن احتمالش زیاده که هفته آینده باز بشه...شاد باشید
  h p(@arshiahp)
  #خزامیا کی باز میشه؟ این آمار تولید و فروش یعنی قراره ب زودی باز بشه یا برای سرگرمیه؟!
  h p(@arshiahp)
  #خزر دوستان این توضیحات در خصوص پیش بینی سود هر سهم برمبنای عملکرد 6 ماهه که امروز اومده رو کدال رو لطفا بررسی و منظورش رو بیان کنید؟؟
  h p(@arshiahp)
  #فخوز الان رفتم بانک گفتن سود نیومده...!!!!!
  هادی پناهی(@arshiahp)
  #قنیشا قنیشا و قشکر خریدم چند ماه پیش.ضررش به کنار، حالا فهمیدم که کلا کارخونه ش در معرض تعطیلیه! چطور امکان داره از این وضعیت رهایی پیدا کنن آخه؟!!!!
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟