12:52
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۹،۳۳۹.۱
   ۵۶۴.۵۲
  • ارزش بازار
  • ۳،۵۶۴،۴۸۵ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۹/۰۱    ۱۲:۴۹

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

arminbashizade

آرمین باشی‌زاده عضو از ۱۳۹۲/۰۵/۲۸

  آرمین باشی‌زاده(@arminbashizade)
  #میدکو بخش ورود سهام‌دار توی سایتِ http://midhco-saham.com/ برای هیچ کس وارد نمی‌شه یا فقط من مشکل دارم؟
  محمود مهرنيا(@mehrneya)
  دوست گرامی: تایپ کنید ( سامانه اطلاع رسانی سهامداران شرکت توسعه و معدنی خاورمیانه ( میدکو) خیلی راحت وارد سیستم میشوید. در ضمن اطلاعات حق تقدم افزایش سرمایه و همچنین مطالبات سهامداران به روز شده است.
  محمد حسین زاده(@mohamadho)
  پولی که بابت حق تقدم بدهکاریم رو چطور باید پرداخت کرد؟ کی میشه سهم رو فروخت؟
  محمود مهرنيا(@mehrneya)
  طبق قانون شما در مدت 60 روز که در برگ افزایش سرمایه هم تاریخ شروع و پایان استفاده از آن ذکر خواهد شد میتوانید مبلغ قابل پرداخت را به حسابی که در برگ فوق عنوان شده واریز نمائید و پس از تکمیل قسمت مربوط به تمایل به افزایش سرمایه اصل فیش و برگ اصل حق تقدم را به آدرس شرکت ارسال نمائید فقط یادتان باشد که از فیش واریزی و برگ حق تقدم خود یک کپی برای خودتان تهیه نمائید. و زمانی که افزایش سرمایه شرکت به ثبت رسید و اوراق سهام جدید صادر شد میتوانید آن را به فروش برسانید.
  یاسر عباس زاده(@yaser1364)
  سلام، من هم با این مشکل مواجه هستم، آخرین تاریخ بروزرسانی این بخش 5 مرداد هست و بنده بعد از این تاریخ سهامدار شرکت شدم، یک بار هم با امور سهام شرکت تماس گرفتم خانومی گوشی رو برداشت و قبل از اینکه کلامم منعقد بشه گوشی رو گذاشت، شما مراجعه کنید به کارگزاری خودتون یا با این شماره تماس بگیرید: 02127340 و پس از اتصال به اپراتور، عدد 1 رو وارد کنید تا وصل بشید به قسمت امور سهام. لطفاً اگر به نتیجه ای رسیدید ما رو هم بی خبر نگذارید
  بهنام   (@payandan)
  سلام بر همه
  بهنام   (@payandan)
  سلام بر همه . برای اینکه وارد سایت  http://midhco-saham.com (امور سهام میدکو )شوید 1- ابتدا باید نام کاربری و یک پسورد ایجاد کنید. که نام کاربری همان فامیل شما و پسورد شماره شناسنامه شما است. (پس از ورود پسورد را عوض کنید). 2- سپس در قسمت اطلاعات ارتباطی موارد خواسته شده را ثبت کنید.  3- در قسمت سایر اطلاعات ، اطلاعات بانیک خود مثل شماره حساب و غیره را وارد کنید. 4- در قسمت امور مالی مبلغی را که برای حق تقدم سهام باید پرداخت کنید را می توان دید. 5-در قسمت گواهی حق تقدم می توان این فرم را گرفت. 
  بهنام   (@payandan)
  دوستان عزیز فعلا قسمت گواهی نامه حق تقدم #میدکو  تا اوایل شهریور غیر فعال می باشد و سپس فعال خواهد شد.
  سینا سینایی(@sina01)
  ممنونم-مردم از بس تکرار کردم و موفق نشدم!!!!!!!!
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟