16:39
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۳۴۳.۹
   ۹۲۹.۴
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۷۴،۳۲۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۲۸    ۱۲:۵۷

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

aria20

آریا آریامنش عضو از ۱۳۹۲/۰۶/۲۵

  آریا آریامنش(@aria20)
  @leila57 خیلی ممنون لیلا خانم
  آریا آریامنش(@aria20)
  #خبهمن به گزارش فارس، صندوق سرمایه گذاری مشترک توسعه بازار سرمایه در اسفند ماه سال گذشته در پی افت شدید شاخص ها و قیمت سهام تأسیس شد تا برای انجام رسالت‌ خود مبنی بر بازگرداندن رونق به بازار، نقش آفرینی کند.
  آریا آریامنش(@aria20)
  #خبهمن علی سنگینیان، در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سوال که آیا در این شرایط، صندوق توسعه بازار اقدامی نخواهد کرد، اظهار داشت: از امروز برخی صف‌های فروش سنگین را در بازار جمع کرده‌ایم.مدیرعامل تأمین سرمایه امین، با تأکید بر اینکه این اقدام برای ایجاد تعادل در بازار است، گفت: به اندازه توان خود، صف‌های فروش سنگین برخی نمادها را خرید می‌کنیم تا متعادل شوند خوش بین
  آریا آریامنش(@aria20)
  @leila57 سلام خانم آریامنش شما دقیقا اسم و فامیلی تون با من یکی است لطفا یک اکانت دیگر بسازید و با اسم مستعار وارد سهام یاب شوید چون دوستان من فکر میکنند من هستم که این تاپیک ها و این عکس رو واسه خودم گذاشتم. من با این شرایط مشکل دارم لطفا یک اکانت دیگر بسازید ممنون میشم اگر توجه بفرمایید.
  آریا آریامنش(@aria20)
  #شبندر دوستان کسی از زمان عرضه تیپیکو خبر دارید؟چند تا سهم میدن؟چه جوریه؟خوبه؟
  آریا آریامنش(@aria20)
  #فاراک دوستان من امروز تو یه سایتی خوندم که فاراک به زودی برای تعدیل بسته خواهد شد آیا خبر موثق است؟شما هم شنیده اید؟کسی خبر دارد؟من تازه از دیروز با فاراکم. خوش بین
  آریا آریامنش(@aria20)
  #خودرو سلام دوستان من خودرو رو روی 360 خریدم الان چند روزه داره منفی میخوره چیکار کنم؟امیدی به برگشتش هست؟
  آریا آریامنش(@aria20)
  #شبندر والله هر روز گفته میشه شبندر از فردا حرکت میکنه.ولی...اما من 18 آذر تو سایت همفکران یه تحلیل از آقای نیما آزادی دیدم که ایشون معتقدند شبندر تا گزارشات 9 ماهه به 2050 خواهد رسید.معمولا تحلیل های آقای آزادی ردخور نداره.در هر صورت من تا اون موقع نمی فروشم.موفق و پرسود باشید خوش بین
  آریا آریامنش(@aria20)
  #پخش دوستان شنیده ها حاکی از آن است که پخش البرز این بار میخواهد مقاومت 660 خود را بشکند.امروز رو 580 حسابی جمعش کردن.حجم معاملاتشم این روزها جالب شده و این موضوع رو تایید میکنه.از ما گفتن بود.جا نمونید.
  آریا آریامنش(@aria20)
  #شبندر وی افزود آقای دکتر رحیمی، رییس دیوان محاسبات در مصاحبه اخیر خود اذعان نموده اند با رییس جمهور در خصوص حمایت از پالایشگاه هایی که سوخت استاندارد تولید می کنند، مکاتبه کرده و در خواست مشوق هایی برای آنها نموده اند، که این امر در حال حاضر می تواند برای پالایشگاهایی که اینگونه سوخت تولید ی کنند مفید باشد.
  آریا آریامنش(@aria20)
  #شبندر وی ضمن اشاره به بازگشت اقبال بازار سرمایه به سهام شرکت های پالایشی طی دو روز گذشته عنوان کرد: افزایش قیمت سهام صنایع ذینفع از تحریم ها در حالی اشباع قیمتی برای سهام آنها را باعث شده که مجدداً شاهد بازگشت اقبال به سمت گروه پالایشی شاهد هستیم.
  آریا آریامنش(@aria20)
  #شبندر وی افزود مصوبه عوارض آلایندگی در مجلس هیچ تغییری نکرد و از این جهت شرکت های پالایشی متحمل هیچ گونه هزینه اضافی نخواهند شد. ضمن اینکه برخی از شرکت ها که تا پیش از این آلاینده شمرده می شدند، در حال انجام اقداماتی جهت خروج از لیست صنایع آلاینده و معافیت از پرداخت عوارض یک درصدی فوق هستند.
  آریا آریامنش(@aria20)
  #شبندر یک منبع موثق اطلاعاتی در شرکت های پالایشی در گفتگو بابورس نیوز در خصوص افزایش نرخ ارز در بودجه سال 93 دولت با اشاره به تأثیر مثبت افزایش نرخ دلار بر سودآوری شرکت های پالایشی توضیح داد: در شرایط نرمال و با فرض ثابت ماندن سایر متغیرها، افزایش نرخ ارز در بودجه سال 93 دولت به مبلغ 2600 تومان منجر به افزایش حدود 8 درصدی حاشیه سود شرکت های فعال در این صنعت خواهد شد.
  آریا آریامنش(@aria20)
  #شبندر آتالای جان حالا هیچ امیدی به رشدش هست ؟احتمالا کی؟
  آریا آریامنش(@aria20)
  #شبندر دوستان بشتابید شبندر در آستانه صف شدن
  آریا آریامنش(@aria20)
  #شبندر شنیده هایی در بازار مبنی بر تعدیل مثبت 20 % شبندر و بسته شدن سهم در روزهای آتی دارد
  آریا آریامنش(@aria20)
  #شبندر دوستان سبد من شبندر شکلر وبیمه پخش می باشد لطفا نظرتون رو بفرمایید.ممنون
  آریا آریامنش(@aria20)
  #پخش دوستان سلام پخش تو سطح حمایتی خودشه الان بهترین فرصت خریده هدف اولش 720 تومان است. از ما گفتن بود. خوش بین
  آریا آریامنش(@aria20)
  #شبندر با مثبت بودن مذاکرات شرکت های صادراتی در فاز جدیدی از رشد قرار میگیرند در ضمن مجلس به دولت اجازه داده بود تا 37هزار میلیارد تومان را از خصوصی سازی بدست بیاره اما دولت با اصلاحیه ای انرا به 5 هزار میلیارد کاهش داده و اعلام کرده با این نوع واگذاریها بشدت مخالفه و دیگر در گروه پالایشی و نفتی و حوزه نیرو ومعادن عرضه بلوکی نخواهد داشت و در صورت عرضه قیمت باید واقعی و چند برابر باشد زیرا دیگر نمی خواهد تجربه واگذاری شتران تکرار شود سهامتان را محکم بچسبید خوش بین
  آریا آریامنش(@aria20)
  #شبندر و این مسئله کاهش هزینه های حمل و نقل آنها را به همراه دارد و در نهایت رونق هر چه بیشتر اقتصادی را رقم خواهد زد. ایشان در ادامه عنوان کردند که محصولات این شرکت بر مبنای قیمت فوب خلیج فارس و با نرخ ارز مبادلاتی فروخته می شود و نه ارز آزاد ، که این نرخ در بودجه 2450 تومان در نظر گرفته شده است بنابراین رقم در نظر گرفته شده عددی کاملاً محتاطانه و معقول است و در صورت کاهش نرخ ارز تا این رقم هیچ تاثیری بر سود و زیان شرکت رخ نمی دهد.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟