02:15
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۱،۷۴۱.۹
   ۴۵.۵۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۲۳،۷۸۵ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۲۵    ۱۲:۴۰

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

anisa1389

فرزین ایرانی عضو از ۱۳۹۲/۱۲/۱۸

  فرزین ایرانی(@anisa1389)
  #رمپنا این سهم جزء سهم های شاخص ساز است و با نوسان شاخص کل،نمودار این سهم نیز بصورت پهلو به پهلو جابجا میشود.بطور یقین مطمئن باشید که شاخص کل در ماههای بعد صعودی بوده و این سهم نیز صعودی خواهد بود.صبوری+سهامداری. خوش بین
  فرزین ایرانی(@anisa1389)
  #رمپنا باسلام.خدمت دوستان عزیز.نه ماهه این سهمو سنگین دارم.تو این مدت تا 530 تومن هم اومد ولی نفروختم.اعتقاد دارم تا 1300 قدرت صعود خواهد داشت.عاشقشم.نمیفروشمش.ولی خیلی صبوری میخواد.طبق تجربه همیشه پاداش صبر بسیار شیرین است.
  فرزین ایرانی(@anisa1389)
  باسلام.خدمت دوستان عزیز.نه ماهه این سهمو سنگین دارم.تو این مدت تا 530 تومن هم اومد ولی نفروختم.اعتقاد دارم تا 1300 قدرت صعود خواهد داشت.عاشقشم.نمیفروشمش.ولی خیلی صبوری میخواد.طبق تجربه همیشه پاداش صبر بسیار شیرین است.
  فرزین ایرانی(@anisa1389)
  #رمپنا شاخص کل در ارتفاع 74 هزار و 109واحدی و اکنون با مهم‌ترین‌ سطح مقاومتی خود تنها 919 واحد فاصله دارد؛ در صورتی که سطح مذکور (75028) واحد شکسته شود شاهد کاهش فشار عرضه‌ها و سنگین‌تر شدن کف تقاضا باشیم. از نمای دیگر اگر به آرایش بازار نگاه کنیم، متوجه می‌شویم که کندل‌های این هفته باعث شکسته شدن ترند نزولی و عبور شاخص کل از میانگین متحرک 50روزه شده است. برخی از چارتیست‌ها حتی اعتقاد به تشکیل الگو سر و شانه کف مورب دارند و می‌گویند خط شکسته شده همان خط گردن الگوی شناسایی شده است.
  فرزین ایرانی(@anisa1389)
  #رمپنا سال مالی بخش مهمی از شرکت‌های سرمایه‌گذاری و کارگزاری فعال در بورس در 31 شهریور‌ماه هر سال پایان می‌پذیرد شرکت‌های سرمایه‌گذاری و کارگزاری می‌کوشند در روزهای واپسین سال مالی با فروش بخشی از سهام خود که دارای بهای تمام شده کمتری نسبت به قیمت روز است اقدام به شناسایی سود کنند. تلفیق این رویکرد با فروش‌های اعتباری (که معمولا سه روز قبل از پایان ماه به اوج می‌رسد) موجب می‌شود فشار عرضه سهام معمولا در اواخر شهریور مضاعف شود و یک واکنش مقطعی نزولی در بازار شکل گیرد.فرصت مناسب جهت خرید.
  فرزین ایرانی(@anisa1389)
  #رمپنا از نظر بنیادی با دید میان مدت بسار عالی خوش بین
  جواد خراسانی مهابادی(@anisa1389)
  #رمپناسال مالی بخش مهمی از شرکت‌های سرمایه‌گذاری و کارگزاری فعال در بورس در 31 شهریور‌ماه هر سال پایان می‌پذیرد.معمولا شرکت‌های سرمایه‌گذاری و کارگزاری می‌کوشند در روزهای واپسین سال مالی با فروش بخشی از سهام خود که دارای بهای تمام شده کمتری نسبت به قیمت روز است اقدام به شناسایی سود کنند.این رویکرد با فروش‌های اعتباری (که معمولا سه روز قبل از پایان ماه به اوج می‌رسد) موجب می‌شود فشار عرضه سهام معمولا در اواخر شهریور مضاعف شود و یک واکنش مقطعی نزولی در بازار شکل گیرد.فرصت خرید مناسب.
  جواد خراسانی مهابادی(@anisa1389)
  #رمپناسال مالی بخش مهمی از شرکت‌های سرمایه‌گذاری و کارگزاری فعال در بورس در 31 شهریور‌ماه هر سال پایان می‌پذیرد.معمولا شرکت‌های سرمایه‌گذاری و کارگزاری می‌کوشند در روزهای واپسین سال مالی با فروش بخشی از سهام خود که دارای بهای تمام شده کمتری نسبت به قیمت روز است اقدام به شناسایی سود کنند.این رویکرد با فروش‌های اعتباری (که معمولا سه روز قبل از پایان ماه به اوج می‌رسد) موجب می‌شود فشار عرضه سهام معمولا در اواخر شهریور مضاعف شود و یک واکنش مقطعی نزولی در بازار شکل گیرد.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟