04:58
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۷۹۸.۴
   -۳۳.۳۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۸۶،۸۴۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۰۱    ۱۲:۴۴

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

an

علی ا . عضو از ۱۳۹۴/۱۲/۲۰

  علی ا .(@an)
  #گکوثر این که بعضی ها امروز فروختند چون تو یه سود 20 تا30 درصدی بودند و به زعم خودشون ترسیدند که همین سود هم بدست نیاد، غافل از این که درقبال این سهم بایستی صبر کرد تا به اهداف 2000، 2200، 2500 برسه
  علی ا .(@an)
  #غمارگ بنظر می آید پیش بینی سود رو کذایی اعلام کردن. علی الظاهر توجیهش رو تو گزارش اعلام کردن
  علی ا .(@an)
  #گکوثر همیشه شایعه افزایش سرمایه میاد – بعد تکذیب میشه که عده ای نوسان بگیرن، بعد دوباره میبینیم که حقیقیت داره
  علی ا .(@an)
  #گکوثر حقیقی های همراه حقوقی سهم امروز خیلی ناشیانه رفتار کردند وکم کم این سهم مستعد رو بدون دلیل به صف فروش بردن
  علی ا .(@an)
  #گکوثر میل به صف خرید
  علی ا .(@an)
  #ذوب ضمن اینکه وجود معادن مواد اولیه ی تولید فولاد، انرژی و نیروی انسانی متخصص، همچنین دسترسی به آب های آزاد از جمله مزیت های سرمایه گذاری برای تولید محصولات صنایع معدنی و فولادی درایران می باشد. در این خصوص انجام مذاکره با سرمایه گذارنی از کشور چین و آلمان به منظور جذب سرمایه جهت تامین مواد اولیه و اجرای طرح های توسعه ای شرکت در حال انجام می باشد.مدیرعامل ذوب آهن به پروژه های در دست اقدام این شرکت اشاره نمود و گفت : در فاز اول جهت اصلاح ساختار فنی شرکت نسبت به تعریف طرحهای مرتبط با کاهش قیمت تمام شده و افزایش بهره وری در سطح شرکت شامل اصلاح ضریب HMR در کنورترها، اجرای سیستم پرعیار سازی و تبدیل آن به گندله کوره بلند جهت شارژ به عنوان سنگ آهن درشت دانه در کوره بلند و اجرای پروژه تزریق پودر زغال به کوره بلندها (PCI) مبتنی بر استفاده حداکثری از ظرفیت موجود واحدها و ایجاد توازن در خطوط مختلف تولید اقدام گردیده است.وی تصریح کرد : انجام این طرح ها سالانه بالغ بر 12 هزار میلیارد ریال ارزش افزوده ایجاد می نماید. در فاز دوم نیز مطابق مطالعات انجام شده در قالب نقشه راه شرکت ، ذوب آهن اصفهان به تولید اقتصادی 5 میلیون تن در سال با در نظر گرفتن ایجاد تنوع و افزایش ارزش افزوده در محصولات تولیدی، نائل می آید.مهندس صادقی اظهار داشت : برنامه ریزی و انجام اقدامات مورد نیاز به منظور تولید 3 میلیون و 600 هزار تن فولاد با انجام بهینه سازی و تعمیرات مورد نیاز یکی از اهداف فعلی ذوب آهن اصفهان می باشد در این راستا برنامه تکمیل تعمیرات اساسی کوره بلند شماره 1 در حال پیگیری و انجام است. همچنین اقدامات دیگری از جمله احداث واحدهای گندله سازی ، توسعه و به ظرفیت رسانی واحد تولید آهن اسفنجی ،‌ افزایش یک کنورتور یا کوره قوس الکتریکی به بخش فولادسازی و ... در حال انجام و تکمیل است .
  علی ا .(@an)
  #ذوب مدیرعامل ذوب آهن به موفقیت این شرکت در صادرات محصول به کشورهای اروپایی و تلاش در جهت جذب سرمایه اشاره نمود و گفت : کیفیت محصولات ذوب آهن به ویژه برای مشتریان اروپایی در سال های نه چندان دور باعث شده بود که حتی در دوران تحریم نیز بسیار پیگیر خرید از ذوب آهن باشند ولی روش پرداخت معمول در اروپا ( اعتبارات اسنادی ) و چالشهای ناشی از تحریم های بانکی مانع به سرانجام رسیدن مطلوب کار بوده است . بعد از تفاهم انجام شده ( برجام ) این همکاری ها شکل جدی تری به خود گرفت به طوری که هم اکنون تنها در بخش آف تیک ( تامین مالی با ضمانت صادرات ) پنج شرکت از کشورهای اتریش ، ایتالیا ، هند و دو شرکت از آلمان خواهان همکاری با ذوب آهن اصفهان هستند و درخواست خرید محصولاتی چون چدن ، شمش و سایر محصولات ذوب آهن اصفهان را در این قالب را دارند.
  علی ا .(@an)
  #ورنا طرح شکایت : حدود یکهفته از فروش 39/30% بلوک #خمحرکه توسط #ورنا به مبلغ کل 1،284،063،807،600 و با تأثیر 214 ریال بر EPS سالیانه می گذرد که تاکنون شفافسازی و اعلام تعدیل مثبت از جانب شرکت #ورنا صورت نگرفته است.
  علی ا .(@an)
  #ورنا بایستی بخاطر عدم شفاف‌سازی در مورد فروش بلوک #خمحرکه ازشون شکایت کرد.
  علی ا .(@an)
  #ورنا چرا در مورد تعدیل مثبت حاصل از فروش بلوک #خمحرکه توسط #ورنا خبری نیست. درصورتی که بایستی 215 ریال تعدیل مثبت اعلام کنه.
  علی ا .(@an)
  #گکوثر امروز اونهایی که با سود حداقلی راضی میشن، فروختن ولی از این ببعد سهم بهتر رشد میکنه
  علی ا .(@an)
  #گکوثر بنظر من بازیگردانان این سهم جزو باهوشترین بازیگردانان هستند.
  علی ا .(@an)
  #گکوثر فکر میکنم این 220،000 فروش حقوقی یه رمزه و ممکنه تا 22،000 حقوقی حمایت کنه
  علی ا .(@an)
  #گکوثر چقدر اینجا مستدل کامنت گذاشتم که ارزون نفروشید.
  علی ا .(@an)
  #گکوثر امروز 2 تا حقوقی شناسایی سود کردند و احتمالاً از حقوقی هایی هستند که رسته فعالیتشون بازار سرمایه نیست.
  علی ا .(@an)
  #گکوثر تعامل گسترده با دنیا تاکیدات مسئولین
  علی ا .(@an)
  #گکوثر #ورنا #آپ #غمارگ #سمگا ایران الان شده یه بازار بکر برای جذب سرمایه های خارجی و باتوجه به اینکه بالنسبه ایمن تر از خیلی کشورهای دیگه ست و سالها تحریم بوده و موقعیت ژئوپلتیک منحصر بفردی داره ، با سرازیر شدن سرمایه های خارجی به کشور، هم تحریم ها کم کم بی اثر میشه و هم ... و به تبع این مسائل بازار سرمایه پررونق تر از قبل میشه.
  علی ا .(@an)
  #گکوثر واقعیت اینه که قیمت این سهم خیلی بیشتر می ارزه- اگه ارزش اون هتل و مجموعه دارایی هاش رو 500 میلیارد تومن درنظر بگیریم بایستی الان قیمتش حداقل 4000 تومن می بود. حقوقی ها هم ارزش این سهم رو فهمیدند که میخوان قیمتش رو بالا ببرن.
  علی ا .(@an)
  #گکوثر یه سیگنال مهم- حقوقی نمیخواد نوسان بگیره وگرنه الان با حداقل 2 درصد سود میفروختند.
  علی ا .(@an)
  @hosein7361 ممنون و تشکر از راهنمایی تون
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟