16:40
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۷۷،۸۰۰.۲
   ۱۰۲.۰۲
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۶۲،۲۵۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۵/۱۲/۰۳    ۱۲:۳۹

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

amirshagerd

امیر مهربانی عضو از ۱۳۹۳/۰۱/۲۲

  امیر مهربانی(@amirshagerd)
  #غگلپا آمار فروش بهمن اومد روی کدال. 4% رشد نسبت به میانگین فروش در 11 ماه گذشته. اینم اضافه کنید به علایم قبلی. خوش بین
  امیر مهربانی(@amirshagerd)
  #غگلپا سلام. در جواب آقای امیر زندی:از این شاخه به اون شاخه کردن در بورس اصولا اشتباهه. اما در این مورد خاص، برکت شاید چند درصدی پولبک بزنه و یک نوسان کوچیک بده، اما بنظرم بالایی نخواهد داشت. برکت رو واقعا در قیمت افتضاحی عرضه اولیه کردند. غگلپا از جهات متعدد اوضاعش با برکت متفاوته. تعدیل مثبت سود 95 و 96، شرکت کوچیک، شناوری کم، رشد عالی سودسازی در چند سال اخیر، پی بر ای خوب نسبت به همگروهاش،... نمایش بیشتر خوش بین
  امیر مهربانی(@amirshagerd)
  #غگلپا سلام. امشب با یکی از اقوام بورس باز ، صحبت غگلپا شد، یه مقدار واهمه داشت ‌‌که فردا وارد سهم بشه، ولی منو میشناسه و توی بورس باورم داره. بعد از توضیحات فنی راجع به نکات مثبت فراوان و کم نظیر غگلپا، بهش یک چیز گفتم، گفتم : همینقدر بگم من در عمر بورسیم هیچوقت یادم نمیاد اینقدر با خیال راحت و آرامش روی یک سهم تک سهم شده باشم. به لبخندی زد و گفت فردا وارد میشم. خوش بین
  امیر مهربانی(@amirshagerd)
  #غگلپا فقط یک سوال: اون چند نفری که دیروز در هشت دقیقه اول بازار یک ملیون سهم در مثبت پنج خریدن٬ به نظرتون پولشون رو از توی خیابون پیدا کرده بودن؟ العاقل فی الاشاره.
  امیر مهربانی(@amirshagerd)
  #غگلپا سلام. مبارکه. تعدیل مثبتی که انتظارشو داشتیم اومد روی کدال. پی بر ای شد 9. به امید خدا سهم با این گزارش کوک شد برای صعود. خوش بین
  امیر مهربانی(@amirshagerd)
  #غگلپا سلام. عرض کرده بودم اگر امروز بتونه 14300 رو بزنه و پایانی بالای 14063 بسته بشه، روند رشد سهم میتونه کاملا تسریع بشه. خوشبختانه شکر خدا امروز هر دوی این اهداف در ربعی از ساعت پودر شدند. لذت چشیدن صبر دوهفته ای فوق العاده بود. خدایا شکرت.
  امیر مهربانی(@amirshagerd)
  #غگلپا سلام. امروز هم خیلی خوب معامله شد و ده درصد خرید هم مال حقوقی بود. روز شنبه اگر ان شاا... 14300 رو بزنه و پایانی بالای 14063 بسته بشه، به نظرم روند رشد سهم میتونه کاملا تسریع بشه. در غیر این صورت هم آسمون به زمین نمیاد و با پتانسیل های عالی این سهم دیر یا زود به جایی که باید، میرسه.
  امیر مهربانی(@amirshagerd)
  #غگلپا به نظر میاد کم کم باید وسایلمون رو جمع و جور کنیم و فردا راه بیفتیم، خداحافظی از ایستگاه 1300، عبور از ایستگاه 1400، مقصد اول بعدی ایستگاه 1500. ان شاا... .
  امیر مهربانی(@amirshagerd)
  #غگلپا سلام. امروزم کشتی غگلپا با متانت و احترام در اقیانوس بازار به پیش رفت و یک بار دیگه پتانسیل های خودش رو برای اهلش به نمایش گذاشت. به لحظات هیجان انگیز سهم نزدیک و نزدیک تر شدیم. ان شاا... خاطرات خوبی در راهند.
  امیر مهربانی(@amirshagerd)
  #بصبادر همین گروه بمپنا با پی بر ای پنج و نیم خریدار نداره!ایضا! در این گروه #بکام هنوج در مهرماه همین امسال با سود 152 تومنی وپی بر ای 6 عرضه شد و فقط یک روز مثبت 5 خورد و روز دوم ریخت! تازه این بکهنوج بنده خدا با پی بر ای 6 عرضه شده بود و نه پی بر ای 8 که بصبا هست!
  امیر مهربانی(@amirshagerd)
  #بصبا سلام. بصبا 452 ریال ای پی اس داره و پی بر ایش میشه 8 با این قیمت!
  امیر مهربانی(@amirshagerd)
  #غگلپا امروز حجم معاملات زیر یک ملیون سهم بود که نشون داد سهم فروشنده چندانی در این قیمت ها نداره. طبیعی هم هست. وقتی حدود 18 ملیون سهم در قیمت های حدود 1400 معامله شده، قاعدتا کسی نمیاد به ضرر بفروشه.
  امیر مهربانی(@amirshagerd)
  #غگلپا سلام. اگر در بورس میخوایم سود کنیم باید خرید و فروش پله ای رو یاد بگیریم. امروزم سهم فرصت ورود داد، فردا اول وقت هم شاید فرصت ورود خوبی بده، اما بعدش هرچی به سمت آخر بازار بریم احتمال جهش مثبت سهم بیشتر هست. چهارشنبه گذشته رو یادتونه؟ فردا احتمال داره همون اتفاق بیفته.
  امیر مهربانی(@amirshagerd)
  #غگلپا سلام. امروزم خیلی خوب خریدنش و این حجم و قیمتی که امروز زد معتقدم نشانه کاملا امیدبخشی هست. اون ریزش لحظه آخر هم احتمال قوی بخاطر فروش کسانی بود که اعتبار روزانه از کارگزاری گرفتن. زیاد درگیر این جزییات نشین، کلان ببینید. روند کلی و کلان سهم بسیار خوب هست. در قیمت های خوبی امروز فرصت ورود داد، امیدوارم اهل فن استفاده کرده باشن.
  امیر مهربانی(@amirshagerd)
  #غگلپا #غگلپا در آخرین گزارش یک ماهه، یعنی دی ماه، فروش شرکت دقیقا برابر با میانگین 9 ماه قبلی 95 بوده، 9 ماهی که در این 9 ماه 1131 ریال شرکت سود ساخته، اگر فرض کنیم در بهمن و اسفند حتی افزایش فروش هم نداشته باشیم و فروش برابر با میانگین ده ماه قبلی باشه، شرکت به احتمال فراوان تعدیل مثبتی دیگر خواهد... نمایش بیشتر
  امیر مهربانی(@amirshagerd)
  #غگلپا سلام. صورتهای مالی شرکت رو خوب بخونید تا بدونید چی خریدید. در 9 ماهه 94 شرکت 471 ریال سود ساخته. در 9 ماهه 95 شرکت 1131 ریال سود ساخته! این یعنی رشد خیره کننده 140 درصدی سودسازی در 9ماهه 95 نسبت به مدت مشابه پارسال. اونم در این وضعیت رکود.
  امیر مهربانی(@amirshagerd)
  #غگلپا سلام. گفته بودم لحظات هیجان انگیزی برای این سهم در راهه. امروز یک گوشه ش بود. حجم خیلی خوبی زد و پایانی عالی. عدم عرضه حقوقی هم مزید بر علته. استارت پرقدرتی بود. خداقوت به همه.
  امیر مهربانی(@amirshagerd)
  #غگلپا امروز خوب معامله شد و انشاا... یک قدم دیگه به استارت صعودی نزدیکتر شدیم.
  امیر مهربانی(@amirshagerd)
  #غگلپا سلام. بنیادی این سهم واقعا جای تامل داره و این میزان قدرت بنیادی در دوران رکود، کم نظیره، صورتهای مالیش رو نگاه کنید، حرفه ای ها بهتر میدونن غگلپا چه سهمیه.
  امیر مهربانی(@amirshagerd)
  #وسبحان اگر فرصت کنم تصمیم دارم صورت های مالیش رو یک بررسی دقیق تر داشته باشم. امیدوارم بتونم. به نظر ارزنده میاد.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟