03:01
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۳۴۳.۹
   ۹۲۹.۴
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۷۴،۳۲۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۲۸    ۱۲:۵۷

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

amiri2468

منصور امیری عضو از ۱۳۹۲/۰۹/۲۴

  منصور امیری(@amiri2468)
  #وملت از منظر ایچیموکو : جهت و شیب حرکت خط چیکو اسپن(فلش 1) و همچنین بسته شدن کندل اخیر (22آذر) بالای خط تنکن سن(فلش2) دو علامت مثبت برای شروع حرکت صعودی سهم هستند ولی هنوز تا تغییر جهت خط بسیار مهم کیجنسن که برای وضوح بیشتر با رنگ سفید نمایش داده شده(فلش3) به سمت بالا و تغییر حالت یا جهت انتهای ابر نزولی(فلش4) نمیشود این صعود را قطعی و قوی در نظر گرفت، هر چند از نظر من بر پایه تحلیل زمانی ایچیموکو در انتهای معاملات روز قبل(فلش سبز) حرکت صعودی سهم (دست کم تا 85.5) شروع شده و به احتمال زیاد در معاملات روز سه شنبه تایید نهایی از طرف کیجنسن و ابر کومو هم صادر خواهد شد، در اینصورت اولین مقاومتها در 85.5 و 87.5 و مقاومتهای مهم در محدوده قیمتی 92-91 خواهد بود. این پست صرفا یک تحلیل است و امیدوارم به تصمیم گیری بهتر شما کمکی کرده باشد.
  منصور امیری(@amiri2468)
  #وتوشه و نوسان در کانال صعودی معتبر، حمایت محکم در کف کانال و مقاومت موثر در محدوده 380
  منصور امیری(@amiri2468)
  #حپترو سلام به همه ، چارت لگاریتمی و در مقیاس روزانه، در وضعیتی مناسب برای صعود، با بررسی خودتان تصمیم بگیرید، موفق باشید.
  منصور امیری(@amiri2468)
  #وتوشه نگاهی به وتوشه: نمودار قیمت در آستانه برخورد به خط روند صعودی.
  منصور امیری(@amiri2468)
  #وملت خب، البته این هم هست !!!!
  منصور امیری(@amiri2468)
  #وملت از این نگاه! به نظرم میشه اینجوری هم دیدش!
  منصور امیری(@amiri2468)
  #خاهن دوستان امیدوارم این نظر رو حمل بر سمپاشی و.... نکنید، من خودم #خاهن رو داشتم و از خرید و نگهداریش راضی بودم و بنابر احتیاط دیروز قسمت عمده ای رو خارج شدم، ولی به نظرم امروز کندل مردآویز شکل گرفته که با توجه به برخورد همزمان rsi به مقاومت میتونه نشانه قوی تغییر روند باشه، خودم سیو سود کردم و فعلا هم قصد ورود مجدد ندارم، جهت اطلاع دوستان گفتم، مراقب باشید و بررسی کنید، امیدوارم همه سهماتون مثل #خاهن بترکونه.
  منصور امیری(@amiri2468)
  #وملت حمایت حقوقی هم رسید.
  منصور امیری(@amiri2468)
  #وملت آقای جلالی هم نمیاد یه تحلیل بذاره که هم جلو چشامون وا شه هم حال و هوای این صفحه عوض شه....حبیبم کجایی؟ دقیقا کجایی!؟
  منصور امیری(@amiri2468)
  #شاخص حجم پایین معاملات تا این لحظه ، اکثر نمادها به حداقل قیمت روز رسیدن ولی حجم تقاضا بالا نرفته، یعنی اصلاح فعلا ادامه داره.
  منصور امیری(@amiri2468)
  #کترام ببخشین #غمهرا اشتباهی اضافه شد، فقط همون #دامین مد نظرم بود.
  منصور امیری(@amiri2468)
  #کترام واقعا برای اینایی که با یه دونه غوره سردیشون میکنه متاسفم، عزیزان من با این اخلاق و این برنامه ریزی توی بورس نمونید، ضرر میکنید به بقیه هم ضرر میزنید، شما اگه قصد فروش داشتین چرا دیروز به 105.7 نفروختین!؟ امروز واسه شرکت تکسرام اتفاق خاصی افتاده!؟ برید سهامداری رو از سهامدارای #غمهرا #دامین یاد بگیرین، تا الان که ساعت 10وربعه یه دونه هم معامله نشده ولی فروشنده ها از قیمتی که گذاشتن یک ریال هم پایین نیومدن... لطفا برای ورود و خروج به هر سهم تحلیل و هدف قیمتی داشته باشین، خود دانید، از ما گفتن بود.
  منصور امیری(@amiri2468)
  #فولاد حقوقی داره خوب میخره، اونوقت شما! تو منفی بفروشین!!! آفرین داره.
  منصور امیری(@amiri2468)
  #فولاد توی گروه فلزات اساسی بمب ترکیده امروز!!؟ چرا اینطوری؟
  منصور امیری(@amiri2468)
  #کترام من موندم اونی که اومده زیر صف 50میلیونی سفارش خریدش رو گذاشته 95.5 کیه؟ به چی فکر میکنه؟ کلا چطور آدمیه!؟....اصلا لامصب منو بدجور برده تو فکر، دارم متحول میشم، شاید ول کنم برم فلسفه بخونم... :)
  منصور امیری(@amiri2468)
  #کترام الان یه صف خریدی بسته به اتدازه 12درصد کل سهام شرکت و یک سوم کل سهام شناور! این یعنی چی؟ یعنی بازار تازه متوجه قابلیتهای این سهم شده، 105 هدف کلاسیک این سهمه ولی لطفا به این قیمتها قناعت نکنید، پتانسیل رشدش بالاتر از این حرفاس. خوش بین
  منصور امیری(@amiri2468)
  #فولاد 138 مقاومتیه نسبتا موثریه که فولاد فردا بایستی باهاش سرشاخ بشه! اگه بتونه از این مبارزه سرافراز دربیاد و یه کندل خوشگل ترسیم کنه میشه به فتح بی دردسر قله 155 امیدوار بود و در غیر اینصورت 125 اولین قیمتیه که سهم رو حمایت میکنه، امیدوارم که فردا از نیمه دوم بازار فولاد قدرتشو نشون بده و سهامداراش رو خوشحال کنه.
  منصور امیری(@amiri2468)
  #خکار معاملات فردا برای روند کوتاه مدت این سهم تععین کننده س، در صورت تثبیت روی 230 (دقیقتر بگم 233) سهم مقاومتی برای صعود به 270 ندارد، و در صورتی که فردا نتواند بالای 230 تثبیت کند 220 را میتوان اولین حمایت در نظر گرفت، امیدوارم که صعود کنه و سهامداراش خوشحال باشن. خوش بین
  منصور امیری(@amiri2468)
  #خکار TSE یه جور بامزه ای قاطی کرده، خریدار و فروشنده با هم دنبال آخرین قیمتن خخخخخخخخ
  منصور امیری(@amiri2468)
  #فولاد خب، اینو مواظبش بودم رشد کرد، برم سراغ سهمای دیگه م اون رو هم سرپرستی کنم بلکه م اونام به یه جایی برسن. خوش بین
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟