21:19
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۰،۷۱۳.۲
   -۲۰۷.۹۷
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۹۰،۱۶۷ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۳/۰۷    ۱۲:۵۲

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

amirbehtash

امیر بهتاش عضو از ۱۳۹۴/۰۷/۱۸

  امیر بهتاش(@amirbehtash)
  #خدیزل #خبر #خودرو #خبهمن احتمال افزایش 30 ریالی سود برآوردی "خبهمن"/ برنامه ریزی برای افزایش سرمایه 40 درصدی بهمن دیزلیک مقام مسئول در گروه بهمن گفت: کشف قیمت بهمن دیزل در حالی صورت گرفت که با توجه با ارزش ذاتی بالای این سهم انتظار فراوانی برای رشد سودآوری آن وجود دارد.
  امیر بهتاش(@amirbehtash)
  #خدیزل احتمال افزایش 30 ریالی سود برآوردی "خبهمن"/ برنامه ریزی برای افزایش سرمایه 40 درصدی بهمن دیزلیک مقام مسئول در گروه بهمن گفت: کشف قیمت بهمن دیزل در حالی صورت گرفت که با توجه با ارزش ذاتی بالای این سهم انتظار فراوانی برای رشد سودآوری آن وجود دارد.
  امیر بهتاش(@amirbehtash)
  #شپلی صف خرید حدود 2 میلیونی در قیمت کف امروز داشت چندین بار دیده شد ولی نتوانست جمع کنه
  امیر بهتاش(@amirbehtash)
  #بانکها #وبملت #وانصار #خبر میتوان چهارشنبه را پایان نزول گروه بانکی دانست، شنبه شروع صعود تک تک بانکی هاست
  امیر بهتاش(@amirbehtash)
  #خبر #بانکها بانک ها در حال لمس حمایت بلند مدت
  امیر بهتاش(@amirbehtash)
  #خبر #بانکها بانک ها در حال لمس مقاومت بلند مدت
  امیر بهتاش(@amirbehtash)
  #قصفها طبق تحلیل مدتی باید بالای خط روند RSI سپری شود. احتمالا فردا میتوان در قیمت های بالاتر از امروز معامله کرد
  امیر بهتاش(@amirbehtash)
  #قنیشا 167 ریال ضرر برای شش ماهه
  امیر بهتاش(@amirbehtash)
  #قصفها طبق تحلیل به حمایت معتبری رسیده که باید واکنش نشان دهد در صورت حمایت فردا میتواند روند را مثبت کند
  امیر بهتاش(@amirbehtash)
  #قصفها #قزوین #قندی بلوک مدیریتی 88.7 درصدی شرکت قند قزوین از سوی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی 11 آذر ماه در بازار دوم بورس تهران عرضه خواهد شد. قیمت هر سهم مبلغ 231.4 تومان اعلام شده و شرایط واگذاری به طور یکجا و نقد خواهد بود. قیمت سهام این شرکت از ابتدای شهریور ماه تا کنون نزدیک به 70 درصد افزایش داشته و به 1,875 ریال رسیده است.
  امیر بهتاش(@amirbehtash)
  #قنیشا #قپیرا #قندی #خبر افزایش قیمت شکر در جهان به بالای شاخص 15 امروز
  امیر بهتاش(@amirbehtash)
  #وبملت #خبر #بانکها امیدواریم فردا روز خوبی برای بانکی ها باشد *نرخ سود فعلا همان قبلی است*محمدرضا پورابراهیمی این مطلب را سه شنبه شب در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد و افزود: قرار شد در جلسه دو هفته آینده شورای پول و اعتبار، بار دیگر تغییرات نرخ سود بررسی شود.به گزارش ایرنا، بانکداران بانک های دولتی در جلسه روز شنبه (18 آبان ماه) پیشنهاد کاهش نرخ سود بانکی به 18 درصد و اجرای آن از اول آذرماه امسال را بررسی کردند.هرچند یک مقام بانکی اعلام کرد که این رقم فقط یک پیشنهاد بوده و باید بانک مرکزی و وزارت اموراقتصادی و دارایی درخصوص آن اظهارنظر کنند.از این رو شورای پول و اعتبار امشب در این رابطه تشکیل جلسه داد اما به نتیجه ای نرسید.در جلسه روز شنبه همچنین مدیران عامل بانک های دولتی و خصوصی در این جلسه توافق کردند که نرخ سود تسهیلات در بازار بین بانکی به حداکثر 24 درصد کاهش یابد. خوش بین
  امیر بهتاش(@amirbehtash)
  #قشرین #قشکر #قمرو #قندی #خبر رشد قیمت شکر در بازارهای دنیا خوش بین
  امیر بهتاش(@amirbehtash)
  #قشرین #قشکر #قمرو #قندی #خبر رشد قیمت شکر در بازارهای دنیا
  امیر بهتاش(@amirbehtash)
  #قشرین #قشکر #قمرو #قندی #خبر رشد قیمت شکر در بازارهای دنیا
  امیر بهتاش(@amirbehtash)
  #وبملت #بانکها #وبصادر طیب نیا:برقراری اتصال بانکی ایران به سوئیفت سه‌شنبه ، 19 آبان ، 1394 دردیدار وزیر اقتصاد ایران با وزیر امور خارجه بلژیک، زمینه های افزایش روابط اقتصادیو تجاری بین دو کشور و برقراری مجدد ارتباط با شبکه سوئیفت در چند هفته آینده موردبررسی و تبادل نظر قرار گرفت. در این دیدار که با حضور علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان،«دیدیه رندرز» معاون نخست وزیر و وزیر امور خارجه بلژیک و جمعی از نمایندگان صنایعاین کشور برگزار شد، زمینه های مختلف توسعه روابط اقتصادی و بانکی بین دو کشور موردبررسی و تبادل نظر قرار گرفت. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، طیبنیا در خصوص سابقه رابطه دو کشور گفت: پیشینه روابط اقتصادی دو کشور به بیش از170سال قبل باز می گردد، زمانی که نخستین قرارداد تجاری بین ایران و بلژیک امضاشد. وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به تاثیرات نا مطلوب تحریم ها برروابط تجاری دو کشور طی سالهای گذشته گفت: شرایط جدید و توفیقات مربوط به مذاکراتایران و کشورهای طرف مذاکره، زمینه را برای تجدید و توسعه روابط مهیا کردهاست. «دیدیه رندرز» معاون نخست وزیر و وزیر امور خارجه بلژیک نیز با اشارهبه سابقه طولانی روابط اقتصادی و سیاسی بین دو کشور گفت: از ماه فوریه سال گذشتهاین دومین دیدار من از ایران است و به نظرم زمینه های بسیاری برای توسعه همکاریاقتصادی و تجاری بین دو کشور وجود دارد. وی ضمن ابراز امیدواری از رفع سریعتحریم‌ها در آینده نزدیک گفت: هیچ وقت روابط خوب بین دو کشور قطع نشده است و بههمین دلیل وزیر تجارت خارجی همراه با بیست نفر از نمایندگان شرکتهای صنعتی و تجاریبلژیکی در این سفر حضور دارند. معاون نخست وزیر و وزیر امور خارجه بلژیک درادامه گفت: کارگزاران بخش مالی و تجاری در بلژیک علاقه مند هستند روابط تجاری خودرا هرچه سریعتر با ایران از سر بگیرند. دیدیه رندرز تصریح کرد: امیدوارم طیچند هفته آینده ارتباط وزارت امور اقتصادی و دارایی و بانک مرکزی با سوئیفت مجددابرقرار... نمایش بیشتر
  امیر بهتاش(@amirbehtash)
  #حسینا مدیر امور سهام شرکت توسعه خدمات بندری و دریایی سینا(حسینا) از سود 6300 ریالی در سال آینده خبر داد. حمید ملایری در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری سهامدار نیوز، در مورد وضعیت این شرکت بعد از رفع تحریم ها گفت : توسعه بندری سینا قطعا جزو شرکت هایی است که از رفع تحریم ها تاثیر بسیار خوبی می پذیرد و می تواند با بهبود شرایط اقتصادی و افزایش مبادلات دریایی وضعیت سودآوری بهتری را برای سهامداران ایجاد کند. وی در خصوص افزایش سرمایه شرکت افزود : حسینا تا پایان سال افزایش سرمایه ای از محل آورده نقدی خواهد داشت که به احتمال زیاد مقدار آن بیش از 100 درصد باشد و بیشتر در توسعه فعالیت های این شرکت از جمله ساخت سیلو در بندر نوشهر مصرف خواهد شد که قطعا به افزایش سودآوری خواهد رسید. ملایری در پاسخ به سوال مقدار سود اعلامی شرکت در سال آینده به پایگاه خبری سهامدار نیوز گفت: با توجه به اینکه برای سال بعد انتظار رشد سودآوری داریم قطعا اولین سود را با تعدیل مثبت ارائه خواهیم کرد اما این تعدیل در ابتدا زیاد نخواهد بود و احتمالا سود سال بعد نزدیک به 6300 ریال اعلام شود اما بنده به پوشش سود حداکثر تا 8000 ریال نیز خوش بین هستم. مدیر امور سهام حسینا در مورد عملکرد این شرکت در سه ماهه دوم نسبت به سه ماه اول سال گفت: در سه ماهه اول عملکرد خوبی داشتیم اما متاسفانه در سه ماهه دوم با رکودی که در اقتصاد حاکم شد ضعیف تر عمل کردیم اما برای شش ماهه دوم سال پیش بینی وضعیت بهتری را داریم و به پوشش سود 5420 ریالی بسیار خوش بین هستیم. ملایری در مورد ارائه گزارش پیش بینی هر سهم بر اساس عملکرد شش ماهه به خبرنگار پایگاه خبری سهامدار نیوز گفت : پیش بینی حسابرسی شده شرکت تا پایان آبان ارسال خواهد شد اما تعدیلی در آن نخواهیم داشت. ملایری تصریح کرد: شرکت توسعه بندری سینا همیشه به سهامدارن خود سود رسانده است و حتی در این دو سال اخیر که بازار بورس به طور میانگین با 40 درصد افت همراه شده بود؛ حسینا بیش از 25 درصد بازدهی برای سهامدارن خود داشته است. ملایری در پایان روند حسینا را صعودی پیش بینی کرد و حسینا را جزو برترین شرکت های بورسی دانست.
  امیر بهتاش(@amirbehtash)
  #خبر بانک‌ها توافق کردند؛نرخ سود سپرده از اول آذر 18 درصد می‌شود
  امیر بهتاش(@amirbehtash)
  #دجابر طبق پیشبینی جلو خواهد رفت
  امیر بهتاش(@amirbehtash)
  # دجابر طبق پیشبینی جلو خواهد رفت
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟