13:58
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۱،۹۵۴.۹
   ۲۱۳.۰۲
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۳۲،۱۸۹ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۲۸    ۱۲:۴۱

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

amin85

امین امری عضو از ۱۳۹۲/۰۷/۲۷

  امین امری(@amin85)
  در جلسه امروز صبح مدیران عامل بانک ها دولتی و خصوصی توافق شد، نرخ سود سپرده های بانکی به 18 درصد کاهش پیدا کند.به گزارش نامه نیوز، مدیران عامل بانک های دولتی و خصوصی در جلسه صبح امروز خود تواق کردند نرخ سود سپرده های بانکی از ابتدای آذر ماه به 18 درصد کاهش پیدا کند.در این جلسه در مورد نرخ سایر سپرده ها بحثی نشد و قاعدتا بانک ها مجازند در مورد نرخ سایر سپرده ها طبق تشخیص خود عمل کنند.مدیران عامل بانک های دولتی و خصوصی همچنین در این جلسه توافق کردند، نرخ تسهییات در بازار بین بین بانکی به حداکثر 24 درصد کاهش پیدا کند.
  امین امری(@amin85)
  حسینا +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
  امین امری(@amin85)
  اثر اولیه لغو تحریم ها بر کشتیرانی اعلام شدمدیرعامل کشتیرانی از افزایش تردد خطوط کشتیرانی خارجی دنیا طی یک هفته اخیر خبر داد وگفت: امیدواریم لغو تحریم‌ها آنقدر طول نکشد که خطوط خارجی جای کشتیرانی جمهوری اسلامی را بگیرند.
  امین امری(@amin85)
  طلاع کلیه فعالان محترم بازار سرمایه می رساند، روز سه شنبه مورخ 18/01/1394 تعداد 65 میلیون سهم معادل 10 درصد از سهام شرکت سیمان خوزستان متعلق به شرکت سیمان آبیک و سیمان سپاهان به عنوان 483امین شرکت پذیرفته شده برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در فهرست نرخ‌های بازار دوم در نماد سخوز عرضه خواهد شد. معاونت بازار
  امین امری(@amin85)
  حسینا پیش بینی سود سال 94 را 532 تومان اراه کرده 36 درصد بیشتر از 93
  امین امری(@amin85)
  پالایشی با این قیمتها اصلاح کامل کردند وهمگی با نصف قیمت دارند باز میشند دیگه دلیلی برای فروش وجود ندارد
  امین امری(@amin85)
  از مفید کسی تونسته بخرد؟
  امین امری(@amin85)
  حسینا سهم حداقل 20% تعدیل + سود داده
  امین امری(@amin85)
  حسینا+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
  امین امری(@amin85)
  گروه ساختمانی : ثتران ++++++++++++++++++++++++++++++++
  امین امری(@amin85)
  ثباغ+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
  امین امری(@amin85)
  #وساخت ++رییس جدید سازمان بورس: صدای مناسبی از بازار به بیرون می رسانیم. اولویت من توجه به منافع حقیقی هاست. مبارزه با شایعات هم مهم ترین اولویت من است. تا 5 سال آینده بورس محوری جایگزین بانک محوری می شود. سرمایه گذاران هم به زودی شیرینی تغییر را حس می کنند.من به جریان آزاد اطلاع رسانی اعتقاد دارم و به کمک رسانه ها نیازمندم.»
  امین امری(@amin85)
  #حخزر فردا ++++++رییس جدید سازمان بورس: صدای مناسبی از بازار به بیرون می رسانیم. اولویت من توجه به منافع حقیقی هاست. مبارزه با شایعات هم مهم ترین اولویت من است. تا 5 سال آینده بورس محوری جایگزین بانک محوری می شود. سرمایه گذاران هم به زودی شیرینی تغییر را حس می کنند.من به جریان آزاد اطلاع رسانی اعتقاد دارم و به کمک رسانه ها نیازمندم.»
  امین امری(@amin85)
  #خودرو فردا+++++ییس جدید سازمان بورس: صدای مناسبی از بازار به بیرون می رسانیم. اولویت من توجه به منافع حقیقی هاست. مبارزه با شایعات هم مهم ترین اولویت من است. تا 5 سال آینده بورس محوری جایگزین بانک محوری می شود. سرمایه گذاران هم به زودی شیرینی تغییر را حس می کنند.من به جریان آزاد اطلاع رسانی اعتقاد دارم و به کمک رسانه ها نیازمندم.»
  امین امری(@amin85)
  #کرمان فردا+++++++ ییس جدید سازمان بورس: صدای مناسبی از بازار به بیرون می رسانیم. اولویت من توجه به منافع حقیقی هاست. مبارزه با شایعات هم مهم ترین اولویت من است. تا 5 سال آینده بورس محوری جایگزین بانک محوری می شود. سرمایه گذاران هم به زودی شیرینی تغییر را حس می کنند.من به جریان آزاد اطلاع رسانی اعتقاد دارم و به کمک رسانه ها نیازمندم.»
  امین امری(@amin85)
  #وبصادر فردا +++++++
  امین امری(@amin85)
  #قاسم تا الان فقط 2 حقیقی خریده
  امین امری(@amin85)
  #حخزر== +++++++++++++++++++++++
  امین امری(@amin85)
  #حسینا ==++++++++++++
  امین امری(@amin85)
  #حسینا به گزارش خبرنگار واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، "محمد علی اصل سعیدی پور" سرپرست معاونت عملیات بندری و منطقه ویژه اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان ضمن اعلام این خبر گفت: دو کشتی به نام های "لیانا" و "دان وان" که از مبدأ کشورهای حاشیه جنوبی خلیج فارس به بندر شهید رجایی آمده بودند، در مجموع بیش از 20 هزار تن (معادل 24 میلیون لیتر) بنزین را در این بندر تخلیه کردند.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟