23:08
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۱،۷۴۱.۹
   ۴۵.۵۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۲۳،۷۸۵ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۲۵    ۱۲:۴۰

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

amin19

امین ا عضو از ۱۳۹۲/۱۱/۰۸

  امین ا(@amin19)
  سلام , تعدیل #خفناور منفی نیست .طی تماسی که با مسئول امور مالی خانم مرادی ( داخلی 204 ) انجام شده است, ایشان گفته اند که نعدیل منفی نیست و صحبتهایی از تعدیل منفی کذب است. خودرو سازها در سه ماه پایانی سال از خرید و فروش ها و پیش فروش ها سود زیادی بدست اورده اند که خفناور نیز سود زیادی از این موضوع بدست آورده و افزایش سرمایه آتی این سهم نیز از سود انباشته است. انشاءالله امسال به سودی شگفت انگیز از خفناور خواهیم رسید. ومن الله توفیق
  امین ا(@amin19)
  سلام , تعدیل مثبت است لذا به حرف بدبینان توجه نکنید.طی تماسی که با مسئول امور مالی خانم مرادی داخلی 204 انجام شده است , ایشان گفته اند تعدیل منفی نیست و صحبتهایی از تعدیل منفی کذب است. تولیدات خودرو سازها در سه ماه پایانی سال به دلیل خرید و فروش ها و پیش فروش ها به شدت افزایش داشته است و سود خفناور از این موضوع بسیار زیاد است , افزایش سرمایه آتی این سهم نیز از سود انباشته می باشد. انشاءالله , امسال با سهامداری خفناور به سودی شگفت انگیز خواهیم رسید. ومن الله توفیق
  امین ا(@amin19)
  سلام, تعدیل مثبت است و به حرف کسی که بدبین است , گوش ندهید, تولیدات خودرو سازها و خرید و فروش ها و پیش فروش ها در 3ماه پایانی سال به شدت افزایش داشته و سود خفناور از این موضوع بسیار زیاد است.خفناور سود انباشته زیادی نیز دارد که افزایش سرمایه امسال نیز از سود انباشته است.[طی تماسی که با مسئول امور مالی خانم مرادی (داخلی 204) انجام شده است, ایشان گفته اند که تعدیل منفی نیست و حرفهایی از منفی بودن تعدیل کذب است.] انشاءالله با حامیان متحد این سهم به قیمتهای بسیاربالایی خواهیم رسید. هوالرزاق
  امین ا(@amin19)
  #خفناور ی ها سهامتان در این قیمت ها بسیار ارزنده است. فقط صبر کنید تا نتیجه شگفت انگیزش را ببینید.بسیار خوش بین
  امین ا(@amin19)
  #خفناوری ها سهامتان در این قیمت ها بسیار ارزنده است, فقط صبر کنید تا نتیجه شگفت انگیزش را ببینید.بسیار خوش بین
  امین ا(@amin19)
  سلام, کسی که #خفناور رو به سمت صف فروش برده , می خواد با سهام بیشتری به تعدیل مثبت بره, امروز در آستانه پایین و یا فردا مازاد سهامی که غیر از خودش در صف فروش است را به سهامش اضافه می کند.لذا ترفندی که می توان به او زد اینست که امروز متحد سهامش را از دستش در بیاوریم و ناکامش گذاریم. متحد بخریم, متحد سود می کنیم.
  امین ا(@amin19)
  سلام, توصیه خرید #خفناور در سایتهای تالار بورس, بورس 24, بورس پدیا, سهامیاب و ... اعلام شده , لذا خرید و نگهداری این سهم تا بعد از تعدیل مثبت , توصیه می شود.
  امین ا(@amin19)
  سلام, #خفناور به دلیل تعدیل مثبتی که اعلام خواهد کرد, برای خرید شنبه پیشنهاد می گردد.
  امین ا(@amin19)
  #خفناور خوش بین
  امین ا(@amin19)
  سیگنال خرید #خفناور در چندین سایت بزرگ بورسی اعلام شده است و حامیان با سرمایه های سنگین در این سهم در انتظار تعدیل هستند.
  امین ا(@amin19)
  هجوم نقدینگی ها به سمت قطعه سازها . #خفناور خوش بین
  امین ا(@amin19)
  #خفناور تعدیل مثبت اش را تا چند روز دیگر به بازار اطلاع خواهد داد, و پس از بازگشایی با افزایش قیمت, در صف های خرید قفل خواهد شد. انشاءالله
  امین ا(@amin19)
  #خفناور بعد صف خرید شدن با عرضه کم و حجم مبنای 1 , رشد قیمتی سریع را در بازه زمانی کوتاه به سهامدارانش هدیه می دهد. این سهم به طلای گروه قطعه سازها شهرت خواهد یافت.
  امین ا(@amin19)
  خریداران با سرمایه های سنگین به #خفناور وارد شده اند و درصدد ورودند که این سهم را به صف های خرید روزانه تبدیل خواهند کرد.
  امین ا(@amin19)
  خریدارن با سرمایه های سنگین طی این چند روز معاملاتی به خفناور وارد شده اند و عده ی دیگری قصد ورود دارند که باعث عرضه های قطره چکانی در این سهم خواهند شد.
  امین ا(@amin19)
  #خفناور مستعد صف خریدی سنگین در پایان روز معاملاتی است.
  امین ا(@amin19)
  قبل از صف خرید شدن از #خفناور بخرید , که بعد از صف خریدشدن , از سهم جا خواهید ماند.
  امین ا(@amin19)
  حتی در 2 سایت اشاره به سرمایه گذاری کل سرمایه در #خفناور است.
  امین ا(@amin19)
  در چندین سایت بزرگ بورسی سیگنال خرید خفناور صادر شده است, با هجوم خریداران به #خفناور , صف خرید سنگینی انتظار می رود.
  امین ا(@amin19)
  سلام , حتی اگر خودرو سازها هم ضرر کنند و منفی باشند , قطعه سازها ضرر نمی کنند, چون خودرو سازها مجبورند از قطعه سازها بخرند تا بتوانند تولید کنند حتی اگر تولیداتشان را کسی نخرد,و ضرر کنند, قطعه سازها پول قطعه هایشان را گرفته اند و سود خواهند کرد . سیگنال طلایی امروز در قطعه سازها #خفناور است که تا چند روز آینده به دلیل تعدیل مثبت متوقف خواهد شد.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟