10:41
  • وضعیت بازار
  • باز
  • شاخص کل
  • ۸۱،۹۸۴.۳
   ۲۹.۴۲
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۳۳،۳۴۶ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۲۹    ۱۰:۴۰

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

amanda

...... بهراد عضو از ۱۳۹۴/۰۵/۰۷

  ...... بهراد(@amanda)
  #اتکام * مهم *کیایی درباره وضعیت صورت های مالی شرکت اظهار کرد: تعدیل مثبت EPS حدود 40 درصد در حالی بدست آمده که #اتکام توانسته در محاسبه ذخیره خسارت معوق، بالاترین درصد IBNR(خسارت واقع شده ولی گزارش نشده) را با حدود 50 درصد با مجوز بیمه مرکزی در حسابها منظور کند در حالی که IBNR در کلیه شرکت های بیمه از سه درصد شروع و حداکثر 10 درصد منظور شده است. با برگزاری مجمع فوق العاده در تاریخ اول شهریور سال جاری بدنبال افزایش سرمایه خود هستیم تا بتوانیم رتبه بندی مناسبی را برای شرکت بیمه اخذ کرده و دستورات هیأت وزیران در مورد افزایش سرمایه شرکتهای بیمه اتکایی تا مبلغ 2500 میلیارد ریال را اجرا کنیم با این افزایش سرمایه شرکت می تواند مقدار بیشتری از ریسک های بزرگ را در داخل نگهداری کند و از خروج ارز جلوگیری کند.
  ...... بهراد(@amanda)
  #خودرو #خپارس #خگستر :پاسگال میگوید :وقتی ظلمی بتو میشودو حکم ناجوانمردانه ای در مورد صادر میشود"مثلا اعدام"مثل گاو سرت را پایین نینداز و بسمت چوبه دار برو "بلکه عربده کشان و معترض و ناراضی این حکم ناجوانمردانه را بپذیر " تا ایندگان به گمراهی نیفتند.
  ...... بهراد(@amanda)
  #خودرو #خپارس #خگستر "چرا کسی دیگه توی سهامیاب نمونده؟سهامیاب بزودی شهید و مفقود الاثر خواهد داشت "صبر کن تا این وزیر جنجالی ارتباطات بیاید "زبان همه از حلقوم بیرون کشیده می شود.شاید اولین شهید سهامیاب من باشم ! عشق است و خیالی نیست .این میشود پایان عزت بار زندگی نکبت بار یک سهامدار.بهر حال تبریک میگویم روحانی هم اهل معامله شد.جهرمی را با فریدون تاخت زد.بهر حال درخت بی برادر کی کند رشد؟
  ...... بهراد(@amanda)
  #خودرو #خپارس #خگستر "تکنیکال میگه: کف ساله برمیگرده"فاندامنتال میگه: تولیدات جدید به بازار امده "سود اوری طبق فاکتور بیشتر شده" بازار میگه :قیمت محصول تا 5 م افزایش داشته."یکه زارع میگه :این قیمتها در خور نماد ایران خودرو نیست" اما " اما " شاپور میگه :؟؟؟؟ شاپور چی میگه؟
  ...... بهراد(@amanda)
  #خودرو #خپارس #خگستر "مسئولان بورس چقدر هم بر سر این سفره اغشته به خون سهامداران "تفاهم دارند!! یک حلال زاده حلال خور توشون نیست که اعتراضی بکنه !!! همه دو لپی مشغولند.شاپور برو خوش باش شاخصت امروز هم مثبت شد.یادت باشه دستهات را خوب بشوری خوب نیست زن و بچه ات خون سهامداران را روی دستانت ببینند.
  ...... بهراد(@amanda)
  #خودرو #خگستر #خپارس "این چه جوی است که بر بازار حاکم کرده اند که سهامدار ان قدر ناامید شده که بهترین سهم های بازار را در کف سال با ضرر میفروشه؟؟؟!!!!شعاری بیش نبود جذب سرمایه گزاری خارجی!! همین خون ملت را مکیدن لذتی بی دردسر و مداوم دارد.خارجی ها را نمیشه این گونه دوشید.
  ...... بهراد(@amanda)
  #خودرو #خپارس #خگستر "دیروز با خودم میگفتم سازمان دیگه تا این اندازه بی شرف نیست که بخواهد این هفته هم بورس را به لجن بکشد"اما متاسفانه دیدم که بیشرفه خوب هم بی شرفه.
  ...... بهراد(@amanda)
  #خودرو #خگستر #خپارس " وای وای 10 روز دیگه برای شهریه دانشگاه پول لازم دارم" اگر اجابت مزاج مسئولان بورس تا اون روز تمام نشه بیچار ه ام.خواهش میکنم مسئولان از شیاف استفاده کنند که زودتر تمامش کنند.
  ...... بهراد(@amanda)
  #خودرو #خپارس #خگستر "با این بازدهی مزخرفی که بورس داره "سه روز در هفته هم کافیست"اصلا سازمان چه نیازی به ما داره؟خود شاپور هر روز یه چیزی واسه شاخص از توی چنته اش در بیاره اعلام کنه.ما هم برویم از صفر شروع کنیم و یه کار دیگری را امتحان کنیم.
  ...... بهراد(@amanda)
  #خودرو #خپارس #خگستر " واقعا تحمل این شرایط خیلی سخته"هر روز مینشینیم پای سیستم و الت دست عوامل سازمان بورس میشویم "و بعد با مشتی ضرر از این در و شاپور با یه شاخص تخمی از اون در بیرون می رویم.در این کشور اصول انسانیت باید به باز تعریف بنشینه"این مسئولان مشتی حیوانند و بویی از انسانیت نبرده اند.وقتی تمام سران مملکت جداگانه پرونده های متعدد اختلاس دارند "چه امیدی به ابادانی این کشور هست؟؟؟کی این بلا را بر سر این مردم و این مرز و بوم اورد؟؟دزدان را ولی نعمت خود گردانیدیم و با کاسه گدایی در خانه شان مطالبه حقوق مسلم و اولیه خودمان را میکنیم!!!
  ...... بهراد(@amanda)
  #خودرو #خپارس #خگستر "این یکی دو روز باقی مانده تا تشکیل کابینه جدید هم بپایان میرسد و این وسط طبق معمول دارایی سهامداران عجول از دستشان بیرون کشیده میشود . کلا بورس برای ادم های پرحوصله می باشد .
  ...... بهراد(@amanda)
  #خودرو #خپارس #خگستر " یادمه دو سال پیش کارشناسا میگفتن :سال 95 را بی خیال شو" بچسب به سال 96 که رشد شرکتها و بسود رسی شان و متعاقبا رشد و پویایی بورس را خواهید دید.
  ...... بهراد(@amanda)
  #خودرو #خپارس #خگستر "اجی مجی لا ترجی*
  ...... بهراد(@amanda)
  #خودرو #خپارس #خگستر # شاپور شاخص را وارد کانال 82000 کرد "طبق پیش بینی ها "الانه که معجزه صورت بگیره .
  ...... بهراد(@amanda)
  #خودرو " این نزدیکی ها آپارتی نیست ؟ لامصب چهار چرخ پنچر کرده. روی رینگ داره میره. #خپارس #خگستر
  ...... بهراد(@amanda)
  #خودرو #خپارس # از ان جایی که قیمت سهام چه رشد بکند و چه رشد نکند "شاپور مثبت پای شاخص حساب میکنه "ایا بهتر نیست نمادها هم در محدوده مثبت معامله شوند؟!!
  ...... بهراد(@amanda)
  #خساپا #خودرو #خپارس ، اگر من بجای مغز فندقی های بازو کلفت بودم چند سال پیش ،قبل از این که محصورین تبدیل به اسطوره های جاویدان بشوند ،ازادشان میکردم،اب از اب هم تکان نمیخورد،شاید زیباترین محاکمه علنی تاریخ را شاهد بشویم.چون هر دو طرف فرصت کافی برای جمع اوری ادله و براهین داشته اند #وساپا
  ...... بهراد(@amanda)
  #خودرو #خساپا #وساپا "روحانی در مورد قول هایی که داد تا الان نتونست کاری بکنه"رفع حصر " وزیر یا وزرای زن در کابینه" ورود زنان به ورزشگاه "و... این ها را قول داد و نتونست انجام بدهد" در مورد نمادهای بسته که تعهدی نداده در مورد ان "چگونه میشود وی را ملزم به انجام این کار کرد؟
  ...... بهراد(@amanda)
  #خودرو #خساپا #شاخص دنیای اقتصاد معتقد است ورود " شاخص به کانال 82.000 واحدی" رمز شروع رشد بزرگ بورس می باشد"بنابراین در این بازار کم رونق حق بدهید که شاپور مجبوره بلوک بزنه !!
  ...... بهراد(@amanda)
  #خودرو #برگشت البته با دنده عقب" مدیران جدید از هم اکنون چراغ میزنند.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟