21:53
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۱،۷۴۱.۹
   ۴۵.۵۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۲۳،۷۸۵ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۲۵    ۱۲:۴۰

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

aman

امان ص.د عضو از ۱۳۹۲/۰۱/۳۱

  امان ص.د(@aman)
  خبرنگاران روس معتقدند که لاوروف امروز به وین نمی آید.
  امان ص.د(@aman)
  هم اکنون شایعاتی در مورد تمدید مذاکرات تا ماه سپتامبر وجود دارد.
  امان ص.د(@aman)
  عدیل و بسته شدن فاذرشایعاتی مبنی بر افزایش سود هر سهم فاذر تا 50 تومان و تعدیل مثبت بیش از 40% در این نماد به گوش میرسد.
  امان ص.د(@aman)
  #شتران رشد سودآوری پالایشگاه ها پس از افزایش نرخ بنزین
  امان ص.د(@aman)
  #شتران یک مقام مسئول در گفتگو با اکوبورس: رشد سودآوری پالایشگاه ها پس از افزایش نرخ بنزین یک مقام مسئول در پالایشگاه نفت تبریز گفته است؛ چنانچه با کاهش تحریم ها، صادرات نفت افزایش یابد و قیمت نفت خام و در نتیجه آن قیمت فوب خلیج فارس کاهش یابد، سود آوری پالایشگاه ها نیز افزایش خواهد یافت.
  امان ص.د(@aman)
  #فارس اردیبهشت ماه فصل عرضه های اولیه "فارس" در ادامه از برنامه شرکت برای عرضه شرکت های پتروشیمی بوعلی سینا و شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد در فرابورس خبر داد . وی عنوان کرد که مراحل پذیرش پتروشیمی بوعلی سینا در حال انجام است و تقریبا در اردیبهشت ماه می توان منتظر پذیرش این شرکت بود. در رابطه با شرکت پازارگاد اما، پذیرش در مراحل اولیه است و کارگزار آن تعیین شده است. وی گفته که بازگشایی نماد معاملاتی "فارس" تا پایان هفته جاری احتمال فراوانی دارد.
  امان ص.د(@aman)
  #فارس پتروشیمی برزویه آماده عرضه وی همچنین در رابطه با پذیرش سهام پتروشیمی برزویه در فرابورس نیز عنوان کرد که این شرکت از جمله ارزنده ترین شرکت های زیر مجموعه "فارس" است که تمامی اقدامات لازم برای ورود آن به فرابورس انجام شده و برنامه شرکت برای عرضه پتروشیمی برزویه در اسرع وقت می باشد.
  امان ص.د(@aman)
  #فارس تعدیل مثبت برای NAV گفتنی است در صورت انجام این معامله به ازای هر سهم، "فارس" می تواند حداقل 20 درصد افزایش سودآوری داشته باشد.وی در رابطه با NAV این شرکت نیز عنوان کرد که با استفاده از آخرین مفروضات که مربوط به ماه گذشته می باشد، ارزندگی هرسهم حداقل در حدود 1800 تومان می تواند برآورد گردد. بر اساس این گزارش در این برآورد ظرفیت تولید "فارس" 57 الی 58 درصد می باشد . این در حالی است که از آن زمان تاکنون ظرفیت تولید زیر مجموعه های این شرکت در حدود 3 درصد رشد داشته است.
  امان ص.د(@aman)
  #فارس دستیابی به 3 کرسی از هیات مدیره این مقام آگاه همچنین عنوان کرد که با انجام این معامله، "فارس" می تواند سه کرسی در هیئت مدیره "پترول" اختیار نماید که از نکات بسیار مهم دراین معامله می باشد. همچنین در رابطه با فرآیند این نقل و انتقال افزود که تمامی موارد فوق در مرحله مذاکره بوده اما این مذاکره روند بسیار مثبتی داشته است.
  امان ص.د(@aman)
  #فارس همچنین در این صورت پرتفوی گازی "فارس" نیز کامل خواهد شد. از سوی دیگر "فارس" می تواند در روند انجام و سرعت بخشیدن به تکمیل طرح های "پترول" و "جم" نیز تاثیرگذار باشد.
  امان ص.د(@aman)
  #فارس فوران سود در واگذاری ها گفتنی است از آن جهت که مطالبات "فارس" ارزی می باشد پیش بینی میگردد که این معامله با ارز آزاد محاسبه گردد و به نفع فارس خواهد بود. همچنین در صورت انجام چنین معامله ای شرکت بازرگانی پتروشیمی از بابت فروش "پترول" و "جم" در صورتهای مالی خود می تواند سود شناسایی کند و به دلیل این که "فارس" مالک تقریبا 45 درصد از شرکت بازرگانی پتروشیمی می باشد، ازاین بابت نیز به نفع "فارس" خواهد بود.
  امان ص.د(@aman)
  #فارس هلدینگ خلیج فارس بزودی به بازار برمی گردد به گزارش خبرنگار اکو بورس، شنیده ها حکایت از افزایش حداقل 20 درصدی عایدی هر سهم "فارس" در راستای اقدامات اخیر شرکت دارد. "پترول" و "جم" به "فارس" می پیوندندیک مقام مطلع در شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس که حاضر به انتشار نام خود نشده در گفتو با خبرنگار ما عنوان کرد:باتوجه به مطالبات معوق "فارس" از شرکت بازرگانی پتروشیمی ، قرار است شرکت بازرگانی در حدود 36 درصد از سهام "پترول" و 6 درصد از سهام "جم" را در ازای بدهی خود به "فارس" تهاتر نماید.
  امان ص.د(@aman)
  #شبندر در واقع ارسال این گزارش برای شرکتی مثل شبندر که صورتحساب اون از سوی پالایش و پخش با 14 ماه تاخیر ارسال میشه، برای بستن دهان سازمان هست و اگه ارسال نکنه، نماد باید بسته بشه! همه هم میدونن که مهم نیست چقدر با واقعیت تفاوت داره!
  امان ص.د(@aman)
  #شبندر اولین پیش بینی مهم هم نیست که چقدر با اصل و واقعیت تفاوت داشته باشه! مگه اولین پیش بینی همین شبندر برای سال 92 رو ندیدی ؟ یک مقایسه با سود امروز بکن (488 ریال بود) ... در واقع شرکتها با محتاط گزارش دادن، مجبور میشن در طول 12 ماه آینده، همواره تعدیل مثبت داشته باشه!!
  امان ص.د(@aman)
  #شبندر اولین گزارش سال بعد، در شرکتهای بزرگ و معتبر و صاحب پدر و مادر، معمولا با بیشترین احتیاط منتشر میشه که معمولا کمترین مقدار در طول سال بعد هست. چون این شرکتها دوست ندارن در هر شرایطی، تعدیل منفی به بازار اعلام کنن و پیش بینی خودشون رو محقق نکنن. البته یکی از دلایل اصلی این اقدام اونها، حضور سرمایه های سنگین حقوقی و جلب اعتماد اونها به این شرکتها هست(به نقل از استا حمید
  امان ص.د(@aman)
  #شپدیس متن نامه 14 نماینده مجلس به لاریجانی در مورد مصوبه خوراک گاز پتروشیمی‌ها خبرگزاری تسنیم: 14 تن از نمایندگان مجلس در نامه‌ای به رئیس مجلس مصوبه مجلس در مورد تعیین قیمت خوراک گاز پتروشیمی‌ها را مغایر آیین‌نامه داخلی مجلس دانستند.http://www.tasnimnews.com/Home/Single/274083
  امان ص.د(@aman)
  #شپنا بر اساس بند ب این تبصره نیز قیمت نفت خام و میعانات گازی برای واحدهای گازی پالایش و یا توسعه کمی واحدهای موجود غیردولتی در داخل بین 90 درصد تا 95 درصد قیمت صادراتی فوب خلیج فارس بر اساس دستورالعملی که توسط وزارت نفت اعلام می‌شود برای حداقل 10 سال پس از بهره‌برداری تعیین کردند.
  امان ص.د(@aman)
  #شپنا خفیف خوراک نفت خام برای پالایشگاه ها به تصویب رسید نمایندگان مجلس قیمت نفت خام و میعانات گازی برای واحدهای جدید را تا 10 سال بین 90 تا 95 درصد فوب خلیج فارس تعیین کردند. به گزارش پرشین تحلیل نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی نوبت دوم امروز و در رسیدگی به تبصره‌های الحاقی به لایحه بودجه سال 1393، تبصره 21 الحاقی را به تصویب رساندند.
  امان ص.د(@aman)
  #شپدیس بر اساس بند ب این تبصره نیز قیمت نفت خام و میعانات گازی برای واحدهای گازی پالایش و یا توسعه کمی واحدهای موجود غیردولتی در داخل بین 90 درصد تا 95 درصد قیمت صادراتی فوب خلیج فارس بر اساس دستورالعملی که توسط وزارت نفت اعلام می‌شود برای حداقل 10 سال پس از بهره‌برداری تعیین کردند.
  امان ص.د(@aman)
  #شپدیس تخفیف خوراک نفت خام برای پالایشگاه ها به تصویب رسید نمایندگان مجلس قیمت نفت خام و میعانات گازی برای واحدهای جدید را تا 10 سال بین 90 تا 95 درصد فوب خلیج فارس تعیین کردند. به گزارش پرشین تحلیل نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی نوبت دوم امروز و در رسیدگی به تبصره‌های الحاقی به لایحه بودجه سال 1393، تبصره 21 الحاقی را به تصویب رساندند.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟