01:24
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۳۴۳.۹
   ۹۲۹.۴
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۷۴،۳۲۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۲۸    ۱۲:۵۷

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

am84as

امیر خان عضو از ۱۳۹۲/۱۱/۰۹

  امیر خان(@am84as)
  #هرمز انتصاب: به پیشنهاد هیئت مدیره فولاد هرمزگان جنوب و تایید دکتر سبحانی، مهندس فرزاد ارزانی بیرگانی به عنوان مدیر عامل فولاد هرمزگان منصوب گردید.مهندس فرزاد ارزانی دارای مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی اصفهان بوده و در سال 1364 به استخدام شرکت فولاد مبارکه درآمد. وی از سال 1364 تا 1367 به عنوان کارشناس آموزش و توسعه منابع انسانی و ازسال 1367 تا 1369 در قسمت تعمیر و نگهداری انبار تجهیزات مشغول به کار بوده است و از سال 69 با مشارکت در طراحی تفصیلی با همکاری شرکت ایتالیایی «ایلوا» به تهیه و تدوین دستورالعملهای راه اندازی و بهره برداری ناحیه نورد سرد پرداخت.ایشان از سال 1370 تا سال 1380 به عنوان رئیس واحد باکس آنلینگ مشغول به کار بوده و از سال 1380 تا 1391 به عنوان مدیر ناحیه نورد سرد 2 و از دیماه سال 91 تاکنون به عنوان مدیر تولید توسعه ناحیه نورد سرد به فعالیت پرداخت و وی قبل از سمت جدید خود به عنوان مدیرعامل فولاد هرمزگان در سمت معاون تکنولوژی شرکت فولاد مبارکه فعالیت می کرد.
  امیر خان(@am84as)
  #فاهواز به گزارش پایگاه خبری «عصربازار»، حسن امیری در مراسم معرفی بازار شرکت های کوچک و متوسط (SME) ها در فرابورس ایران که به همت کانون کارگزاران برگزار شد ، بیان کرد: در حال حاضر فرابورس در حال ساماندهی بازار پایه است و این بازار به زودی محدود خواهد شد.وی ادامه داد: شرکت های حاضر در بازار پایه فرا بورس باید تکلیف خود را روشن کنند و به بازار اول یا دوم فرابورس، شرکت بورس یا بازار SME منتقل شوند.به گفته امیری، محدودیت هایی در تعداد روزهای معاملاتی بازار پایه اعمال خواهد شد.http://asrebazar.com/News/47138
  امیر خان(@am84as)
  #فولاد ماشین ریخته گری شماره 5 با ظرفیت 1.8 میلیون تن که تازه به بهره برداری رسیده فردا یا پس فردا با حضور دکتر اسحاق جهانگیری به بهره برداری میرسه. به مبلغ سرمایه گذاری شده تو مجموع این 8 پروژه توجه کنین؛ کلا 12696 میلیارد ریال، اونوقت حساب کنین با هشت هزار میلیارد تومان یا سه هزار میلیارد تومان چه کارایی که نمیشه کرد. #هرمز #خساپا #آپ
  امیر خان(@am84as)
  #حپترو وضعیت بنیادی سهم هم بد نیست، اپراتور بندر عسلویه هستش که کلی از محصولات پتروشیمی ها رو تخلیه و بارگیری میکنه از این لحاظ شبیه حسینا و حتاید هستش و با حتاید هم قرار داد همکاری و مشارکت داره، مالک 16.6 درصد شرکت پایانه ها و مخازن پتروشیمی هم هست، حمل و نقل دریایی کانتینر هم تو خلیج انجام میده مثل حکشتی و والفجر، حمل ونقل زمینی هم که انجام میده اما نمیدونم چه مرگشه همش درجا میزنه، یه عده نوسانگیر هم هستن بخاطر یکی دو درصد سود همش جو روانی ایجاد میکنن. بین ساعت 8.5 تا 9 تابلو خوانی بکنین و ..
  امیر خان(@am84as)
  #هرمز صبر کنین هفته آینده هر سهمو 60 تومن بخرین!
  امیر خان(@am84as)
  #هرمز ناظر بازار جان مادرت این یکو بعد از 12:30 نزار کلی کار داریم!
  امیر خان(@am84as)
  #حکشتی حالا فوری جو گیر نشید صف فروش راه بندازید! حقوقی ها منتظر هستن سهمو از دستتون در بیارن.
  امیر خان(@am84as)
  #سخوز من دیروز از مفید نتونستم بخرم و الان که میرم تو قسمت حسابداری نوشته : خرید تعداد 400 سهم سیمان خوزستان به نرخ 4450 به شماره اعلامیه ... و 1,788,649 از من کم کرده! اما تو پرتفو هم اضافه نشده! چجوریاست؟ کسی به این مشکل بر نخورده؟
  امیر خان(@am84as)
  #حپترو قیمتای اول اسفند رو با دیروز مقایسه میکنم #حپترو 2777 تا 2839 #حکشتی 2887 تا 4458 #خگستر 2515 تا 3292 #حتوکا 2417 تا 2718 . این حپترو خاک بر سر حتی به اندازه خگستر و حتوکا هم پیشرفت نداشته!
  امیر خان(@am84as)
  #حسینا یادم میاد چند سال پیش وقتی رکود اقتصادی توی امریکا و اروپا شروع شده بود بعضی امام جمعه ها ابراز خوشنودی میکردن، مثل اینکه تو یه جنگ اقتصادی ایران برنده شده و اونا شکست خوردن. همون موقع هاشمی رفسنجانی گفت خوشحال نباشین که اوضاع اقتصادی دنیا به هم ریخته، ما جزعی از اقتصاد دنیا هستیم و این یک موج هستش که دیر یا زود به کشور ما هم میرسه و دیدیم که همینجور شد. میخوام بگم دوستای عزیز مراقب باشین و با احتیاط وارد یا خارج این سهم بشین، فکر نکنین حسینا یک شرکت مستقل و جداگانه هستش. آیا حسینا میتونه
  امیر خان(@am84as)
  #خگستر جفت پاهاش قلم بشه! خوبه آرمین جون؟
  امیر خان(@am84as)
  #خگستر اینا میخوان بفروشن شنبه پایین تر بخرن. فکر کنم همه دلارفروشای چهار راه استانبول پولاشونو آوردن تو بورس!
  امیر خان(@am84as)
  #خگستر احتمال میدم نتیجه مذاکرات رو شب عید اعلام کنن که همه جا تعطیله و مردم سرشون گرمه. بخاطر اینکه حتما یه عده مخالف دارن که وقتی نتیجه اعلام بشه سعی میکنن جو مملکت رو به هم بریزن.
  امیر خان(@am84as)
  #خگستر شانس منه! درست یک ثانیه بعد از اینکه من سفارش گذاشتم بسته شد!
  امیر خان(@am84as)
  #حپترو اگه صف بشه این حقوقی نوسانگیر! وسوسه میشه دوباره سهمو جیب ملتو خالی کنه. امیدوارم روند احساسی تموم شده باشه و اردر ها منطقی تر باشن.
  امیر خان(@am84as)
  #حپترو مردم ما کلا بدون صف بهشون حال نمیده! باور کن اگه از صف فروش بیان بیرون 3 میلیون صف خرید میشه حمید جان!
  امیر خان(@am84as)
  #حکشتی دوستانی که میگفتین بالای 500 - 600 باز میشه، چی شد پس؟
  امیر خان(@am84as)
  #حکشتی امروز داشتن سود سهام رو واریز می کردن!
  امیر خان(@am84as)
  #حکشتی توی پرتفوی که هنوز چیزی اضافه نشده، کسی خبر داره کی میاد تو پرتفوی؟
  امیر خان(@am84as)
  #حکشتی چرا هر وقت شاخص رو به بالا رفتنه حکشتی به مدت چندین روز بسته میشه؟!!
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟