20:44
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۸۳۱.۸
   ۴۸۷.۹۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۹۲،۵۱۴ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۲۹    ۱۲:۳۸

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

aliz6369

امیر امیری عضو از ۱۳۹۲/۱۱/۲۳

  امیر امیری(@aliz6369)
  احتمالا بقیه هم سهامشون رو همین شرکت میخره و اونا از اون شرکت سهامدار میشن.
  امیر امیری(@aliz6369)
  #حسیر آقای حمید عزت آبادی پور تو اون شرکت خریدار سهامدار هستش. 28 دیماه 95 تاسیسش کردن. کاملا نقل و انتقال گروهی هستش.
  امیر امیری(@aliz6369)
  #غگلستا دلیل توقف و عدم بازگشایی نماد از طرف سازمان
  امیر امیری(@aliz6369)
  #غگلستا نرخ فروش پنیر و ماست و خامه و شیر هم تو دیماه نسبت به میانگین 9ماهه افزایشی بوده
  امیر امیری(@aliz6369)
  #غگلستا چه کولاکی کرده تو دیماه. در حالی که میانگین فروش ماهانه در 9ماهه حدود 9.5میلیارد تومان بوده در دیماه11میلیارد تومان فروش داشته. کولاک
  امیر امیری(@aliz6369)
  غگلستا تو دیماه چه کولاکی کرده. در حالیکه میانگین فروش ریالی 9ماهه به ازای هر ماه حدود9.5 میلیارد تومان بوده در دیماه11میلیارد تومان فروش داشته.
  امیر امیری(@aliz6369)
  #حریل معامله بلوکی قطعی شد .:TSETMC:. :: اطلاعات نماد
  امیر امیری(@aliz6369)
  #حریل آقای یگانه قیمت 1425 ریال کف قیمتی سهم هستش. قیمت پایانی روز قبل اگر زیر1425 باشد مبنا همان 1425 می باشد.
  امیر امیری(@aliz6369)
  #کرازی دوستان فک میکنم کرازی بابت تسهیلات ارزی حدود 8 میلیون یورویی که از صندوق توسعه ملی گرفته و احتمال افزایش نرخ ارز تعدیل منفی داشته باشه و بازار رو همین عامل روش فعلا منفی هستش. نرخ یورو در آخرین روز سال 94 حدود 3920 تومان بوده است که با توجه به نرخ همین امروز که 4130 تومان می باشد. حدود 1.7 میلیارد تومان زیان تسعیر ارز در سال 95 باید شناسایی کند. با توجه به تعداد 500 میلیون سهم حدودا 3.5 تومان به ازای هر سهم و با توجه به سود 44 تومانی یعنی تعدیل منفی حدودا 8 درصدی. تا ایجا مشکل زیاد نیست ولی اگر قرار باشد نرخ ارز افزایش پیدا کند. به ازای هر 100 تومان افزایش نرخ یورو حدود 1.5 تومان از سود هر سهم شرکت کم می شود. البته بازار یه نکته را فراموش کرده و اون اینکه این سهم در صورت افزایش نرخ ارز قیمت محصولات خود را نیز افزایش خواهد داد. چون افزایش نرخ ارز به معنی افزایش هزینه ها خواهد بود و بنابراین با توجه به انحصار در صنعت این افزایش نرخ را انجام خواهد داد.
  امیر امیری(@aliz6369)
  #غگلستا پگاه گلپایگان هم که دوستان در جریان هستین 45 درصد تعدیل مثبت داد. دارن سهم رو هنرمندانه جمع میکنن. شک نکنید 1500 قیمت این سهمه
  امیر امیری(@aliz6369)
  #غگلستا غذایی ها پشت سر هم دارن واسه تعدیل بسته میشن. دوستان 45 درصد کل فروش شرکت متعلق به پنیره که رشد قیمتی زیادی تو بازار داشته. با توجه به اهرمی که شرکت داره اثر غیر قابل باوری بر روی سود شرکت داره.
  امیر امیری(@aliz6369)
  #حریل آگهی مجدد فروش 40 درصد سهام در 14 آذر 95 شرکت فرابورس ایران
  امیر امیری(@aliz6369)
  @aaghamohamadi عرض کردم خدمتتون اگر یادتون باشه سه چهار ماه پیش مهر اقتصاد 62 درصد سهام گروه بهمن را که در اختیار همین شرکت افق نیلی خلیج فارس بود به موسسه کوثر فروخت و در عوض نیروگاه کازرون خرید. کافیه آگهی مزایده گروه بهمن را سرچ کنید.
  امیر امیری(@aliz6369)
  #کروی شرکت افق نیلی خلیج فارس از زیرمجموعه های بانک مهر اقتصاد ( بانک متعلق به بسیج) می باشد. فقط انتقال به زیرمجموعه بود است . باید بیشتر مراقب باشین. زمانی که این انتقال ها انجام میشه و اون هم در انتهای یک رشد مناسب قیمتی باید خیلی مراقب بود.
  امیر امیری(@aliz6369)
  #کروی این آگهی را دوستان ملاحظه فرمایند
  امیر امیری(@aliz6369)
  #کروی این هم سندش. اگه دوستان یادشون باشه چند ماهی بیشتر نیست که مهر اقتصاد سهام خبهمن را البته 62 درصدش را که در مالکیت سه شرکت بود از طریق همین شرکت به موسسه کوثر فروخت و در عوض نیروگاه کازرون رو برداشت.
  امیر امیری(@aliz6369)
  #کروی دوستان عزیر این شرکت افق نیلی خلیج فارس متعلق به گروه مهر اقتصاد هستش فقط دارن جابجا میکنن خدا میدون پشتش چی باشه. ممکنه شناسایی سود توسط مهر اقتصاد باشه از طریق انتقال سهام به زیرمجموعه و شناسایی سود گنده. تو شرکتهای هلدینگی از این کارا زیاد میکنن.
  امیر امیری(@aliz6369)
  #غگلستا در نماد غگلستا2 دقیقا تعداد 3995122 سهم جابجا شده که دقیقا معادل تعداد سهام گنجینه آرمانشهره بنابراین میتوان حدس زد به احتمال 99 درصد سهام خودش رو به بانک شهر منتقل کرده تا فقط با یک کد استارت خرید مجدد را بزند
  امیر امیری(@aliz6369)
  #غگلستا صندوق گنجینه آرمانشهر کل غگلستای خودش رو امروز فروخته احتمالا به بانک شهر منتقل کرده
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟