06:37
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۸۳۱.۸
   ۴۸۷.۹۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۹۲،۵۱۴ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۲۹    ۱۲:۳۸

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

alirezamehrii

علیرضا مهری عضو از ۱۳۹۲/۱۱/۰۸

  علیرضا مهری(@alirezamehrii)
  #برکت دوستان با دو تا کارگزاری همین الان صحبت کردم. این سهم داره گرون عرضه میشه. با پی به ای ده. در نتیجه تو هر دو کارگزاری نه حقیقی میخره نه حقوقی. در ضمن یکم به عقل خودتون رجوع کنید. روز اول هشتاد میلیارد نقدینگی میخواد. روز دوم کدوم خنگی میره با قیمت بالاتر صف تشکیل بده. اونم واسه این ملت همیشه در صحنه بد بین
  علیرضا مهری(@alirezamehrii)
  #شاخص کمی به فکر سود اخرت خود باشید...http://www.sharifngo.com/%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86/?utm_source=khabarfarsi.com&utm_medium=special_link&utm_campaign=khabarfarsi.comهمه ما کمک می‌کنیم تا “امیرمحمد” مداوا شود!در انتهای کوچه خاکی یک محله روستایی، درون یک خانه اجاره‌ای هفت کودک قد و نیم قد به انتظار آمدن مادر چشم به در دوخته‌اند.وقت صرف شام است و دریغ از یک کتری آب که با بخارش دلخوشی کوچکی برای اهل خانه باشد. پدر از پشت قاب عکس به فرزندانش که از سوز سرما می‌لرزند، خیره مانده است.همانی که با دست‌های مهربانش نان گرم بر سر سفره می‌گذاشت و شاهد خنده‌های کودکانش بود؛ اکنون دو سالی می‌شود که زیر خروارها خاک سرد در کابوسی بس هولناک اسیر است.امیرمحمد کودک شش ساله این خانواده یک سالی است که سرطان خون گرفته و میهمانان خانه‌شان را که از بنیاد خیریه نیکوکاران شریف آمده‌اند، در هجوم سکوتی معنادار، غمگینانه می‌نگرد!مادر شرمنده از نداشتن کمترین چیزی برای پذیرایی، چنین می‌گوید: «دو سال پیش یک دستگاه لباسشویی دست دوم خریدیم. شوهرم در حین تعمیر آن بر اثر برق گرفتگی دار فانی را وداع گفت.از یک سال پیش برای تأمین مخارج درمان بیماری امیر محمد از فرش زیر پایمان گرفته تا گوشواره دخترانم، همه و همه را فروختم تا روند شیمی درمانی پسرم به تعویق نیفتد. سه ماه است که اجاره‌بهایمان عقب افتاده و …پسر 15 ساله‌ام به جای درس خواندن، هر روز در کوچه پس کوچه‌ها برای گاوداری نان خشک جمع می‌کند تا سفره خانه‌مان بی‌نان نماند!»ما ایمان داریم به مهربانی قلب پاک شما نیکوکاران؛ به شما که از دستانتان نور می‌بارد؛ کمک‌های نقدی شما دنیای تاریک امیرمحمد را به روشنی پیوند خواهد زد! «منتظر دریافت کمک‌های شما نیکوکاران هستیم.»شماره‌حساب بانک‌ملت: 77 77 50 77 50 شماره کارت: 2436 7814 3379 6104 ســـرویـــس آپ: #302989*4*733* ســـــرویــس اِمپـاد: #302989*720*
  علیرضا مهری(@alirezamehrii)
  #آپ #شاخص کلکمی به فکر سود اخرت خود باشید....همه ما کمک می‌کنیم تا “امیرمحمد” مداوا شود!در انتهای کوچه خاکی یک محله روستایی، درون یک خانه اجاره‌ای هفت کودک قد و نیم قد به انتظار آمدن مادر چشم به در دوخته‌اند.وقت صرف شام است و دریغ از یک کتری آب که با بخارش دلخوشی کوچکی برای اهل خانه باشد. پدر از پشت قاب عکس به فرزندانش که از سوز سرما می‌لرزند، خیره مانده است.همانی که با دست‌های مهربانش نان گرم بر سر سفره می‌گذاشت و شاهد خنده‌های کودکانش بود؛ اکنون دو سالی می‌شود که زیر خروارها خاک سرد در کابوسی بس هولناک اسیر است.امیرمحمد کودک شش ساله این خانواده یک سالی است که سرطان خون گرفته و میهمانان خانه‌شان را که از بنیاد خیریه نیکوکاران شریف آمده‌اند، در هجوم سکوتی معنادار، غمگینانه می‌نگرد!مادر شرمنده از نداشتن کمترین چیزی برای پذیرایی، چنین می‌گوید: «دو سال پیش یک دستگاه لباسشویی دست دوم خریدیم. شوهرم در حین تعمیر آن بر اثر برق گرفتگی دار فانی را وداع گفت.از یک سال پیش برای تأمین مخارج درمان بیماری امیر محمد از فرش زیر پایمان گرفته تا گوشواره دخترانم، همه و همه را فروختم تا روند شیمی درمانی پسرم به تعویق نیفتد. سه ماه است که اجاره‌بهایمان عقب افتاده و …پسر 15 ساله‌ام به جای درس خواندن، هر روز در کوچه پس کوچه‌ها برای گاوداری نان خشک جمع می‌کند تا سفره خانه‌مان بی‌نان نماند!»ما ایمان داریم به مهربانی قلب پاک شما نیکوکاران؛ به شما که از دستانتان نور می‌بارد؛ کمک‌های نقدی شما دنیای تاریک امیرمحمد را به روشنی پیوند خواهد زد! http://www.sahamyab.com/r/66741f58 دریافت کمک‌های شما نیکوکاران هستیم.»شماره‌حساب بانک‌ملت: 77 77 50 77 50 شماره کارت: 2436 7814 3379 6104 ســـرویـــس آپ: #302989*4*733* ســـــرویــس اِمپـاد: #302989*720*
  علیرضا مهری(@alirezamehrii)
  #عرضه_اولیه معاملات به دلیل قیمت بالا باطل شده دوستان... احتمالا فردا عرضه میشه. یا علی
  علیرضا مهری(@alirezamehrii)
  #شاخص دوستان پول زیادی از بورس خارج شده و صرفا سهم هایی مثل بترانس با سفته بازی بالا میرن. شاخص تا 69 هزار اصلاح داره. دولت برای کسری بودجه مجبور به افزاریش دلار در بازار طی ماه های اینده خواهد بود. باز هم باید منتظر نتایج هستی موند. اگه موفقیت امیز باشه اونوقت نقدینی بدون ریسک وارد بازار میشه و تا اون موقع هیچ کس پولش رو تو بورس ریسک نمیکنه.
  علیرضا مهری(@alirezamehrii)
  #شاخص درود بر تدبیر درود بر امید درود بر روحانی......خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
  علیرضا مهری(@alirezamehrii)
  #ورنا حمایتش رو امروز شکست باز هم میشه پایین تر خرید. عجله نکنید . این سهم بین 100 تا 150 همیشه در نوسانه. براحتی میشه 30-50 درصد ازش گرفت پس عجله نکنید
  علیرضا مهری(@alirezamehrii)
  #خودرو متن کامل گزارش تحقیق و تفحص از صنعت خودرو منتشر شدhttp://hamshahrionline.ir/details/266359/Iran/legislative
  علیرضا مهری(@alirezamehrii)
  #شاخص صبا تامین قطع کشاورزی قطع
  علیرضا مهری(@alirezamehrii)
  #شاخص خبرهای رانتی حاکی از این هست که گروهی که خساپا رو اونطوری بالا بردن الان رو ورنا فعال شدن و این سهم رو تا 170 بالا میبرن.
  علیرضا مهری(@alirezamehrii)
  #خودرو خبرهای رانتی حاکی از این هست که گروهی که خساپا رو اونطوری بالا بردن الان رو ورنا فعال شدن و این سهم رو تا 170 بالا میبرن.
  علیرضا مهری(@alirezamehrii)
  #ورنا خبرهای رانتی حاکی از این هست که گروهی که خساپا رو اونطوری بالا بردن الان رو ورنا فعال شدن و این سهم رو تا 170 بالا میبرن.
  علیرضا مهری(@alirezamehrii)
  #خساپا سایپا با کیا به توافق رسید ؛ تولید سراتو در دو مدل در ایران
  علیرضا مهری(@alirezamehrii)
  #ورنا امروز نشونه هایی از برگشت در اواخر بازار دیده شد. انشااله فردا +++ خواهد بود.
  علیرضا مهری(@alirezamehrii)
  #خودرو بدبخت شدیم رفت
  علیرضا مهری(@alirezamehrii)
  #خودرو لعنت خدا به کسایی گفتن بازار به زودی صعودی میشه
  علیرضا مهری(@alirezamehrii)
  #خودرو از فردا اواسط بازار... بازار حمایت میشه و اگه اخبار مثبت هسته ای تا شنبه بیاد قطعا هقته اینده صف خرید اکثر سهم ها فردا اخرین فرصت خرید(اول صبح)
  علیرضا مهری(@alirezamehrii)
  #خودرو دیروز همین جا پست گفتم بازار از امروز + میشه و طی 2 الی 3 ماه اینده روند صعودی میشه... بعضی یا بهشون برخورد. این امروزش. بقیه اش هم از تیر متوجه میشید.
  علیرضا مهری(@alirezamehrii)
  #شاخص از فردا یا پس فردا بازار برمیگرده و طی 2 الی 3 ماه یعنی تا شهریور... شاخص به 100 هزار میرسه. امروز رو یادتون باشه
  علیرضا مهری(@alirezamehrii)
  #ورنا از فردا یا پس فردا بازار برمیگرده و طی 2 الی 3 ماه یعنی تا شهریور... شاخص به 100 هزار میرسه. امروز رو یادتون باشه
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟