16:35
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۰،۹۲۱.۲
   -۲۲۵.۰۲
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۰۰،۵۱۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۳/۰۶    ۱۲:۴۲

علی علی

آیا من فردا زنده ام؟نمی دانم. پس نمی توانم و نباید به انسانهایی که خودشان هدفند نه وسیله دروغ بگویم.

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

ali72879

علی علی عضو از ۱۳۹۳/۱۱/۰۲

  علی علی(@ali72879)
  #خبر : یاد حافظ و این شعرش جاودانه باد . گویی او هم می دانست آخر اردیبشهت باید به روحانی رای دادخخخ
  علی علی(@ali72879)
  #خبر : ایران زیبا و زنده است با اصلاحات وگرنه الان ونزوئلایی دیگر بودیم.
  علی علی(@ali72879)
  #خبر قالیباف در آینه تبلیغات انتخاباتی = پوپولیسم احمدی نژادی
  علی علی(@ali72879)
  #خبر : فقط یک نظر و تحلیل سیاسی و دیگر هیچ
  علی علی(@ali72879)
  #خبر خداحافظ احمدی نژاد عدالت خواه!: ای کسی که پدر اقتصاد و سیاست ایران را در عرض 8 سال در آوردی و علم اقتصاد را به گوجه فرنگی شناسی و علم سیاست را به کاغذ پاره شناسی تبدیل کردی. خداحافظ ای کسی که میخواستی کل جهان را مدیریت کنی اما شورای نگهبان 12 نفره تو رو براحتی مدیریت کرد!!! احمدی نژاد عزیز با این همه خرابکاریت در اقتصاد و سیاست ولی انصافا نسبت به اصلاح طلبانی چون خاتمی در عرصه تابوشکنی خیلی بهتر بودی و حرفهایی که اونها حتی در خواب هم نمی تونستند بزنند و الان هم نمی تونند بزنند را تو زدی و بسیاری از حریمها و تقدیسهای خودساخته در این انقلاب را شکستی. خداحافظ
  علی علی(@ali72879)
  #خبر #شاخص به نظر من سیستم ایران در چرخه باطل عدم توسعه پایدار گرفتار است و این ناشی از فرهنگ غلط ماست که ریشه تاریخی دارد . برای نمونه به مقایسه عملکرد ناصرالدین شاه (معروف به شاه شهید!!!)و میجی رهبران ایران و ژاپن که اتفاقا همزمان سفری به فرنگ داشتند، دقت کنید. باور کنید مسئولان ما با داشتن این فرهنگ توسعه گریز هنوز تعریف مشخصی از منافع ملی ندارند و همواره منافع شخصی و گروهی شان ارجحیت دارد. به همین جهت حتی اگر دولتهایی مثل دولت خاتمی برای مدتی در ایران میجی وار عمل کنند و اصلاحاتی در جهت توسعه پایدار در کشور ایجاد کنند باز احمدی نژادهایی از جنس ناصرالدینی خواهند بود که کشور را دوباره با حالت قبل توسعه برگردانند . به همین جهت حتی اگر دوباره روحانی انتخاب شود و با ریاضت و انقباض اقتصادی کشور را به سمت توسعه ببرد دوباره دولت بعدی این چرخه را به جای اولش برمی گرداند. بنابراین دوستان زیاد نگران نباشند که چه کسی انتخاب می شود که تا وقتی حاج میرزا آغاسی ها هستند اصلاحات امیرکبیر ها و قائم مقام فراهانی ها عمرشان کوتاه و به نوعی کشک است. موفق باشید و بابت اینکه مطلب درباره بورس نبود معذرت میخواهم.
  علی علی(@ali72879)
  به نظر من در کنار مدیرعامل #آکنتور باید مدیران زیر نیز دستگیر و تحت تعقیب باشند: مدیران #وخارزم بخاطر بلایی که بر سر سهامدارانشان آوردند ، مدیران #ثمسکن بخاطر بازی هایی که بر سر حق تقدمهای #ثمسکن #ثغرب #ثتران آوردند وضرر هنگفتی بر سهامداران خرد حقیقی زدند ، مدیران بنیادمستضعفان که بخاطر روحیه مستکبرانه شان سهمی بنیادی مثل #حسینا را به خاک و خون کشیدند و بعد سه سال صبوری سهامدارانش ،ضرری بالای 60درصد بر آنها وارد کردند. و بالاخره مهمتر از همه باید بلوکسازان عمده سازمان بورس از جمله سردار جبهه شاخص سازی شاپور بلوک زن که پرچم زیبای #شاخص را به مدد سهامهای بی خاصیتی چون #تاپیکو #همراه #فارس علیرغم خونین بودن رخسار سهامهای دیگر ، همواره سبز نگه داشت، واقعا متاسفم بر این بورس پر از دروغ
  علی علی(@ali72879)
  #حسینا : با سلام . دوستان عزیزی که درباره روش ارسال وجه حق تقدم سوال کرده بودند ، با توجه به موارد زیر که برگرفته از سایت کدال است می توانند به ارسال فیش واریزی خود اقدام کنند. پرسود باشید.
  علی علی(@ali72879)
  #خساپا #تکمبا #شبندر #شاخص : واقعا شاخص سازی امروز اوج تزویر و دروغ را در اقتصاد رانتی ایران نشان داد. واقعا متاسفم برای مسئولی که با این حرکات مضحک خویش به کل سهامدارهای بورس ایران توهین کرد.
  علی علی(@ali72879)
  #اعتلا سهمی که سه ساله دارمش . سهمی منظم و شفاف و بدور از شارپ صعودی یا نزولی . برای نه ماهه امسال هم 50 تومان سود ساخته . واقعا آفرین خوش بین
  علی علی(@ali72879)
  #وبصادر : اگر حضرت محمد (ص) در این روز عزیز به ایران نگاه بکنه واقعا با این همه دزدی ، دروغ و رباخواری ها درباره مسئولان ایرانی چه خواهد گفت؟ شاید بگه: بازم صد رحمت به دزدهای قدیمی!!!
  علی علی(@ali72879)
  #خبر : این تصویر مربوط به قحطی و سوء تغذیه کودکان یمنی. اکتبر 2016 است که بعنوان یکی از عکسهای برتر رویترز در سال 2016 انتخاب شده. شاید این خبر ربطی به بورس نداشته باشه و از این بابت معذرت میخوام اما فقط میخواستم بگم خداوندا جهان بشریت داره به کجا میره ؟ واقعا دردناکه. کاش صاحبان قدرت در هر مسلکی هستند صدای این مظلومان را بشنوند. موفق باشید.
  علی علی(@ali72879)
  #حسینا : دوستان عزیز حسینایی با اینکه من سهام حسینا ندارم اما یک مطالعه در رفتار بنیاد نشان میدهد که سهامهای بنیاد مستضعفان معمولا سرعت صعود و نزولشان بالاست و وقتی زمان نزول به پایان برسه با صعود بین 200 تا 450 درصدی نزول قبلی را جبران می کنند. ( نمونه اش قشیر که از نزدیک 500 تومان در سه سال پیش تا 110 تومان هم سقوط کرد ولی الان قیمتش تقریبا جبران شده و یا رفتار کگاز را مطالعه کنید متوجه خیلی چیزها می شوید) پس هموطنان گلم سعی کنید ناامید نشوید و در فواصل مختلف میانگین کم کنید . این یک نظر و مطالعه شخصی بود و امیدوارم در مورد حسینا هم صدق کند. آرزوی موفقیت و سلامتی برای همه دوستان دارم. موفق باشید.
  علی علی(@ali72879)
  #تاپیکو : زمانبندی پرداخت سود تاپیکو. از اول دی برای حقیقی ها و 25 دی برای حقوقی ها. با آرزوی روزهای پرسود برای همه سهامداران تاپیکو.
  علی علی(@ali72879)
  #تاپیکو #خودرو #ثتران #شاخص : هدف درست باشد، صبور بودن برای رسیدن به آن یک هنر است.
  علی علی(@ali72879)
  #تاپیکو : به گزارش بخش اقتصادی خبرگزاری الف: «مهم‌ترین طرح راهبردی صنعت نفت بعد از پارس جنوبی» و «طرحی که تکمیل آن از نان شب واجب‌تر است»، ازجمله تعابیر بیژن زنگنه، وزیر نفت درباره پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس در سال‌های اخیر است.اگر پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس به‌صورت کامل راه‌اندازی بشود، علاوه بر قطع واردات بنزین، از هدر رفت سرمایه کشور نیز جلوگیری خواهد شد. واردات بنزین در سال‌های اخیر در حال افزایش بوده و میزان واردات در نیمه اول سال 1395 به 12 میلیون لیتر در روز رسیده است. هر روز تأخیر در افتتاح این پروژه، زیان 20 تا 30 میلیون یورویی را بر کشور تحمیل می‌کند! امیدوارم بزودی شاهد افتتاح این طرح ملی باشیم.
  علی علی(@ali72879)
  #فولای : آیا مشخصه سود 1393 فولای کی و از کدوم بانک پرداخت میشه؟
  علی علی(@ali72879)
  #تاپیکو : بنا به اطلاعیه سایت رسمی تاپیکو در جلسه اروز ( دهم مهرماه) مقرر شد 160 ریال به ازای هر سهم به عنوان سود سالانه تقسیم شود. . همچنین رئیس مجمع در این جلسه از احتمال افزایش سرمایه شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین خبر داد و افزود: جزئیات این تصمیم بعد از ارزیابی‌های فنی و مالی اعلام خواهد شد. مهندس پیوندی مدیرعامل تاپیکو نیز در این جلسه گفت: با مساعدت دولت محترم، روزنه‌هایی برای پرداخت بدهی‌های تاپیکو به دولت باز شده است که امیدواریم به زودی محقق شود که در این صورت شاهد افزایش مطلوبی در قیمت سهام تاپیکو خواهیم بود. سهامداران ارجمند برای آگاهی از زمان تقسیم سود سالانه، در انتظار اطلاعیه‌های بعدی باشند.. با آرزوی روزهای خوب برای سهامداران صبور تاپیکو
  علی علی(@ali72879)
  #خبر : خاطره ای از یک رزمنده: یک روز در همان سالهای اول جنگ تحمیلی در کنار خیابان در غالب گروههای مردمی کمک های مردمی به جبهه ها را جمع می کردیم. یک مادر مهربونی آمد و یک النگویی که داشت را از دستش درآورد و به ما داد و رفت و من به دنبالش دویدم گفتم: مادرجان رسید النگویتان جا مونده اینو بگیرید. اون برگشت و با بغضی که داشت بهم گفت :من حتی وقتی پسر جوان و عزیز دلم را تقدیم راه ملت عزیز ایران میکردم ، رسید نگرفتم. با توجه به هفته دفاع مقدس یاد همه کسانیکه برای این مرز و بوم و برای امنیت ما جانشان را در کف دستشان گرفتند، گرامی باد.
  علی علی(@ali72879)
  #حسینا #خبر #ثتران #خودرو #شبندر : با آروزی روزهای پر از شادی برای دوستان
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟