23:36
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۷۹۸.۴
   -۳۳.۳۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۸۶،۸۴۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۰۱    ۱۲:۴۴

علی علی

آیا من فردا زنده ام؟نمی دانم. پس نمی توانم و نباید به انسانهایی که خودشان هدفند نه وسیله دروغ بگویم.

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

ali72879

علی علی عضو از ۱۳۹۳/۱۱/۰۲

  علی علی(@ali72879)
  #حسینا : من نه از کسانیکه در قیمتهای بالا مردم را ترغیب به خرید می کردند و نه از کسانیکه این روزها تنها امید سهامداران ضرر کرده را با آیه یاس خوانی مکرر برباد می دهند ،خوشم نمیاد زیرا اولی در قیمت بالا میخواست شما بخرید و او بفروشد و دومی در قیمت پایین می خواهد شما بفروشید تا او بخرد. اولی بی مورد امید می دهد و دومی بی مورد امید را زایل می کند و افسردگی به ضررکرده ها تقدیم می کند. (این هر دو گروه خدایشان فقط پول است )فقط برای دوستان و هموطنان عزیزی که در سالهای قبل در قیمتهای بالا خرید کرده اند و چندساله فقط در ضرر هستند اولا آرزوی سلامتی دارم و ثانیا امیدوارم به زودی روزهای پر از سود را هم شاهد باشند. دوستان اگه سلامتی نباشد سود هم معنا ندارد پس اول قدر سلامتی تان را بدانید. موفق باشید.
  علی علی(@ali72879)
  #تاپیکو : با سلام و عرض تبریک عیدفطر . به گزارش روابط عمومی تاپیکو، اسلام خسروی عضو هیات مدیره و معاون مالی و تأمین منابع این شرکت اعلام کرد: با اشاره به خرید ٨.٥ درصد از سهام هلدینگ خلیج فارس از سازمان خصوصی در آخرین روز کاری سال ٩٢ گفت: تاپیکو بابت این خرید، بدهی عظیمی بالغ بر ٣٠٠٠ میلیارد تومان به سازمان خصوصی‌سازی داشت که باعث بروز مشکلاتی در فعالیت این هلدینگ سرمایه‌گذاری شده بود. خسروی ادامه داد: خوشبختانه این بدهی با تصویب نامه هیات محترم دولت در روز پایانی سال ٩٥ با مطالبات سازمان تامین اجتماعی از دولت تهاتر و به سازمان تأمین اجتماعی (شستا) منتقل شد؛ بر این اساس شستا در حال حاضر حدود ٣٠٠٠ میلیارد تومان مطالبات از تاپیکو دارد، اما با پیگیریهای انجام شده از جانب هیأت مدیره تاپیکو، موافقت اصولی افزایش سرمایه از محل مطالبات مورد اشاره از سوی شستا صادر شد. عضو هیات مدیره تاپیکو گفت: سهم شستا از کل این مبلغ ٣٨٠٠ میلیارد تومانی افزایش سرمایه به اندازه همین مطالبات یعنی حدود ٣٠٠٠ میلیارد تومان و مابقی، سهم سایر سهامداران است. وی یادآور شد: سایر سهامداران غیر از مجموعه وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی، بالغ بر ١٠ درصد سهامدار هستند که حدود ٨ درصد حقوقی‌های عمدتاً شناخته شده بازار سرمایه با سهم آورده به میزان حدود ٣٠٠ میلیارد تومان و ٢ درصد نیز سهامداران حقیقی هستند که سهم آورده‌شان کمتر از ٨٠ میلیارد تومان است. وی تصریح کرد: ارزش بازار تاپیکو نیز در حال حاضر بالغ بر ٨٢٠٠ میلیارد تومان است که پس از افزایش سرمایه (با فرض تصویب کامل در مجمع) به حدود ١٢٠٠٠ میلیارد تومان خواهد رسید و جزو ٥ نماد بزرگ بازار از منظر ارزش روز قرار خواهد گرفت. معاون مالی و تأمین منابع تاپیکو با بیان اینکه در حال حاضر نسبت P/E تاپیکو حدود ٦.٥ مرتبه است گفت: هر چند تصمیم قطعی در خصوص افزایش سرمایه در اختیار مجمع فوق‌العاده است و اثرات مالی افزایش سرمایه باید پس از مجمع به بازار اعلام شود، اما بدیهی است که در صورت افزایش سرمایه، تعدیل مثبت از محل کاهش هزینه های مالی، محتمل بوده و برآورد می شود نسبت P/E سهام تاپیکو در همین حدود باقی بماند؛ ولی... نمایش بیشتر
  علی علی(@ali72879)
  #خبر #شبندر #خساپا #تاپیکو در این روزهای عزیز رمضان از خدا شادی ارواح همه عزیزان هموطنی که در چهارشنبه از دست دادیم را طلب می کنیم و از او می خواهیم در بیابان تف زده نفرت داعشانه، باران عشق و مهربانی را از ما دریغ نکند. ضمن معذرت از همه عزیزان سهامیابی به علت اقتصادی نبودن مطلبم این آهنگ زیبای سالار عقیلی را تقدیم همه دلهای مهربان ایرانی ها می کنم. خدایا عشقت را از دل ما دریغ نکن. موفق باشید. http://www.sahamyab.com/r/ea85cf52
  علی علی(@ali72879)
  #خبر : یاد حافظ و این شعرش جاودانه باد . گویی او هم می دانست آخر اردیبشهت باید به روحانی رای دادخخخ
  علی علی(@ali72879)
  #خبر : ایران زیبا و زنده است با اصلاحات وگرنه الان ونزوئلایی دیگر بودیم.
  علی علی(@ali72879)
  #خبر قالیباف در آینه تبلیغات انتخاباتی = پوپولیسم احمدی نژادی
  علی علی(@ali72879)
  #خبر : فقط یک نظر و تحلیل سیاسی و دیگر هیچ
  علی علی(@ali72879)
  #خبر خداحافظ احمدی نژاد عدالت خواه!: ای کسی که پدر اقتصاد و سیاست ایران را در عرض 8 سال در آوردی و علم اقتصاد را به گوجه فرنگی شناسی و علم سیاست را به کاغذ پاره شناسی تبدیل کردی. خداحافظ ای کسی که میخواستی کل جهان را مدیریت کنی اما شورای نگهبان 12 نفره تو رو براحتی مدیریت کرد!!! احمدی نژاد عزیز با این همه خرابکاریت در اقتصاد و سیاست ولی انصافا نسبت به اصلاح طلبانی چون خاتمی در عرصه تابوشکنی خیلی بهتر بودی و حرفهایی که اونها حتی در خواب هم نمی تونستند بزنند و الان هم نمی تونند بزنند را تو زدی و بسیاری از حریمها و تقدیسهای خودساخته در این انقلاب را شکستی. خداحافظ
  علی علی(@ali72879)
  #خبر #شاخص به نظر من سیستم ایران در چرخه باطل عدم توسعه پایدار گرفتار است و این ناشی از فرهنگ غلط ماست که ریشه تاریخی دارد . برای نمونه به مقایسه عملکرد ناصرالدین شاه (معروف به شاه شهید!!!)و میجی رهبران ایران و ژاپن که اتفاقا همزمان سفری به فرنگ داشتند، دقت کنید. باور کنید مسئولان ما با داشتن این فرهنگ توسعه گریز هنوز تعریف مشخصی از منافع ملی ندارند و همواره منافع شخصی و گروهی شان ارجحیت دارد. به همین جهت حتی اگر دولتهایی مثل دولت خاتمی برای مدتی در ایران میجی وار عمل کنند و اصلاحاتی در جهت توسعه پایدار در کشور ایجاد کنند باز احمدی نژادهایی از جنس ناصرالدینی خواهند بود که کشور را دوباره با حالت قبل توسعه برگردانند . به همین جهت حتی اگر دوباره روحانی انتخاب شود و با ریاضت و انقباض اقتصادی کشور را به سمت توسعه ببرد دوباره دولت بعدی این چرخه را به جای اولش برمی گرداند. بنابراین دوستان زیاد نگران نباشند که چه کسی انتخاب می شود که تا وقتی حاج میرزا آغاسی ها هستند اصلاحات امیرکبیر ها و قائم مقام فراهانی ها عمرشان کوتاه و به نوعی کشک است. موفق باشید و بابت اینکه مطلب درباره بورس نبود معذرت میخواهم.
  علی علی(@ali72879)
  به نظر من در کنار مدیرعامل #آکنتور باید مدیران زیر نیز دستگیر و تحت تعقیب باشند: مدیران #وخارزم بخاطر بلایی که بر سر سهامدارانشان آوردند ، مدیران #ثمسکن بخاطر بازی هایی که بر سر حق تقدمهای #ثمسکن #ثغرب #ثتران آوردند وضرر هنگفتی بر سهامداران خرد حقیقی زدند ، مدیران بنیادمستضعفان که بخاطر روحیه مستکبرانه شان سهمی بنیادی مثل #حسینا را به خاک و خون کشیدند و بعد سه سال صبوری سهامدارانش ،ضرری بالای 60درصد بر آنها وارد کردند. و بالاخره مهمتر از همه باید بلوکسازان عمده سازمان بورس از جمله سردار جبهه شاخص سازی شاپور بلوک زن که پرچم زیبای #شاخص را به مدد سهامهای بی خاصیتی چون #تاپیکو #همراه #فارس علیرغم خونین بودن رخسار سهامهای دیگر ، همواره سبز نگه داشت، واقعا متاسفم بر این بورس پر از دروغ
  علی علی(@ali72879)
  #حسینا : با سلام . دوستان عزیزی که درباره روش ارسال وجه حق تقدم سوال کرده بودند ، با توجه به موارد زیر که برگرفته از سایت کدال است می توانند به ارسال فیش واریزی خود اقدام کنند. پرسود باشید.
  علی علی(@ali72879)
  #خساپا #تکمبا #شبندر #شاخص : واقعا شاخص سازی امروز اوج تزویر و دروغ را در اقتصاد رانتی ایران نشان داد. واقعا متاسفم برای مسئولی که با این حرکات مضحک خویش به کل سهامدارهای بورس ایران توهین کرد.
  علی علی(@ali72879)
  #اعتلا سهمی که سه ساله دارمش . سهمی منظم و شفاف و بدور از شارپ صعودی یا نزولی . برای نه ماهه امسال هم 50 تومان سود ساخته . واقعا آفرین خوش بین
  علی علی(@ali72879)
  #وبصادر : اگر حضرت محمد (ص) در این روز عزیز به ایران نگاه بکنه واقعا با این همه دزدی ، دروغ و رباخواری ها درباره مسئولان ایرانی چه خواهد گفت؟ شاید بگه: بازم صد رحمت به دزدهای قدیمی!!!
  علی علی(@ali72879)
  #خبر : این تصویر مربوط به قحطی و سوء تغذیه کودکان یمنی. اکتبر 2016 است که بعنوان یکی از عکسهای برتر رویترز در سال 2016 انتخاب شده. شاید این خبر ربطی به بورس نداشته باشه و از این بابت معذرت میخوام اما فقط میخواستم بگم خداوندا جهان بشریت داره به کجا میره ؟ واقعا دردناکه. کاش صاحبان قدرت در هر مسلکی هستند صدای این مظلومان را بشنوند. موفق باشید.
  علی علی(@ali72879)
  #حسینا : دوستان عزیز حسینایی با اینکه من سهام حسینا ندارم اما یک مطالعه در رفتار بنیاد نشان میدهد که سهامهای بنیاد مستضعفان معمولا سرعت صعود و نزولشان بالاست و وقتی زمان نزول به پایان برسه با صعود بین 200 تا 450 درصدی نزول قبلی را جبران می کنند. ( نمونه اش قشیر که از نزدیک 500 تومان در سه سال پیش تا 110 تومان هم سقوط کرد ولی الان قیمتش تقریبا جبران شده و یا رفتار کگاز را مطالعه کنید متوجه خیلی چیزها می شوید) پس هموطنان گلم سعی کنید ناامید نشوید و در فواصل مختلف میانگین کم کنید . این یک نظر و مطالعه شخصی بود و امیدوارم در مورد حسینا هم صدق کند. آرزوی موفقیت و سلامتی برای همه دوستان دارم. موفق باشید.
  علی علی(@ali72879)
  #تاپیکو : زمانبندی پرداخت سود تاپیکو. از اول دی برای حقیقی ها و 25 دی برای حقوقی ها. با آرزوی روزهای پرسود برای همه سهامداران تاپیکو.
  علی علی(@ali72879)
  #تاپیکو #خودرو #ثتران #شاخص : هدف درست باشد، صبور بودن برای رسیدن به آن یک هنر است.
  علی علی(@ali72879)
  #تاپیکو : به گزارش بخش اقتصادی خبرگزاری الف: «مهم‌ترین طرح راهبردی صنعت نفت بعد از پارس جنوبی» و «طرحی که تکمیل آن از نان شب واجب‌تر است»، ازجمله تعابیر بیژن زنگنه، وزیر نفت درباره پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس در سال‌های اخیر است.اگر پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس به‌صورت کامل راه‌اندازی بشود، علاوه بر قطع واردات بنزین، از هدر رفت سرمایه کشور نیز جلوگیری خواهد شد. واردات بنزین در سال‌های اخیر در حال افزایش بوده و میزان واردات در نیمه اول سال 1395 به 12 میلیون لیتر در روز رسیده است. هر روز تأخیر در افتتاح این پروژه، زیان 20 تا 30 میلیون یورویی را بر کشور تحمیل می‌کند! امیدوارم بزودی شاهد افتتاح این طرح ملی باشیم.
  علی علی(@ali72879)
  #فولای : آیا مشخصه سود 1393 فولای کی و از کدوم بانک پرداخت میشه؟
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟