14:08
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۸،۲۰۲.۳
   ۱۹۶.۴۳
  • ارزش بازار
  • ۳،۵۱۹،۱۳۲ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۸/۲۷    ۱۳:۴۰

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

ali1348

علیرضا گندمی عضو از ۱۳۹۲/۰۳/۰۵

  علیرضا گندمی(@ali1348)
  #تاپیکو اصلاح سهم تموم شد... کسانیکه تازه سهم رو خریدن یا از قبل نگه داشتن خیالشون راحت باشه... خوش بین
  علیرضا گندمی(@ali1348)
  #ورنا احتمالا تا 66 ریزش داره متاسفانه...
  علیرضا گندمی(@ali1348)
  #تاپیکو اگه از حرف من خندتون نمیگیره باید بگم طبق شماره گذاری الیوت امروز موج 2 بزرگ به پایان رسید ... دوستان امیدوار باشید . روزهای خوش در راه است... خوش بین
  علیرضا گندمی(@ali1348)
  #لکما جناب نیک منش قطعا جنگ امام حسین و یزید جنگ طایفه ای بر سر قدرت نبود . اصولا امام حسین به قصد جنگ از مدینه خارج نشد که اگر بغیر این بود با زن و فرزند و نوزاد شیرخوار به معرکه نمیرفت . امام در آن زمان با تقاضای جمع کثیری از مردم کوفه مواجه شد که با ارسال نامه از آن حضرت خواستند که به کوفه باید و زمام امور مسلمین را به عهده بگیرد. در چنین شرایطی برای مردم حقی ایجاد میشود که امام باید به حق مردم پاسخ گوید چنانچه در مورد پدرش حضرت علی نیز همین گونه بود و تا زمانیکه مردم اصرار نداشتند حضرت در امر حکومت دخالت نکردند . در کل هدف امام حسین امر به معروف و نهی از منکر و اصلاح امت اسلامی بود . سلام بر حسین و یاران با وفایش.
  علیرضا گندمی(@ali1348)
  #شاوان جناب نیک منش قطعا جنگ امام حسین و یزید جنگ طایفه ای بر سر قدرت نبود . اصولا امام حسین به قصد جنگ از مدینه خارج نشد که اگر بغیر این بود با زن و فرزند و نوزاد شیرخوار به معرکه نمیرفت . امام در آن زمان با تقاضای جمع کثیری از مردم کوفه مواجه شد که با ارسال نامه از آن حضرت خواستند که به کوفه باید و زمام امور مسلمین را به عهده بگیرد. در چنین شرایطی برای مردم حقی ایجاد میشود که امام باید به حق مردم پاسخ گوید چنانچه در مورد پدرش حضرت علی نیز همین گونه بود و تا زمانیکه مردم اصرار نداشتند حضرت در امر حکومت دخالت نکردند . در کل هدف امام حسین امر به معروف و نهی از منکر و اصلاح امت اسلامی بود . سلام بر حسین و یاران با وفایش.
  علیرضا گندمی(@ali1348)
  #خساپا جناب نیک منش قطعا جنگ امام حسین و یزید جنگ طایفه ای بر سر قدرت نبود . اصولا امام حسین به قصد جنگ از مدینه خارج نشد که اگر بغیر این بود با زن و فرزند و نوزاد شیرخوار به معرکه نمیرفت . امام در آن زمان با تقاضای جمع کثیری از مردم کوفه مواجه شد که با ارسال نامه از آن حضرت خواستند که به کوفه باید و زمام امور مسلمین را به عهده بگیرد. در چنین شرایطی برای مردم حقی ایجاد میشود که امام باید به حق مردم پاسخ گوید چنانچه در مورد پدرش حضرت علی نیز همین گونه بود و تا زمانیکه مردم اصرار نداشتند حضرت در امر حکومت دخالت نکردند . در کل هدف امام حسین امر به معروف و نهی از منکر و اصلاح امت اسلامی بود . سلام بر حسین و یاران با وفایش.
  علیرضا گندمی(@ali1348)
  #ذوب جناب نیک منش قطعا جنگ امام حسین و یزید جنگ طایفه ای بر سر قدرت نبود . اصولا امام حسین به قصد جنگ از مدینه خارج نشد که اگر بغیر این بود با زن و فرزند و نوزاد شیرخوار به معرکه نمیرفت . امام در آن زمان با تقاضای جمع کثیری از مردم کوفه مواجه شد که با ارسال نامه از آن حضرت خواستند که به کوفه باید و زمام امور مسلمین را به عهده بگیرد. در چنین شرایطی برای مردم حقی ایجاد میشود که امام باید به حق مردم پاسخ گوید چنانچه در مورد پدرش حضرت علی نیز همین گونه بود و تا زمانیکه مردم اصرار نداشتند حضرت در امر حکومت دخالت نکردند . در کل هدف امام حسین امر به معروف و نهی از منکر و اصلاح امت اسلامی بود . سلام بر حسین و یاران با وفایش.
  علیرضا گندمی(@ali1348)
  #شپلی جناب نیک منش قطعا جنگ امام حسین و یزید جنگ طایفه ای بر سر قدرت نبود . اصولا امام حسین به قصد جنگ از مدینه خارج نشد که اگر بغیر این بود با زن و فرزند و نوزاد شیرخوار به معرکه نمیرفت . امام در آن زمان با تقاضای جمع کثیری از مردم کوفه مواجه شد که با ارسال نامه از آن حضرت خواستند که به کوفه باید و زمام امور مسلمین را به عهده بگیرد. در چنین شرایطی برای مردم حقی ایجاد میشود که امام باید به حق مردم پاسخ گوید چنانچه در مورد پدرش حضرت علی نیز همین گونه بود و تا زمانیکه مردم اصرار نداشتند حضرت در امر حکومت دخالت نکردند . در کل هدف امام حسین امر به معروف و نهی از منکر و اصلاح امت اسلامی بود . سلام بر حسین و یاران با وفایش.
  علیرضا گندمی(@ali1348)
  #پارسان کسی میدونه تو مجمع تقسیم سود هم داشتن؟؟
  علیرضا گندمی(@ali1348)
  #وخارزم تاریخ مجمع کی هست؟
  علیرضا گندمی(@ali1348)
  #کبافق قیمت جهانی روی 2640 دلار... خوش بین
  علیرضا گندمی(@ali1348)
  #کبافق قیمت جهانی روی 2540 دلار خوش بین
  علیرضا گندمی(@ali1348)
  #وخارزم ببینم کسی جرات داره سهمشو بفروشه خخخ خوش بین
  علیرضا گندمی(@ali1348)
  #وملت به روایت نمودار
  علیرضا گندمی(@ali1348)
  #وملت متاسفانه تا 62 تومان امکان ریزش داره
  علیرضا گندمی(@ali1348)
  #خودرو 2750 ریال کف مستحکمی داره خوش بین
  علیرضا گندمی(@ali1348)
  @pooria91 سلام چجور میتونم استراتژی شما رو خریداری کنم ؟
  علیرضا گندمی(@ali1348)
  #خودرو حقوقی داره قشنگ جمع میکنه . نوش جونش....
  علیرضا گندمی(@ali1348)
  #ورنا نسبت خریدار به فروشنده عالیه خوش بین
  علیرضا گندمی(@ali1348)
  #خودرو معلوم نیست این شاخص چجوری 200 تا 200 تا بالا میره خخخخ
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟