16:08
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۷۹،۳۸۲.۲
   ۱۰۱.۸
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۳۴،۰۴۱ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۵/۱۰/۲۹    ۱۲:۳۹

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

ali1344

محمد امین عضو از ۱۳۹۳/۰۴/۲۶

  محمد امین(@ali1344)
  #کروی -اطلاعیه دادند که در ساعت 10 برای بررسی معاملات انجام شده متوقف میشه ولی نشد؟؟؟؟؟
  محمد امین(@ali1344)
  #خپارس - بازار بورس ایران با هیچ تحلیلی منطبق نیست و هر تحلیل ارائه شده صرفا حدسیات تحلیل گر است که با دانش و تجربه خود بیان میکنند و در بیشتر موارد درست از آب در نمیاد .اما چه کنیم که در این بازار مکاره صاحب سود شویم ؟ اولین نیاز برای سود درآوردن عدم نیاز به سود بورس است .کسانی که به درآمد بورس وابسته نیستند تصمیمات منطقی تری می گیرند .توجه به سهام بنیادی با سود سالانه خوب و سابقه خوب مفید... نمایش بیشتر
  محمد امین(@ali1344)
  #خپارس -سلام ساندرو پارس خودرو با همتای خود در اروپا !
  محمد امید(@ali1344)
  #خپارس -وقتی فروشنده حقیقی نباشد حقوقی ها ویا نوسان گیرا ن حرفه ای خودشان سفارش فروش در قیمت پایین میگذارند و خودشان هم می خرند البته با کد های متفاوت .حقیقی های کم تجربه و عجول هم فریب میخورند و سهم شان را در قیمت پایین میفروشند .
  محمد امید(@ali1344)
  #خپارس - فقط از این باید غمگین بود که روز های گرانبهای عمر بی هیچ ثمری سپری میشود و همه بی تفاوت فقط نظاره گر هستیم !
  محمد امید(@ali1344)
  #خپارس -فردا احتمال سقوط شاخص بسیار زیاد است البته موقتی خواهد بود نوسان شدید در قیمت اکثر سهم ها دور از انتظار نیست سه شنبه هم تعطیل .این هفته هم جز ضرر برای اکثریت سهامداران نبود .
  محمد امید(@ali1344)
  #خپارس -اینجا تریبون آزاد است هرکس میتواند نظرش را ارائه کند و نظرات دیگران را نقد منصفانه کند ولی بزرگترین ایراد ما ایرانیها این است که حاضر نیستیم سخنان دیگران را که هموطن ماست همشهری ماست شاید فامیل ماست ببینیم و بشنویم و اگر ایرادی داشت مودبانه بگیم هرکس نظری دارد و احتمال خطا برای همه هست و هیچ کس خود را مجبور به قبول نظر دیگران نمیداند .
  محمد امید(@ali1344)
  #خپارس -بالاخره شاخص را زیر 80000 کشیدند ولی احتمال ریزش زیاد شاخص با توجه به قیمت دلار که تاثیرش را در بسیاری از نماد ها باتاخیر خواهیم دید محتمل نیست .
  محمد امید(@ali1344)
  #خریخت -من دلیل واقعی ریزش خریخت را نمیدونم و نباید تا این قیمت سقوط میکرد ولی شده احتمال تا محدوده 1340 ریال هم بریزه که حمایت داره .
  محمد امید(@ali1344)
  #خپارس -بعضی از دوستان به تفاوت قیمت 20 تومنی سهم اصلی و حق ها اشاره میکنند چون قیمت حق ها پایین است و درصد نوسانش دو برابر سهم اصلی است و هنوز فرصت زیادی به تاریخ بسته شدنش باقی است جذابیت زیادی برای نوسان گیران دارد دیروز به دوستان یاد آور شدم که باید گوش به زنگ بود ولی خداییش هرچه هم که آنلاین باشی و گوش بزنگ باز هم نمیتوان مثل حقوقی ها و نوسان گیران حرفه ای رفتار سهم را تشخیص داد .
  محمد امید(@ali1344)
  #خپارسح -مزیت حق تقدم ها بر سهم اصلی این است با سرمایه کمتر سود بیشتر دارد البته همیشه اینطور نیست .اخیرا بالبرح سود بسیار خوبی داد و حالا خپارسح ولی باید گوش بزنگ بود که بموقع خارج شد.
  محمد امید(@ali1344)
  @hamid1368 -حمید عزیز ضعف خودت را به حساب دولت نزار درسته که سیاست های غلط دولت باعث امروز کشور و بورس است ولی اگر من وتو علم و تجربه کافی داشتیم بودیم از همین سیاست های غلط دولت بارمان را بسته بودیم .
  محمد امید(@ali1344)
  #خپارس -در نظر سنجی که سال گذشته از فعالان بورس انجام شد بیش از 95% سهامداران ضرر و زیان داشتند از 10% تا 80% ضرر.این نشان از نداشتن علم و تجربه ما سهامداران دارد از طرفی شاید بورس ایران تنها بورسی در جهان باشد که نمادهای سود ده نزول میکنند و نماد های زیان ده صعود!واقعیت اینکه خرید و فروش در بورس ایران بسیار راحت است ولی سود در آوردن از آن بسیار سخت و در میان کلیه کسب و کار های... نمایش بیشتر
  محمد امید(@ali1344)
  #خپارس -جو بازار در کل منفی است همه خودروییها هم منفی هستند منفی بودن خپارس و حق هاش دور از انتظار نیست .
  محمد امید(@ali1344)
  #خپارس -در شرایطی که امسال آمار تولید همه خودروییها نشان از رشد 30%و بالاتر دارد پس منتطر رشد خودروییها باشید .
  محمد امید(@ali1344)
  #خپارس -محدوده مجاز امروز خپارسح در سایت دیده بان دیده میشود .
  محمد امید(@ali1344)
  #خپارس -پیش بینی برای آینده همیشه مشکل بوده هر موقع گفتند و گفتیم که بالا میره اومده پایین و هر موقع انتظار ریزش داشتیم صعود کرده .این گفته را از یاد نبریم که بازار های صعودی در قعر بازار های نزولی شکل میگیرند بازار شاید از نظر شاخص به بالای 80 هزار واحد صعود کرده ولی هنوز رشد قیمت ها شروع نشده بالاخره دیر یا زود شروع خواهد شد پس کسانی که قصد ماندن در بورس را دارند خرید در پایین ترین قیمت ها... نمایش بیشتر
  محمد امید(@ali1344)
  #آکنتور -در نظر سنجی که سال گذشته از فعالان بورس انجام شد بیش از 95% سهامداران ضرر و زیان داشتند از 10% تا 80% ضرر.این نشان از نداشتن علم و تجربه ما سهامداران دارد از طرفی شاید بورس ایران تنها بورسی در جهان باشد که نماد سود ده نزول میکنند و نماد های زیان ده صعود!واقعیت اینکه خرید و فروش در بورس ایران بسیار راحت است ولی سود در آوردن از آن بسیار سخت و در میان کلیه کسب و کار های... نمایش بیشتر
  محمد امید(@ali1344)
  @esi65 -اسی عزیز من در مقابل بسیاری از اساتیدو سهامداران بورس شاگردی بیش نیستم وادعائی هم ندارم فقط تذکر ویادآور میشوم تجربه ها را که انشاالله در آینده افراد کمتری دچار ضرر شوند .اگر به چند ماه قبل بروی و کامنت های من را ببینی شاید دید بهتری داشته باشی .
  محمد امید(@ali1344)
  #آکنتور -روزی روزگاری در اینجا کسانی بودند که قیمت 200000 ریالی کنتور را وعده ها میدادند و سود 25000 ریالی را ریخته به حسابشان تصور میکردند وقتی به آنان میگفتی که عزیز این شرکت سود ناچیز سالهای قبل را هنوز نداده چطور باور 25000 ریال سود گرفتن داری چنان تهاجمی میکردند و از نادانی با تجربه ها سخن ها میگفتند وقتی تحلیل مستند یکی از کارگزاریها را که با دلیل و مدرک و حساب شفاف از دروغ بودن 80000... نمایش بیشتر
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟