03:47
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۱،۳۴۱.۶
   ۵۱۱.۰۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۴۰۹،۹۰۷ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۵/۰۹/۱۷    ۱۲:۳۶

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

ali1344

محمد امید عضو از ۱۳۹۳/۰۴/۲۶

  محمد امید(@ali1344)
  @boozhmehrani - محمد عزیز RSI در پایین ترین حد قرار دارد .MACD در زیر خط سیگنال هست .استوکاستیک در پایین ترین حد قرار دارد و ورود نقدینگی رو به پایین یعنی خروج نقدینگی سیر میکند .علم تکنیکال این علائم را خروج ارزیابی میکند ولی گفتم صد در صد نیستند خدارا چه دیدی که فردا صف خرید بشه!!!!!!!!؟
  محمد امید(@ali1344)
  @boozhmehrani جناب وصال عزیز تا آنجایی که آموخته های من از تکنیکال بیان میکند این که تا وقتی منحنی ها رو به پایین و زیر خط پایین هستند سیگنالی برای ورود وجود ندارد ولی کسانی که با دید بلند مدت هستند میتوانند پله ای وارد شوند .پس این اندیکاتور ها وقتی از خط پایین به بالا عبور کنند میتوان سیگنال برای ورود دانست .
  محمد امید(@ali1344)
  #خریخت - اندیکاتور ها نمایش مایوس کننده ای دارند ولی صد در صد نیستند .
  محمد امید(@ali1344)
  #شتران -نگرانی بازار ازعواقب تمدید تحریم امریکا باعث کاهش قیمت نماد های نفتی علارغم افزایش قیمت نفت خام به بالای 55دلار شد .باید منتظر بود تا روزهای آینده التهاب این بازی سیاسی فروکش کند و اگر نفت به رشد خود ادامه دهد و یا در این محدوده تثبیت شود رشد نماد های نفتی و پالایشی را شاهد خواهیم بود ولی این رشد محدود خواهد بود .
  محمد امید(@ali1344)
  #خریخت - بخاطر این قرار داد پر سود با فرانسویهاست که امروز صف فروش است !!!!؟چون سود باعث رشد سهم نمیشه برعکس این ضرر است که به صعود سهم می انجامد !!!!!!!!!!؟
  محمد امید(@ali1344)
  #شبندر =برای دنبال کردن قیمت لحظه ای نفت خام http://www.sahamyab.com/r/880bf2c2 و سایت http://www.sahamyab.com/r/1d603b4a میتوانند مفید باشند .
  محمد امید(@ali1344)
  #شبندر =کاهش مجدد قیمت نفت آن هم در شروع فصل سرما تاثیر منفی بر پالایشی ها خواهد داشت به این جهت فردا برای این گروه روز منفی محتمل است .
  محمد امید(@ali1344)
  #خریخت =سلام .هرکس نتیجه باورها و برداشت هایش را خواهد دید . یکی به صعود و دیگری به نزول معتقد است .پس منتظر می مانیم .
  محمد امید(@ali1344)
  #خریخت =با توجه به کاهش زیان در قیمت های کنونی ریسک کمتری دارد البته هیچ چیز در این بازار بورس ایران قطعیت ندارد و فقط احتمال بیشتر است .ریسک پذیر ها میتوانند پله ای وارد شوند و ریسک گریز ها صبر کنند .
  محمد امید(@ali1344)
  #ذوب -رشد جهانی فلزات ؟ بازار های جهانی امروز شنبه تعطیل است و تا دیشب رشدی نداشتند !
  محمد امید(@ali1344)
  #خبهمن =تلاطم در بازار های مالی دنیا بدنبال انتخاب ترامپ به تعادل و ثبات نسبی رسید ولی بازار ایران فرق میکند اگر نوسان در قیمت نماد های بازار بورس ایران محدود نبود مثل اکثریت بازار های دنیا ریزش چهار شنبه به عدد بسیار بالاتری می رسید .ولی امروز بازار بورس هم به باور من به تعادل بر میگردد .باید بدانیم که بسیاری از صحبت های ترامپ در قبل از انتخاب شدن بلوف های سیاسی بود که عملی نخواهد شد .اگر ترامپ... نمایش بیشتر
  محمد امید(@ali1344)
  #خپارس -سقوط بازار های بورس شرق آسیا و ایران و حتما ساعاتی بعد اروپا وافزایش کم سابقه طلا و کاهش قیمت نفت نشان از تاثیر گذاری قوی امریکا در جهان است .
  محمد امید(@ali1344)
  #خریخت -سقوط بازار های جهانی و افزایش کم سابقه قیمت طلای جهانی وسقوط بازار بورس ایران از اولین واکنش ها به دیوانه دوستی مردم خیلی کشور ها و امریکاست .هنوز بازار های اروپا باز نشده و انتظار بازار های سراسر قرمز برای اروپا درو از انتظار نیست !
  محمد امید(@ali1344)
  #خریخت -احتمالا تا سه شنبه و انتخابات امریکا بازار نزولی و سر در گم باشد و بعد از انتخاب رئیس جمهوری امریکا بازار جهت خود را باز یابد .فروش امروز حقوقی احتمال منفی بودن فردا را بیشتر کرد .
  محمد امید(@ali1344)
  #شلیا -رشد شگفت انگیز شلیا در یک سال گذشته مبارک سهامدارانش .اگر از واقعیت درون سهم خبر مثبت با ارزش دارید که هیچ اگر نه شرط تجربه بورس بازان بزرگ و صاحب نام دنیا این نکته را به ما یاد آور میشه که طمع زیادی کار دست آدم میده حسینای 5000 تومنی و اکنتور 8000 تومنی را نگاه دوباره داشته باشید و اگر سود کلانی دارید و یا تازه میخواهید وارد شوید آگاهانه تصمیم بگیرید .
  محمد امید(@ali1344)
  #خریخت -تعداد خریداران آرام و خزیده بیشتر میشود و حجم معاملات افزایش می یابد.
  محمد امید(@ali1344)
  #خریخت -تعداد خریداران 10 برابر فروشندگان است و این در نوع خود جالب و قابل توجه !
  محمد امید(@ali1344)
  #خریخت -این هم از تکنیکال ! با اینکه بالای ابر ها سیر میکرد سوختش تمام شد و سقوط آزاد!مقاومت بعدی میتونه محدوده 209 تومن و بعدی محدوده 193 تومن باشه خدا بخیر کنه انشاالله.
  محمد امید(@ali1344)
  #خریخت -منتظر درو کردن صف فروش باشیم؟
  محمد امید(@ali1344)
  #خریخت -بنظر میرسه اعتراض به ناظر و تذکر او به حقوقی کارگر افتاده!!!!!!!!!!!؟
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟