05:40
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۱،۱۴۶.۲
   ۲۱.۸۲
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۱۰،۱۵۸ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۳/۰۳    ۱۲:۳۶

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

ali1344

محمد امید عضو از ۱۳۹۳/۰۴/۲۶

  محمد امید(@ali1344)
  #خساپا - آخرین بار که برای تعدیل پیش بینی درآمد بسته شد 70 روز طول کشید تا باز شود انشاالله این این قدر طول نکشه!
  محمد امید(@ali1344)
  @dehkhar -حسین عزیز اعداد و ارقام برای قانع کردن مردم عوام استفاده میشود واکثریت آن اعداد در اقتصاد ما دور از واقعیت هستند پس زیاد به ارقام دلخوش نباش !
  محمد امید(@ali1344)
  #خپارس -اینکه بورس یک روز مثبت بود به واسطه انتخاب روحانی درست ولی در اقتصاد کشور هیچ اتفاق خاصی نیافتاده و البته سفر ترامپ به عربستان و جمع شدن 40کشور مسلمان که همه کشور های همسایه ما در آنجا بودند از عوامل تاثیر گذار در بورس میتواند باشد .رکود در اقتصاد کشور بواسطه سیاست های انقباضی دولت هنوز ادامه دارد وعلی رغم رشد تولید در بعضی از صنایع مثل خودرو رونق محسوسی در کل اقتصاد دیده نمیشود ودرآمد مردم متوسط به پایین در پایین ترین سطح قرار دارد .
  محمد امید(@ali1344)
  #خپارس -بازار مثبت و خودروهای منفی ؟؟؟
  محمد امید(@ali1344)
  #خساپا -حتما تو اخبار و یا مستند ها دیدید که یه ساختمان ده ها طبقه بدست یک یا چند نفر در چند ثانیه فرو میریزه و به توده ای خاک و نخاله تبدیل میشه ولی برای ساختن همان ساختمان سال ها زمان و هزاران نفر متخصص و کار بلد نیاز هست !قدری بیشتر بیندیشیم .
  محمد امید(@ali1344)
  #خپارس -از چرچیل پرسیدند سیاست یعنی چه ؟جواب داد:یعنی با دوستان در ظاهر دوست باشی و در باطن دشمنی کنی و با دشمنانت به ظاهر دشمن باشی ولی در باطن دوست باشی!
  محمد امید(@ali1344)
  #خپارس -روز انتخاب می رسد و همه این هیجان ها تمام میشه ولی بهتره کمی دقیق تر به 2 نامزد اصلی نگاه کنیم .اگر دقت کنیم اکثریت طرفداران رئیسی را طبقه تند رو و متعصب و عمدتا کم سواد جامعه تشکیل میدهند که قدرت تجزیه و تحلیل کمتری دارند و فقط به توصیه هاو البته 3 برابر شدن یارانه ها توجه دارند در مقابل حامیان روحانی عمدتا قشر با سواد جامعه هستند که توان تجزیه و تحلیل شرایط حال را با 5 سال پیش دارند و به عواقب انتخاب شان بیشتر فکر میکنند و اهمیت میدهند و دورنمای سال های آینده را بهتر میتوانند تصور کنند با روحانی و بدون روحانی !
  محمد امید(@ali1344)
  #خپارس -فراموشکاری از خصایص بارز هر انسانی است که در مواقعی موهبت الهی است و در مواقعی بلای جان ؟برای قضاوت در باره روحانی و عملکرد 4ساله اش حتما باید به سراغ حافظه رفت و وضعیت دوره احمدی نژاد را بیاد آورد و منصفانه بررسی و داوری کرد !کسانی که باعث صعود دلار از 1100 تومن به 4000 تومن شدند بهتر بودند یا کسی که تورم بالای 25% را به زیر 10% رساند ؟و سایه جنگی را که در هر صورت بازنده اصلی آن ما بودیم از سر کشورمان دور کرد؟تولیدی که در اکثریت قریب به اتفاق صنایع مان به پایین ترین سطح رسیده بود و بعد از برجام امروز مثل خودرو به 2برابر افزایش یافته ؟ من خود ایرادات بسیاری به دولت و عملکرد ان دارم ولی خدا وکیلی گزینه بهتری در حال حاضر وجود دارد ؟که بافته های 4 سال گذشته را پنبه نکند؟برای قضاوت و تصمیم گیری انصاف را فراموش نکنیم !
  محمد امید(@ali1344)
  #خپارس -وضعیت فعلی بازار تحت تاثیر نگرانی از انتخاب رئیس جمهور است که کی انتخاب خواهد شد اگر رئیسی و قالیباف انتخاب شوند که بورس از این هم بدتر خواهد شد ولی اگر روحانی انتخاب شود رشد قابل توجهی در بازار بورس شاهد خواهیم بود پس این چند روز بسته به باور هرکس فرصتی برای خروج و یا ورود خواهد بود .گروه خودرو با توجه به رشد تولید بسیار خوب مستعد رشد خواهد بود اگر روحانی انتخاب شود .
  محمد امید(@ali1344)
  #خپارس -سلام من دیروز در آخر وقت در نماد خصدرا به قیمت خریدار سهم فروختم و سیستم انجام معامله را نشان داد وپولش به حساب کارگزاری من ریخته شد امروز صبح که وارد حساب کارگزاری شدم دیدم که سهم من دوباره برگشته و پولش در حساب من نیست و فقط در مقابل سفارش فروش من نوشته (حذف توسط سیستم ) ؟دوستان باتجربه لطفا راهنمای کنند ؟
  محمد امید(@ali1344)
  #خپارس - دوستانی که از جنگ نمیترسند بروند و از کسانی که جنگ را دیده اند و با تمام وجود آن را احساس کرده اند بپرسند تا بدانند که جنگ چیست و چه بر سر این ملت و سرزمین آورده .محض یاد آوری :جنگ تمام زیر ساخت های اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی و سیاسی را نابود میکند و کشور را دهه ها به عقب میبرد .هنوز هم مین های باقی مانده از جنگ با گذشت تقریبا 30 سال قربانی میگیرد وهنوز هم خرابی های مادی آن کاملا از بین نرفته ولی تاثیر فرهنگی و اقتصادی آن اینکه بواسطه جنگ یک عده بواسطه بسته شدن واردات کالاهایشان چند برابر شد قیمت سکه طلا از زیر 1000 تومن اول انقلاب به 16000 تومن در سال 1367 رسید و هر کالایی داشتیم چند برابر شد وتازه ملت ما فهمید که چطور از آب گل آلود کشور میتوان ماهی گرفت واین هست که همه ملت دنبال آنند که دلار بخرند زمین بخرند طلا بخرند آهن بخرند و....و چند ماه بعد به چند و چندین برابر بفروشند و تا هفتاد نسل بعدشان تامین شوند دیگر کسی بفکر کار و تلاش و زحمت و عرق جبین نیست و این گوشه ای از موهبت ! جنگ برای ملت ما بود .
  محمد امید(@ali1344)
  #خپارس -همه خودرویی ها مثبت هستند بجز خپارس که اگر مثبت گروه ادامه داشته باشه حتما خپارس هم مثبت خواهد شد
  محمد امید(@ali1344)
  @mdngroups محمد عزیز تشکر .این مورد را من نمیدونستم که از ساعت 12 تا 12.30 در بازار پایه معامله انجام نمیشه و فقط یک معامله در 12.30 انجام میشه .
  محمد امید(@ali1344)
  #خصدرا -این چه بازی که در آخر بازار نمایش میدهند ؟اردر های تا منفی کامل هم خرید هم فروش میگذارند ولی معامله نمیشه !!!!
  محمد امید(@ali1344)
  #خپارس -ما یک پیکان داریم اما دلمان میخواد لکسوس داشته باشیم حالا سپر پیکان را عوض میکنیم بعد چراغها را و داشبورد و صندلیها و...اما وقتی داخلش میشینیم اصلا احساس لکسوس را حس نمیکنیم بلکه همان پیکان با کمی تفاوت وقتی موتور را روشن میکنیم و کلاچ و دنده میبینیم که همان پیکان است و همان ضعف ها .حکایت روزگار ما فقط فعلا ما این پیکان را داریم کسی را پشت فرمانش بنشانیم که ما را در آرامش و سلامت به جلو برد !
  محمد امید(@ali1344)
  #خپارس -سلام -مناظره امروز کاندیدا های رئیس جمهوری بحث داغ تمام سهامداران بورس شده است حال کدامیک برنده است بماند .برنامه ای از هیچکدام ندیدیم .یکی یارانه و وام ازدواج را چند برابر میکند دیگری هم فقط برای تاختن به دولت حاضر آمده است .راستی نگفتند از کدام منابع میخواهند یارانه را چند برابر کنند ؟لابد از آستان قدس ! قالی باف گفت سرمایه های عظیمی را از داخل و خارج بکار میگیرد برای تولید وقتی روحانی گفت 200 میلیارد دلار برای نفت لازمه از کجا خواهی آورد شهردار جوابی نداشت .وعده های رویایی را باور نکنید همه فقط شعاری بیش نیستند.
  محمد امید(@ali1344)
  #لکما -تفسیر و شرح اندیکاتور ها با اساتید لکما.
  محمد امید(@ali1344)
  #لکما -اگر از امروز دسترسی کاربران آنلاین به بازار پایه یعنی ب و ج فرابورس مسدود شود تقریبا هیچ حقیقی نخواهد توانست معامله ای انجام دهد و باید به کارگزاری مراجعه و بعد از تعهد و امضا که مدتی طول میکشد که دسترسی شخص برقرار شود پس امروز اگر اینگونه شود بازار پایه سوت و کور خواهد بود و بدون حضور حقیقی ها معامله ای نخواهد بود .
  محمد امید(@ali1344)
  #لکما - کارگزاران باید اقرارنامه و بیانه پذیرش ریسک معاملات سهام و حق تقدم خرید سهام در بازار پایه فرابورس ایران را حداکثر تا تاریخ 31 اردیبهشت 96 به تایید همه مشتریان خود اعم از برخط و غیر برخط برسانند و پس از تکمیل و امضای مشتریان، در سوابق کارگزاری نگهداری کنند؛ ضمن آنکه لازم است در صورت عدم تکمیل « بیانیه پذیرش ریسک معاملات سهام و حق­تقدم خرید سهام در بازار پایه فرابورس ایران» توسط مشتریان برخط تا تاریخ اعلام‌شده، کارگزاران دسترسی مشتریان برخط را تا زمان دریافت بیانیه پذیرش ریسک تکمیل شده، مسدود کنند.
  محمد امید(@ali1344)
  #خپارس -سلام و صبح همگی بخیر و شادی .مهم ترین نیاز هر جامعه انگیزه و امید است تا نباشد هیچ دگرگونی و پیشرفتی حاصل نمیشود .هر دولتی سر کار باشد باید انگیزه های ملی مردم را تقویت کند .هیچ دولتی بدون همراهی ملت راه بجایی نخواهد برد .تا مردم دولت را از خودشان ندانند و دولت مردم را سرور و کارفرمای خود نداند هیچ پیشرفتی حاصل نمیشود .البته در حرف بسیار است ولی در عمل نیست .بورس در دنیای مدرن بازار تامین سرمایه برای اقتصاد است ولی در ایران بانک ها محل تامین سرمایه اقتصاد هستند و بورس کمتر اهمیت دارد .بانک ها در ایران شرایط بحرانی را طی میکنند و در واقع ورشکسته هستند ولی چون بدون بانک ها اقتصاد ایران زمین گیر میشود پس دولت پشت بانک هاست و حمایت میکند .در همین 4 سال گذشته نماد های بورسی زیادی بودند که رشد چندین برابری داشتند و در مقابل نماد هایی بودند که ریزش بسیار داشتند .خرید و فروش روزانه سهم در بورس قماری بیش نیست سهامداری موفق خواهد بود که به دید میان مدت و بلند مدت سرمایه گذاری کند .البته بورس هم مانند بازار های دیگر کشور متاثر از سیاست دولت و جهان ودلال بازی ها و و رانت هاست پس باید بسیار هشیار بود .
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟