11:03
  • وضعیت بازار
  • باز
  • شاخص کل
  • ۹۸،۹۲۶.۹۳
   ۳.۴۶
  • ارزش بازار
  • ۳،۹۴۳،۷۸۱ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۱۰/۳۰    ۱۱:۰۲

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

ali110

علی منصوری فرد عضو از ۱۳۹۲/۰۳/۱۵

  علی منصوری فرد(@ali110)
  #وتوسم مفت و مطمئن،،،
  علی منصوری فرد(@ali110)
  #فارس ٧٠ درصد شرکت پتروشیمی بوعلی سهم خلیج فارس است امسال شرکت حدود ٤٥٠ میلیارد تومان سود خواهد ساخت این در حالی است که فارس سود تقسیمی این شرکت را ٦٨ میلیارد تومان دیده .خلیج فارس مالک ٧٢ درصد پتروشیمی نوری ( برزویه ) می باشد بر اساس محاسبات شرکت امسال حدود ١٠٠٠ میلیارد تومان سود میسازد .شرکت ٢٦٧ میلیارد سود تقسیمی در بودجه دیده است .شرکت مالک ٦٦ درصد پتروشیمی امام است و شرکت از سود تقسیمی شرکت در بودجه ٤٧٠ میلیارد نسبت به درصد سهامداری در نظر گرفته در حالی که امسال بر اساس تحلیل بندر امام ١٣٠٠ میلیارد قدرت سود سازی دارد .هر یک از طرح های توسعه شرکت مانند کارخانه پولسازی اند که طی دوسال نوبتی به بهره برداری خواهند رسید . پتروشیمی ایلام ، پتروشیمی متانولی ونیران ، پالایشگاه بسیار عظیم بیدبلند ، پتروشیمی ١ میلیون تنی گچساران ، ان جی ال ٣٢٠٠ ، طرح های بزرگ موجود در زیر مجموعه ١٠٠ درصدی شرکت ( بین الملل) ، پتروشیمی لردگان ، پتروشیمی هرمز و...........
  علی منصوری فرد(@ali110)
  #فارس شرکت سود تقسیمی پتروشیمی پارس را ٩٤٠ میلیارد دیده در حالی که سال قبل آن حدود ١٥٠٠ میلیارد تومان است . محصولات شرکت پارس lpg و فروش اتان می باشد در ضمن شرکت ٥٠ درصد پتروشیمی ساسول را هم مالک است . بر اساس محاسبات امسال پتروشیمی پارس حدود ٣٤٠٠ میلیارد تومان سود خواهد ساخت و هر سال ٩٥ درصد آن را تقسیم میکند . ٦٠ درصد این شرکت برای فارس است . سود سهم فارس از این محل ١٩٤٠ میلیارد تومان می شود که نسبت به بودجه ١٠٠٠ میلیارد تومان بیشتر می شود .
  علی منصوری فرد(@ali110)
  #فارس ترازنامه پتروشیمی فارس سود انباشته شرکت سهمی ٢٠٠ تومانسود انباشته تلفیقی ٢٢٠ تومان ارزش دفتری بالای ٣٠٠ تومان
  علی منصوری فرد(@ali110)
  #وتوسم بیخود ترین سهم روزگار -قبل مجمع باید میفروختمش
  علی منصوری فرد(@ali110)
  #وبانک دوستانی که سهم وبانک خودشون را فروختند سود سهامشون یکی دو روز دیگه به حسابشون پرداخت میشه اما افرادی که نفروختند و سهم هنوز تو پرتفو شان هست سودی دریافت نمیکنند و این سود در افزایش سرمایه 207 درصدی وبانک لحاظ میشه .
  علی منصوری فرد(@ali110)
  #فارس گند ترین سهم بازار فارسه و سهمیه که گرون انداختند به مردم
  علی منصوری فرد(@ali110)
  #فارس احتمال تخفیف دو درصدی درسوخت مایع تحویلی پتروشیمی‌ها/ تزریق 10 میلیارد دلار درآمد ارزی به بازار
  علی منصوری فرد(@ali110)
  #فارس نگران نباش اینطور که داره پایین میره به هشتصد هم میرسه
  علی منصوری فرد(@ali110)
  #تکمبا خخخخخخخخخخخخخخ
  علی منصوری فرد(@ali110)
  #فارس تا باز نشه معلوم نمیشه چه خبرهمعمولا فارس بعد مجمع رشد میکنه
  علی منصوری فرد(@ali110)
  #فارس میخوام باز نشه با این مجمع بیخودی که داشت مدیرعام ل فارس دروغگویی بیش نیست
  علی منصوری فرد(@ali110)
  #فارس شایعاتی مربوط به تلاش لابی ها جهت تخفیف خوراک مایع از 5 به 10% معاملات برخی از نمادها همچون فارس را مثبت نگه داشته است.
  علی منصوری فرد(@ali110)
  #خپارس تو بورس ایران هر سهمی که افزایش سرمایه سنگین بده رشدی نخواهد داشتنمونه اش وبصادر .دوستان توجه کنند که خپارس بعد از افزایش سرمایه نیاز به محقق سود عملیاتی داره تا رشد کنه .
  علی منصوری فرد(@ali110)
  #جم خبر فوری از مجمع جم: سود هر سهم 3110 ریال سود تقسیمی 3100 ریال
  علی منصوری فرد(@ali110)
  #تاپیکو ًموید حسینی صدر در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم از بررسی نحوه قیمت‌گذاری خوراک و گاز مصرفی پتروشیمی ها در جلسه سه شنبه این هفته کمیته پتروشیمی خبر داد و گفت: قانون، نرخ خوراک پتروشیمی را 13 سنت تعیین کرده است و این قیمت باید از ابتدای سال 93 عملی شود اما تازگی‌ها دولت این قیمت را به 8 سنت تغییر داده است که باید توضیح دهند بر چه اساس و فرمولی این قیمت را تعیین کرده‌اند و دلایل آنها برای این کار چیست
  علی منصوری فرد(@ali110)
  #خساپا گزارش تلفیقی خساپا از زیان انباشته 110 تومانی حکایت دارد.
  علی منصوری فرد(@ali110)
  #وتوسم در مجمع عمومی عادی شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی (وبانک) که امروز برگزار گردید سود نقدی 100 تومانی برای هرسهم به تصویب رسید. بنابراین شرکت سرمایه گذاری توسعه ملی (وتوسم)که در تاریخ مجمع مالک 163 میلیون سهم وبانک بوده است می تواند از این محل سودی 5 تومانی به ازای هر سهم شناسایی نماید، در مجمع وبانک در مورد فروش ساختمان خیابان برزیل وتوسم به مبلغ 315 میلیارد تومان صحبت شد، گفتنی است بهای تمام شده این ساختمان در صورت های مالی وتوسم 74 میلیارد تومان است .
  علی منصوری فرد(@ali110)
  #حسینا تا فرصت هست تشخیص سود دهید
  علی منصوری فرد(@ali110)
  #وتوسم وتوسمبه موجب مصوبه هفتاد و یکمین جلسه هیئت مدیره محترم پذیرش اوراق بهادار مورخ 1393/02/28 و در اجرای ماده 13 دستورالعمل پذیرش اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران، بدلیل احراز شرایط پذیرش "تابلوی فرعی بازار اول"، انتقال شرکت سرمایه گذاری توسعه ملی از "بازار دوم" به"تابلوی فرعی بازار اول" به تائید آن هیئت رسید.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟