04:35
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۵۸۸.۸
   -۲۰۹.۶۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۷۸،۶۴۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۰۲    ۱۲:۳۵

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

ahmadhat

احمد حاتمي عضو از ۱۳۹۲/۰۵/۰۲

  احمد حاتمي(@ahmadhat)
  #خبر #کروی شرکت توسعه معادن روی با سرمایه 191 میلیارد و 395 میلیون تومان پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 29 اسفند 92 مبلغ 608 ریال ریال سود خالص پیش بینی کرده که در مقایسه با اطلاعیه قبلی (به مبلغ 569 ریال) نزدیک به 7 درصد افزایش داشته است. "کروی" که دوره 9 ماهه را با تحقق 14 درصدی عایدی خالص هر سهم به پایان رسانده علت تعدیل را تغییر سودحاصل از سرمایه گذاریها درمقایسه با پیش بینی قبلی عمدتا ناشی از افزایش در پیش بینی سود هر سهم شرکت های فرعی اعلام کرده است.
  احمد حاتمي(@ahmadhat)
  شرکت توسعه معادن روی با سرمایه 191 میلیارد و 395 میلیون تومان پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 29 اسفند 92 مبلغ 608 ریال ریال سود خالص پیش بینی کرده که در مقایسه با اطلاعیه قبلی (به مبلغ 569 ریال) نزدیک به 7 درصد افزایش داشته است. "کروی" که دوره 9 ماهه را با تحقق 14 درصدی عایدی خالص هر سهم به پایان رسانده علت تعدیل را تغییر سودحاصل از سرمایه گذاریها درمقایسه با پیش بینی قبلی عمدتا ناشی از افزایش در پیش بینی سود هر سهم شرکت های فرعی اعلام کرده است.
  احمد حاتمي(@ahmadhat)
  #شاوان در نمودارش کف دوقلو بسته و احتمالا روند صعودیش تا 3600 ادامه دار باشه
  احمد حاتمي(@ahmadhat)
  #خبر #تاپیکو #خراسان #زنجان معاون وزیر نفت در برنامه ریزی و نظارت بر منابع هیدروکربنی با تاکید بر این‌که قیمت خوراک حتما در سال جاری تعیین می‌شود، اظهار کرد: در صورتی خوراک را با تخفیف عرضه می کنیم که بخش عمده سود در توسعه پتروشیمی به کار گرفته شود. منصور معظمی در هم اندیشی پیرامون چالش‌های توسعه صنعت پتروشیمی در برنامه پنجم با تاکید بر این‌که در صورت رسیدن به راه حل منطقی در مورد نرخ خوراک، پتروشیمی کشور توسعه پیدا می کند گفت: تا این لحظه هیچ تصمیمی در مورد قیمت خوراک گرفته نشده است.
  احمد حاتمي(@ahmadhat)
  @sahamyab سلام روش امتیاز دهی سهام یاب در پیشبینیها یه مشکل داره: وقتی سهامی قبل از افزایش سرمایه پیش بینی صعودی براش ثبت میشه و سهام پس از افزایش مثلا صد درصدی قیمتش نصف میشه،آگه روند سهم هم مثبت باشه متاسفانه سیستم با قیمت قبل از افزایش سرمایه امتیاز دهی میکنه که این روند اشتباهه و انتظار میره که @sahamyab این مشکل رو برطرف کنه مانند نماد #کفرا
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟