16:15
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۰،۸۳۰.۵
   ۷۴۹.۳۲
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۸۸،۶۹۰ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۵/۰۹/۱۶    ۱۲:۳۹

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

ahmad1

احمد حسینی عضو از ۱۳۹۳/۱۰/۲۱

  احمد حسینی(@ahmad1)
  خبرگزاری میزان: مجلس سنای آمریکا، علاوه بر تمدید قانون داماتو، لایحه جدیدی را علیه ایران تصویب کرد. مجلس سنای آمریکا لایحه جدیدی را تصویب کرد که بر اساس آن، تحریم های شدیدی علیه هر نوع سرمایه گذاری در حوزه انرژی و فعالیت در معادن اورانیوم ایران وضع می کند.
  احمد حسینی(@ahmad1)
  از فردا صبح شاهد بازاری سراسر منفی با صف فروش در بورس خواهیم بود،سلام بر شاخص 60000 هزار واحد و سلام بر دلار 5000 هزار تومان
  احمد حسینی(@ahmad1)
  به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «دیوید پردو»، نماینده ایالت «جورجیا» در مجلس سنای آمریکا بعد از دیدار با «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور منتخب آمریکا گفت که ایالات متحده می‌تواند از توان تحریمی‌اش برای وادار کردن ایران به انجام هر کاری استفاده کند. وی همچنین در جمع خبرنگاران گفت که آمریکا نیازی به توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 برای دستیابی به اهدافش در قبال تهران ندارد.
  احمد حسینی(@ahmad1)
  باز دوباره یه نقض جدید برجام از طرف آمریکا،به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «دیوید پردو»، نماینده ایالت «جورجیا» در مجلس سنای آمریکا بعد از دیدار با «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور منتخب آمریکا گفت که ایالات متحده می‌تواند از توان تحریمی‌اش برای وادار کردن ایران به انجام هر کاری استفاده کند. وی همچنین در جمع خبرنگاران گفت که آمریکا نیازی به توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 برای دستیابی به اهدافش در قبال تهران ندارد.
  احمد حسینی(@ahmad1)
  دیشب با تصویب قانون داماتو از طرف مجلس سنای آمریکا شاهد نقض برجام بودیم و امشب باز دوباره در مجلس سنای آمریکا شاهد نقض برجام شدیم.به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ مجلس سنای آمریکا لایحه جدیدی را تصویب کرد که بر اساس آن، تحریم های شدیدی علیه هر نوع سرمایه گذاری در حوزه انرژی و فعالیت در معادن اورانیوم ایران وضع می کند.
  احمد حسینی(@ahmad1)
  به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ مجلس سنای آمریکا لایحه جدیدی را تصویب کرد که بر اساس آن، تحریم های شدیدی علیه هر نوع سرمایه گذاری در حوزه انرژی و فعالیت در معادن اورانیوم ایران وضع می کند.
  احمد حسینی(@ahmad1)
  باز دوباره امشب شاهد نقض برجام از طرف سنای آمریکا با تصویب طرح تحریمی جدید هستیم،به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ مجلس سنای آمریکا لایحه جدیدی را تصویب کرد که بر اساس آن، تحریم های شدیدی علیه هر نوع سرمایه گذاری در حوزه انرژی و فعالیت در معادن اورانیوم ایران وضع می کند.قطعا از فردا صبح شاهد ریزش بازار بورس و سهام و افزایش دلار هستیم.
  احمد حسینی(@ahmad1)
  شبکه2،گفتگوی بعدازخبر،کارشناسان برنامه گفتگو درموردنقض برجام ازطرف کنگره وسنای آمریکا،ازفرداصبح کل بازار وکل سهام هاصف فروش،شاخص رفت برای60000،دلار رفت برای5000
  احمد حسینی(@ahmad1)
  شبکه دو،گفتگوی بعد از خبر،کارشناسان برنامه،گفتگو در مورد نقض برجام،ازفردا کل بازار منفی و کل سهام ها صف فروش
  احمد حسینی(@ahmad1)
  با تصویب قانون داماتو در کنگره و سنای آمریکا دیگه نیازی به امضا کردن یا نکردن دولت باراک اوباما نیست و تا 10 روز کاری دیگه تبدیل به قانون میشه که دولت آمریکا باید اجرا کنه و از نظر مقامات کشوری داخلی و مقامات کشوری خارجی دقیقا نقض صریح برجام صورت گرفته و مقامات داخلی دارند آماده میشن برای بازگشایی مجدد انرژی هسته ای برای غنی سازی اورانیوم با درصدهای بالا و این یعنی از فردا یعنی شنبه کل بازار و سهام ها قرمز و صف فروش میشن و دلار بالا میره.
  احمد حسینی(@ahmad1)
  جالبه همه مقامات داخلی و خارجی دارن صریح و واضح میگند با تصویب قانون داماتو در کنگره و سنا آمریکا نقض برجام صورت گرفته است اما در سهام یاب یه عده از دوستان هنوز گرم و داغ تشریف دارند و میگن نههههه نهههههه نههههه نقض برجام صورت نگرفته،انگار اینا از اول در مذاکرات با هیت مذاکره کننده ایرانی میرفتن وین و با 5+1 مذاکره میکردند
  احمد حسینی(@ahmad1)
  رهبری معظم در دیدار با بسیجیان به تمدید قانون تحریم های ده ساله در کنگره امریکا، خاطرنشان کردند: اگر این تمدید، اجرایی و عملیاتی شود، قطعاً نقض برجام است و بدانند جمهوری اسلامی ایران حتماً در مقابل آن واکنش نشان خواهد داد.
  احمد حسینی(@ahmad1)
  من میدونم با نقض برجام بدبخت شدیم من میدونم با مخالفت برجام بدبخت شدیم من میدونم...
  احمد حسینی(@ahmad1)
  «محمدجواد ظریف» وزیر امورخارجه ایران پیشتر در صحن علنی مجلس به صراحت گفته بود تصویب طرح تمدید تحریم‌های آمریکا علیه ایران مغایر برجام است و ایالات متحده نباید چنین کاری کند.«محمدجواد ظریف» وزیر امورخارجه ایران، خرداد ماه 95 در صحن علنی مجلس مطالبی پیرامون احتمال تصویب طرح تمدید تحریم های موسوم به ISA و مغایرت آن با برجام مطرح کرد که متن کامل آن بدین شرح است:«علی لاریجانی» رئیس مجلس شورای اسلامی پرسید: «متشکریم، عرض می‌شود یه سوالی است که حالا یه بحث کلی راجع به تحریم‌هاست، سوال کردن که قانون... نمایش بیشتر
  احمد حسینی(@ahmad1)
  مجلس سنا تمدید قانون تحریم های 10 ساله ایران را با موافقت بیش از دو سوم آراء تصویب کرد و بدین ترتیب رئیس جمهور آمریکا امکان وتوی این مصوبه را نخواهد داشت. به گزارش «تابناک»؛ مجلس سنا تمدید قانون تحریم های 10 ساله ایران را با موافقت بیش از دو سوم آراء تصویب کرد.
  احمد حسینی(@ahmad1)
  #خاهن این سهم 310 را ببینه فاتحش خوانده شده.
  احمد حسینی(@ahmad1)
  #خریخت صف خرید خریخت مبارک دوستانی که دیروز و پریروز از صف فروش سهم را جمع کردن.
  احمد حسینی(@ahmad1)
  #خاهن فعلا هیچ معذرت خواهی به دوستان سهام یابی بدهکار نیستم الا اینکه خاهن بره بالای 310 اونجا میام هم برای عرض معذرت و هم بعدش دیگه پست نمیزارم ولی اگه نتونست بره بالای 310 این دوستانی که جو مثبت دیروز و امروز جو مثبت روی خاهن میدادن باید بیان هم برای عرض معذرت و هم دیگه داخل سهام یاب پست نزارن.
  احمد حسینی(@ahmad1)
  #خاهن من احمد حسینی خاهن را روی 133 ورود کردم و روی 286 خروج کردم،اکنون ورود به خاهن را مرگ میدونم و همینجا اعلام میکنم که خاهن بیشتر از 310 نمیره،اگر رفت بالای 310 من دیه داخل سهام یاب پست نمیزارم.
  احمد حسینی(@ahmad1)
  #ختوقا امروز باز این سهم را در منفی میخرم بین 170-180 دارم میخرم
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟