08:46
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۷۹۸.۴
   ۰
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۸۶،۸۴۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۰۲    ۰۶:۳۰

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

ahmad1

احمد حسینی عضو از ۱۳۹۳/۱۰/۲۱

  احمد حسینی(@ahmad1)
  #خپارسح عجب حالی میده با 100 هزار تومان 1 میلیون سهم بخری،خخخخخ
  احمد حسینی(@ahmad1)
  #خپارسح 1 میلیون سهم روی 1 ریال گذاشتم،جمعا شد 100 هزار تومان
  احمد حسینی(@ahmad1)
  #خساپا زمان احمدی نژاد دارایی ها و دلارها و طلاهای ایران بولوکه بود ولی در این دولت آزاد شدن و آمدن داخل کشور،کجا رفت کی خورد کی برد؟،بازم به احمدی نژاد که یه مسکن مهر ساخت و داد به مردم،اینا چیکار کردن برای مردم؟،حتی مسکن مهر از دولت قبل هم تکمیل نکردن و تحویل مردم بدن،این دولت اندازه اون 34سال دولت قبل درآمد داشته ولی همه را خوردن و یه لیوان آب هم روش
  احمد حسینی(@ahmad1)
  #خساپا با سلام با توجه به تعطیلات عید ﻣﺮﺍﻗﺐ ﺧﺎﻧﻪ ﻫﺎﯾﺘﺎﻥ ﺑﺎﺷﯿﺪ ...ﻫﻤﺎﻧﻄﻮﺭﯼ ﮐﻪ ﺭﻭﺣﺎﻧﯽ ﺷﻤﺎﺭﻩ ﻫﻤﻪ ﺭﺍ ﺩﺍرد ﻭ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﭘﯿﺎﻡ ﺗﺒﺮﯾﮏ ﻋﯿﺪ میدهد...ﻣﻄﻤﺌﻦ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﺁﺩﺭﺳﺘﺎﻥ ﺭﺍ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﺩ ..ﯾﺎﺩﺗﺎﻥ ﻧﺮﻓﺘﻪ ﮐﻪ، ﮐﻠﯿﺪ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﺩ ...ﺩﯾﮕﺮ ﺧﻮﺩ ﺩﺍﻧﯿﺪ ...!!! ﺑﺎ ﺗﺸﮑﺮ ﻣﺤﻤﻮﺩ ﺍﺣﻤﺪﯼ ﻧﮋﺍﺩ
  احمد حسینی(@ahmad1)
  #خساپا وزیر بهداشت خطاب به فرماندار بدره : بیشعور ساکت باشدر جریان سفر وزیر بهداشت به استان ایلام ،جهت بررسی مشکلات به همراه استاندار، نماینده مردم در مجلس (مهندس کاظم زاده) به شهرستان بدره نیز عزیمت می کنند.مرادحاصلی فرماندار بدره گزارشی از مشکلات و نارسایی های حوزه سلامت را تشریح می کند و می گویید آقای وزیر ما حتی راننده آمبولانس هم نداریم که وزیر بهداشت خطاب به فرماندار می گویید (بیشعور ساکت باش ، مگه شما نماینده مردم هستید یا نماینده دولت ؟ آقای استاندار ظرف دو روز آینده فرماندار بدره را برکنار کن)
  احمد حسینی(@ahmad1)
  #خساپا با ورود حسن کیلیدی به مراسم عزاداری بیت رهبری کل جمعیت بصورت یکصدا بطور بی سابقه ای شعار مرگ بر فتنه گر را سردادند !!!!!!!
  احمد حسینی(@ahmad1)
  #خساپا چه شد خشکسالی شد؟ اینکه در روایات ما آمده است معروف را زیر پا گذاشتی، اگر منکر ترویج شد عذاب الهی می‌آید، بعضی از عذاب‌ها هم همین‌هایی است که ما می‌بینیم. ما فکر می‌کنیم مقصود این است ما دروغ گفتیم سیل آمد؛ معروف و منکر فقط دروغ و نماز نیست. منکر خیلی دامنه‌اش وسیع است. » اگر تصور کنید این جملات را یکی از ائمه جمعه یا مدرسین حوزه بر زبان رانده است، سخت در اشتباهید. این جملاتی است که دو روز پیش از بالاترین مقام اجرایی کشور، یعنی رئیس‌جمهور شنیده شد.در اینکه این گزاره‌ها صحت دارد، حداقل بر مبنای آموزه‌های اسلامی و الهی، تردیدی وجود ندارد، اما آنچه شگفت‌آور است طرح این موضوع در سخنان رئیس‌جمهور است. همگی به یاد داریم که ایشان پیشتر در جملاتی عجیب‌تر گفته بودند که «مردم را به زور به بهشت نبریم» و البته بسیاری اینگونه برداشت کردند که این جمله در تعارض با فریضه «امر به معروف و نهی از منکر» است. حال آقای روحانی در گفته‌هایی 180 درجه متفاوت، خشکسالی کشور و ریزگردهای خوزستان را به زیر پا گذاردن معروف و ترویج منکرات منتسب می‌کنند.
  احمد حسینی(@ahmad1)
  #خساپا آورده اند پدری فرزندش را مامور کاری کرد تا یکساله به فرجام برساند پسرآن کاررا از هرجا که شروع کرد بیشترخرابترش کرد! روزموعود رسید تا از نتیجه کار پدررا مطلع کند از قضا لحظه گزارش هم سرسفره غذابود!پدروقتی گزارش راشنید به حدی ناراحت شد سفره را برسرپسرش آوارکرد! ماست موجود داخل سفره کامل از سروروی پسر جاری گشتدرآن هنگام پسر آغشته به ماست دستان خودرابه سمت آسمان بلند کردوگفت خدایا شکرت پیش پدر روسفید شدم!حالا اگر یه وقت شنیدید کسی برایتان کاری نکرد ولی ادعاکرد شرمنده تان نشده و روسفید گشته حتما به یاد سوپرمن های داستان اشکی بریزید!
  احمد حسینی(@ahmad1)
  #خساپا روحانی اینبار خدا و مردم را مقصر معرفی کرد!در ماجرای برجام آنزمان که فکر می کرد که برجام برکت به دنبال دارد روحانی می گفت همه مسئولیتش برعهده خودم است.وقتی مشخص شد در برجام کلاه گشادی سر ملت رفته سعی کرد فرافکنی کند و پای رهبر را هم به این شکست بکشاند که نشانه روحیه متکبر اوست.اما در ماجرای طوفان گرد و غبار و قطع برق و قطع آب آشامیدنی در استان خوزستان که زندگی را برای مردم جهنم کرده بود، روحانی که در رأس دستگاه اجرایی است باز هم دست به فرافکنی زد و اینبار بی‌کفایتی دولت خود را گردن خدا و مردم انداخت و نیز خود مردم را در ارتکاب منکرات عامل نزول بلایای آسمانی معرفی کرد.او گفته دولت هیچ قصوری نکرده که بخواهد از مردم عذرخواهی کند.
  احمد حسینی(@ahmad1)
  #خساپا احمدی نژاد کم بود حالا شاه و موسوی و رفسنجانی و خاتمی هم اضافه شدند_رییس‌جمهور در همایش سراسری مجریان برگزاری انتخابات 96:در اهواز گفتم مشکلاتی که طی 40 یا 50 سال گذشته به وجود آمده ظرف یکی 2 سال حل نخواهد شد_آخه اینم رییس جمهوره ؟؟!! فقط بلده بی کفایتی خودشو بندازه گردن دیگران _خدا رو شکر که از دوران مادها و قاجار شروع نکرد.
  احمد حسینی(@ahmad1)
  #خساپا درختکاری بسیج برای مقابله با ریزگردهای خوزستانگودرزی با اشاره به برنامه سازمان بسیج دانشجویی برای تخصصی شدن اردوهای راهیان نور از طرح درختکاری در استان خوزستان برای مقابله با ریزگردها توسط دانشجویان بسیجی خبر داد.
  احمد حسینی(@ahmad1)
  #خساپا قتی پاسپورت ایرانی من را دیدند، کارم را انجام ندادند.» این بخشی از گلایه‌های یک دانشجوی ایرانی مقیم چین است. دانشجویانی که مدت‌هاست که با مشکل انتقال پول مواجه هستند و مشکلات زیادی گریبانشان گرفته است. آنها چند ماه پیش به ظریف وزارت خارجه هم نامه زده‌اند اما اوضاع بهتر نشد. برخی از آنها می‌گویند بدتر هم شده است. ماجرای قرار گرفتن ایران در لیست سیاه بانک‌های چین چیست؟ دانشجویان چه می‌گویند؟ واکنش مسئولان چیست؟
  احمد حسینی(@ahmad1)
  #خاور #خساپا #خودرو #خزامیا #خپارس #خبهمن #خدیزل #خکاوه کف سهام خاور 88 تومان است و از 88 تومان برمیگرده
  احمد حسینی(@ahmad1)
  #ختوقا امروز صف خرید میشه_قیمت روی تابلو 164 ساعت 9/37
  احمد حسینی(@ahmad1)
  #خاور خساپا خودرو سهام خاور تا 88 تومان میریزه
  احمد حسینی(@ahmad1)
  #خساپا این دولت تذویر و دروغ آخرای ضرب و زورب نگه داشتن بازار را داره تحملیل میکنه_روند بازار صعودیست سبداتون را در گروه خودرویی ببندید و تماشاچی باشید و گول این نوسانات منفی و مثبت را نخورید که جا میمونید_از همینجا به حسن کیلیدی میگم که 3 ماه دیگه موقع انتخابات 96 رای دادن به تو میره توی ک...ن خرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر
  احمد حسینی(@ahmad1)
  #خساپا درود بر بچه های بامرام و با معرفت سهامیابی و بر هر چی بمال سهامیابیست لعنت
  احمد حسینی(@ahmad1)
  #خساپا گستاخی وزیر خارجه فرانسه در تهران: بارها گفته ایم مخالف آزمایش های موشکی ایرانیم و در حال بررسی اخبار جدیدیم. این مخالف قطعنامه 2231 (که در برجام اشاره شده) است
  احمد حسینی(@ahmad1)
  #کماسه پ چرا کماسه صفش ریخت و دوباره صف شد_مگه مرض داره بازیگرش
  احمد حسینی(@ahmad1)
  #خساپا حقوقی سایپا دست و دلباز شده و داره جیب حقیق ها را پر میکنه_دمت گرم قناری قیمت 120.8 تومان
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟