17:45
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۲،۳۷۲.۴
   ۲۹۷.۴۴
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۴۸،۶۲۹ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۳۱    ۱۲:۳۷

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

aga21977

ADEL AGALOO عضو از ۱۳۹۲/۱۲/۰۶

  ADEL AGALOO(@aga21977)
  #شاوان دوستان تعدیل شاوان رو محاسبه کنن ببینیم چندهزار درصد میشه
  ADEL AGALOO(@aga21977)
  #شاوان صورتهای مالی اومد رو کدال تبریک
  ADEL AGALOO(@aga21977)
  با سود تقسیمی امروزدماوند 175ریال به سود بانک دی اضافه میشه
  ADEL AGALOO(@aga21977)
  دوستان از کجا میشه فهمید چقدر سهم دست حقیقی مونده
  ADEL AGALOO(@aga21977)
  #آکنتور 2500000هزار صندوق برای تحت پوشش طرح تولید میشه چون تعداد پروانه کسب صادره برا اصناف ایران2500000 هستش
  ADEL AGALOO(@aga21977)
  #آکنتور *اصناف به صورت رایگان به صندوق های مکانیزه فروش مجهز خواهند شد وی با اعلام این خبر که واحدهای صنفی به صورت رایگان مجهز به صندوق های مکانیزه فروش خواهند شد، تاکید کرد: واحدهای صنفی هیچ هزینه ای را بابت تجهیز به صندوق های مکانیزه فروش پرداخت نمی کنند و تامین اعتبار توسط سازمان هایی انجام می شود که از وصول واقعی مالیات بهره مند می شوند چون با اجرای این طرح، درآمدهای نهان قابلیت آشکار پیدا می کند و بر همین مبنا در اجرای این طرح با مجری طرح همکاری خواهند داشت.
  ADEL AGALOO(@aga21977)
  #آکنتور مجتبی صفایی سخنگوی اتاق اصناف ایران، هدف از تجهیز واحدهای صنفی به صندوق مکانیزه فروش را در راستای شفافیت مالیاتی ذکر کرد و افزود: این طرح برای واحدهای صنفی بار مالی در برداشت به طوری که در بررسی های اولیه مشخص شد که هر واحد صنفی برای اتصال به صندوق مکانیزه فروش باید بین 1.5 تا پنج میلیون تومان هزینه پرداخت کند اما طرح باران اجرای آن را به گونه ای متفاوت تسهیل کرد.
  ADEL AGALOO(@aga21977)
  #آکنتور با تصویب این لایحه ، تمامی صاحبان مشاغل موضوع قانون مالیات‌های مستقیم (صنفی و غیرصنفی) و فروشگاه‌های زنجیره‌ای (اعم از حقیقی و حقوقی) مکلفند، نسبت به ثبت درخواست دریافت شناسه پایانه فروشگاهی در درگاه عملیات الکترونیکی سازمان امور مالیاتی کشور و اخذ شناسه و مجوزهای لازم جهت نصب و بکارگیری آن برای هر پایانه فروشگاهی اقدام نمایند. لایحه “نحوه استفاده، نگهداری و نظارت بر پایانه فروشگاهی” (صندوق مکانیزه فروش) در جلسه هیات دولت به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری تصویب شد.
  ADEL AGALOO(@aga21977)
  اخبار ساعت 14 امروز هییت دولت پرداخت هزینه خرید دستگاه ها را تصویب کرد و رییس اتاق اصناف هم زمان نصب اولین سری دستگاههای فوق را دهه فجر اعلام کرد خوش بین
  ADEL AGALOO(@aga21977)
  #آکنتور شفاف سازی در کدال
  ADEL AGALOO(@aga21977)
  متن شکایت رو ازکجا بردارم آقای اسدی
  ADEL AGALOO(@aga21977)
  آقای اسدی متن شکایت رو از کجا کپی کنم
  ADEL AGALOO(@aga21977)
  #شاوان معاون زنگنه: برنامه جدید افزایش تولید بنزین معاون وزیر نفت با اشاره به شمارش معکوس راه اندازی سه مجتمع جدید بنزین سازی از افزایش 24 میلیون لیتری تولید بنزین و گازوئیل یورو4 تا پایان سال جاری خبر داد.معاون وزیر نفت با تاکید بر اینکه پیش بینی می‌شود طرح جدید بنزین سازی پالایشگاه نفت لاوان هم با ظرفیت تولید روزانه یک میلیون لیتر بنزین تا پیش از پایان سال‌جاری راه‌اندازی شود، بیان کرد: علاوه بر این ساخت و راه‌اندازی مجتمع جدید بنزین‌سازی T پالایشگاه نفت بندرعباس با ظرفیت 4 میلیون لیتر در روز از دیگر طرح‌های در دست اجرا است. این مقام مسئول با یادآوری اینکه در کنار اجرای طرح‌های افزایش ظرفیت تولید بنزین یورو 4، بهبود کیفیت تولید گازوئیل هم یکی از برنامه ها و سیاست‌های در دست اجرا است، تاکید کرد: از این رو امسال طرح جدید افزایش سه میلیون لیتری تولید گازوئیل یورو 4 در پالایشگاه نفت لاوان وارد مدار تولید خواهد شد.
  ADEL AGALOO(@aga21977)
  معاون زنگنه: برنامه جدید افزایش تولید بنزین معاون وزیر نفت با اشاره به شمارش معکوس راه اندازی سه مجتمع جدید بنزین سازی از افزایش 24 میلیون لیتری تولید بنزین و گازوئیل یورو4 تا پایان سال جاری خبر داد. کد خبر: 304650 تاریخ: 12 آبان 1394 - 09:46 به گزارش بولتن نیوز، عباس کاظمی درباره برنامه های جدید افزایش ظرفیت تولید بنزین و گازوئیل با استاندارد یورو 4 در کشور، گفت: هم اکنون راه اندازی 5 طرح جدید تولید بنزین و گازوئیل با استاندارد یورو 4 در پالایشگاه‌های نفت کشور در دستور کار قرار گرفتمعاون وزیر نفت با تاکید بر اینکه پیش بینی می‌شود طرح جدید بنزین سازی پالایشگاه نفت لاوان هم با ظرفیت تولید روزانه یک میلیون لیتر بنزین تا پیش از پایان سال‌جاری راه‌اندازی شود، بیان کرد: علاوه بر این ساخت و راه‌اندازی مجتمع جدید بنزین‌سازی T پالایشگاه نفت بندرعباس با ظرفیت 4 میلیون لیتر در روز از دیگر طرح‌های در دست اجرا است. این مقام مسئول با یادآوری اینکه در کنار اجرای طرح‌های افزایش ظرفیت تولید بنزین یورو 4، بهبود کیفیت تولید گازوئیل هم یکی از برنامه ها و سیاست‌های در دست اجرا است، تاکید کرد: از این رو امسال طرح جدید افزایش سه میلیون لیتری تولید گازوئیل یورو 4 در پالایشگاه نفت لاوان وارد مدار تولید خواهد شد.
  ADEL AGALOO(@aga21977)
  معاون زنگنه: برنامه جدید افزایش تولید بنزین معاون وزیر نفت با اشاره به شمارش معکوس راه اندازی سه مجتمع جدید بنزین سازی از افزایش 24 میلیون لیتری تولید بنزین و گازوئیل یورو4 تا پایان سال جاری خبر داد. کد خبر: 304650 تاریخ: 12 آبان 1394 - 09:46 به گزارش بولتن نیوز، عباس کاظمی درباره برنامه های جدید افزایش ظرفیت تولید بنزین و گازوئیل با استاندارد یورو 4 در کشور، گفت: هم اکنون راه اندازی 5 طرح جدید تولید بنزین و گازوئیل با استاندارد یورو 4 در پالایشگاه‌های نفت کشور در دستور کار قرار گرفته است. مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی با اعلام اینکه هم اکنون سه طرح جدید افزایش ظرفیت تولید بنزین یورو 4 با ظرفیت تولید روزانه 12 میلیون لیتر سوخت پاک آخرین مراحل راه اندازی را پشت سر می گذارد، تصریح کرد: پیش بینی می شود به زودی طرح جدید بنزین سازی پالایشگاه نفت اصفهان با ظرفیت تولید روزانه 7 میلیون لیتر بنزین یورو 4 در مدار بهره برداری قرار بگیرد. معاون وزیر نفت با تاکید بر اینکه پیش بینی می‌شود طرح جدید بنزین سازی پالایشگاه نفت لاوان هم با ظرفیت تولید روزانه یک میلیون لیتر بنزین تا پیش از پایان سال‌جاری راه‌اندازی شود، بیان کرد: علاوه بر این ساخت و راه‌اندازی مجتمع جدید بنزین‌سازی T پالایشگاه نفت بندرعباس با ظرفیت 4 میلیون لیتر در روز از دیگر طرح‌های در دست اجرا است. این مقام مسئول با یادآوری اینکه در کنار اجرای طرح‌های افزایش ظرفیت تولید بنزین یورو 4، بهبود کیفیت تولید گازوئیل هم یکی از برنامه ها و سیاست‌های در دست اجرا است، تاکید کرد: از این رو امسال طرح جدید افزایش سه میلیون لیتری تولید گازوئیل یورو 4 در پالایشگاه نفت لاوان وارد مدار تولید خواهد شد. کاظمی از افزایش 9 میلیون لیتری ظرفیت تولید روزانه گازوئیل یورو 4 در پالایشگاه نفت بندرعباس تا پایان سال جاری خبر داد و افزود: علاوه بر این، باید تا پایان امسال فاز اول پالایشگاه ستاره خلیج فارس با ظرفیت تولید روزانه 12 میلیون لیتر بنزین یورو 4 راه اندازی شود. معاون وزیر نفت با بیان اینکه با ورود کامل پالایشگاه ستاره خلیج فارس ایران به یکی از کشورهای صادرکننده بنزین تبدیل خواهد شد، خاطرنشان کرد: این پالایشگاه از ظرفیت تولید روزانه 36 میلیون لیتر بنزین یورو 4 برخوردار است.
  ADEL AGALOO(@aga21977)
  دوستان بولتن نیوز رو بخونید
  ADEL AGALOO(@aga21977)
  افزایش ظرفیت قبل از پایان سال 2برابر فعلی در لاوان
  ADEL AGALOO(@aga21977)
  دوستان سبز شدن پالایشی به خاطر مصاحبه عباس کاظمی درباره افزایش ظرفیت بنزین در بولتن نیوز هستش مطالعه بفرمایین
  ADEL AGALOO(@aga21977)
  #شتران آخرین قیمت مجاز 8535زده در حالی باید8647باشه
  ADEL AGALOO(@aga21977)
  #شتران قیمت مجاز امروز روتو tseنگاه کنین
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟