20:42
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۸،۲۶۱.۲
   ۵۸.۹۲
  • ارزش بازار
  • ۳،۵۲۱،۵۶۴ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۸/۲۹    ۱۲:۳۴

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

abbas69

یه سهامدار عضو از ۱۳۹۴/۱۲/۱۳

  یه سهامدار(@abbas69)
  #شپلی دوستان فقط یه سوال: بهترین سهام کجاست؟؟؟ بهترین سهام یه پیام بده ببینیم امروز خریدی یا فروختی؟
  یه سهامدار(@abbas69)
  #شپلی من اگه تا امروز یک درصد احتمال میدادم این سهم باز میشه و پولم آزاد میشه، دیگه از امروز به بعد با تمام پولی که از این شرکت سهم خریدم خداحافظی میکنم و همه افرادی که باعث و بانی این شدند که سهم بسته بمونه و با پول و فکر و زندگی من و امثال من بازی کردند رو به خدا واگذار میکنم. مطمئنم که یه روزی آه من و افرادی مثل من که نیاز مبرم به پول خودمون (سودش رو نخواستیم) داشتیم، اونم تو این روزای دم عید، بد جوری گریبانش رو تو این دنیا میگیره. والسلام
  یه سهامدار(@abbas69)
  #شپلی نمیدونم چرا این سهم طلسم شده!!! قبل اومدن افزایش سرمایه نگران این بودیم که اصلا برنامه ای برای افزایش سرمایه دارن یا همه مون سر کاریم!!! حالا هم که افزایشش اومده باید نگران مهلت 60 روزه سازمان برای ثبت افزایش سرمایه باشیم!!! آقا 30 روز از اون 60 روز رد شد و آب از آب تکون نخورد.اینقدر میخان طولش بدن تا همین مهلت باقیمونده هم تموم شه و افزایش سرمایه باطل شه.چرا هیچ کس صدای اعتراضش به هیچ جا نمیرسه؟؟؟ چرا خدا به ما غضب کرده که ما تو این سهم گیر افتادیم؟؟؟ یکی که مستجاب الدعوه هست دعا کنه بلکه این سهم باز شه!!! نمیدونم چرا ولی یه حسی بهم میگه که این سهم رفت برا چند سال بعد که باز بشه!!! محال ممکنه قبل تموم شدن امسال بازش کنند!
  یه سهامدار(@abbas69)
  #خودرو فقط خووووب شاخص میسازن!!!
  یه سهامدار(@abbas69)
  #شپلی من نمیدونم چطوری اینایی که 7 ماهه باعث و بانی بسته شدن پول مردم هستن شب ها خیلی راحت سر رو بالش میذارن و میخابن؟ چطوریه که این همه آه و ناله و نفرین رو به جون میخرن؟ خدایا یعنی تا کی میخاد پول مون تو این سهم مسدود بمونه؟ فقط دعا میکنم به حق این روز و شب عزیز همه اونایی که مانع آزاد شدن پول سهامدارای این سهم هستند به جمیع بلاهای آسمون ها و زمین گرفتار بشن! " به راستی که خداوند در قلوب شکسته جای دارد "
  یه سهامدار(@abbas69)
  #شپلی یعنی این همه مدت که پولم بلوکه شده اونقدر اذیت نشدم که این کامنت های بهترین سهام و دوستان خوبش شهاب آسمانی و آسمان زیبا اذیتم میکنه!!! هیچی معلوم نیست کی باز میشه و چقدر ضرر میکنیم، اون وقت این کامنت ها رو که میبینم لجم میگیره. آقا سهم که بسته ست، تا آخرالزمان هم که نمیخاد بسته بمونه، بالاخره یه روز باز میشه دیگه، چرا به سهامدارا هر روز استرس وارد میکنین که بله کارا داره خوب پیش میره، خوب که نه، فوق العاده و ما فوق تصور ... !!! 5 ماهه که اینو میگین خسته نشدین؟ باور کنید سهم نیازی به دلسوزی و پیگیری های شما نداره!!!
  یه سهامدار(@abbas69)
  #شپلی کاربر بهترین سهام، ما نخایم که شما برای ما سهامدارا دلسوزی کنی، پیگیر کارا باشی و مانع باز شدن سهم بشی کیو باید ببینیم؟؟؟ 4 ماه تموم صبح و شب اینجا خوشبین میزدی بس نبود؟؟؟ بازم میگی بهتره سهم 40 روز بسته بمونه؟؟؟ آخرش که چی؟ حتما باید چکش رو بدن به خودت تا آخرین میخ تخته شدن در کارخونه رو بزنی بعد مطمئن شی که دیگه خبری از افزایش سرمایه نیست؟؟؟
  یه سهامدار(@abbas69)
  #شپلی بعضی از دوستان چرا همچنان خوشبین هستند و نمیخان سهم باز شه؟؟؟ کی نظر سازمان با اعتراض سهامدارا عوض شده که این دومیش باشه؟؟؟ یعنی حتما باید به چشم خودشون ببینن که در کارخونه تخته شده تا باورشون بشه که دیگه از افزایش سرمایه خبری نیس!!! تا کی میخاد پولمون بلوکه بمونه؟؟؟ یعنی سهمو 200 تومن هم از ما کسی نمیخره؟؟؟
  یه سهامدار(@abbas69)
  #شپلی یعنی خود کدال هم مونده که این چه مجوز افزایش سرمایه اییه؟؟؟ مونده باز شه باز نشه!!! اما همه اینا رو بیخیال، 800 سر خط!!!
  یه سهامدار(@abbas69)
  #شپلی دوستان من که دیگه تا 1 ماه نمیخام اینجا کامنت بذارم. تا 1 ماه دیگه هم خبری نیست. مطمئن باشید. اونقدر ابهام تو حرف ها و خبر ها هست که ابهام در مورد افزایش سرمایه توش گمه. فعلا تا 1 ماه دیگه ...
  یه سهامدار(@abbas69)
  #شپلی نکنه شپلی هم مثل کاصفها بشه و ببنده بره 3 سال بعد؟
  عباس بیات(@abbas69)
  #شپلی بهترین سهام، خدا وکیلی 1 دونه سهم از شپلی داری؟؟؟
  عباس بیات(@abbas69)
  #شپلی یک کلمه بیان بگن آقا با افزایش سرمایه مخالفت شد فردا سهم باز میشه رو 300 تومن. خدا شاهده اگه کسی ناراحت بشه! حداقل از این بی خبری و استرس کشیدن که بهتره. اگر هم ضرر کنیم که اکثراً هم بالای 400 خرید داشتیم، لااقل پولمون آزاد میشه میتونیم بفروشیمش و خلاص. مگه نه دوستان؟
  عباس بیات(@abbas69)
  #شپلی دوستان اگه میخاین بدونین که افزایش سرمایه شپلی چقدر ابهام داره و احتمال اینکه باهاش مخالفت بشه 99 درصده، متن پایینی بهترین سهام رو بخونید و بشمارید که چند تا اگه و اما و البته و ولی و ممکنه و یا و ... داره!!! بد بین
  عباس بیات(@abbas69)
  #شپلی دوستان این مهلت 15 روزه سازمان برا اعلام نظر در مورد افزایش سرمایه هنوز تموم نشده؟ از اون چهارشنبه ای که ابوترابی گفت مدارک رو ارسال کردن به سازمان اگه حساب کنیم تا امروز میشه 11 روز کاری. حتما باید 15 روز بشه بعد بگن؟ خدایی نکرده اگه زودتر بگن گناه میشه؟؟؟
  عباس بیات(@abbas69)
  #شپلی ای خدا من که بیخیال پولم شدم. فقط میخام با این افزایش سرمایه تخیلی مخالفت بشه، ببینم جناب آقای بهترین سهام و چند تا از کابران خوشبین چی دارن بگن به این همه سهامدار که هر روز اومدن و امیدوارشون کردن به اینکه امروز افزایش سرمایه میاد، فردا میاد، پس فردا جلسه کمیته بررسی افزایش سرمایه ست و ... !!! الانم که رسم شده میان پیش پیش تبریک میگن. آخه چیو تبریک میگین؟ به کی تبریک میگین؟ سهامدارای این سهم اونقدر حرص و جوش خوردن که حتی اگه به فرض محال مثبتم باز بشه نمیتونه 1 درصد از استرس و بی پولی که کشیدن رو جبران کنه! لطفا تا مشخص شدن هر چیزی اعم از افزایش سرمایه تااااااااا انحلال شرکت از وعده دادن به سهامدارا خودداری کنین!!!
  عباس بیات(@abbas69)
  #شپلی بهترین سهام نمیخای بیای بنویسی " مدارک و مستندات افزایش سرمایه "؟؟؟ بد بین
  عباس بیات(@abbas69)
  #شپلی دوستان پس این مدت 10 تا 15 روزه که گفتن اعلام میشه تموم نشد؟؟؟ حتما باید فردا که یکشنبه ست و به قول خودشون آخرین روز سازمان برای اعلام نظر در مورد شپلیه برسه و فقط سهامدارا استرس بکشن که بالاخره تهش با افزایش سرمایه موافقت میشه یا نه؟؟؟ بازم سر کاریم؟؟؟ ای خدا کی میشد این سهم رو بفروشم و از دستش خلاص شم!!!
  عباس بیات(@abbas69)
  #شپلی کاربر گرامی، بهترین سهام، میشه یه دلیل بیاری که چرا هنوز مدارک و مستندات افزایش سرمایه چشم سهامدار ها رو نوازش نکرده!!!!!! چرا ملت رو سر کار میذارن؟؟؟
  عباس بیات(@abbas69)
  #شپلی یعنی 1 درصدم حرف های دوستانی که این هفته، هفته بعد میکنن رو باور ندارم. چون این داستان از فروردین شروع شده و امروز که 21 تیر ماهه هنوز ادامه داره و تا آخر سال همین جور ادامه خواهد داشت. بالاخره میاد دیگه. یا خبر افزایش سرمایه ش یا خبر مرگش!!!
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟