20:56
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۵۱۶.۹
   -۷۱.۸۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۴۱۳،۶۱۸ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۰۳    ۱۲:۳۵

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

66far

علی احمدی عضو از ۱۳۹۲/۰۵/۲۳

  علی احمدی(@66far)
  #تکمبا درود بر همگی هم موافقان و هم مخالفان تکمبا.این گفتگوها واسه اینه که یه نتیجه ای حاصل بشه که تو خرید و فروش درست عمل کنیم.نه اینکه با هم مغرضانه صحبت کنیم که فقط همدیگر رو تخریب کنیم.
  علی احمدی(@66far)
  #تکمبا برخورد کندل با خط روند و باند بالایی بولینگر که نشان از اصلاح سهم دارد بد بین
  علی احمدی(@66far)
  #شتران درود.بعد از اینکه سهم مقاومت 67000 رو شکست خودش رو به مقاومت 77500 داره میرسونه و چون واگرایی در سهم رخ داده تا مقاومت 94000 راه چندانی ندارد.بنده شتران ندارم ولی امید وارم این پیش بینیم درست دربیاد که لااقل استرس زیادی رو که تو این چند وقته شترانی های عزیز داشتن برداشته بشه.سلامت باشید.
  علی احمدی(@66far)
  #فولاژ درود.دوستان در معاملات این سهم دقت داشته باشید چون میتونه گزینه خوبی برای سرمایه گذاری باشه البته سهم در محدودیه حمایت قوی 440 هست و اگه این خط شکسته نشود.روند صعودی سهم حتمی خواهد بود و هدف اولیه 4750 را پیش رو خواهد داشت.و در صورت شکست خط حمایت تا نرخ 422 ریزش خواهد داشت.موفق باشید.
  علی احمدی(@66far)
  #شبندردرود.از چی بگم.اگه بگم دسیسه بوده دروغ گفتم چون وقتی بعضی از سهامدارا نزده میرقصن نیازی به دسیسه نیست.حیف که شپلی بست وگرنه به کسایی که شبندر رو فروختن پیشنهاد میدادم شپلی به جاش بخرن.موفق باشید.
  علی احمدی(@66far)
  #وبملت درود.دوستان وبملت خط حمایتی خودشو رو رد کرده فردا با دقت نسبت به سهم تصمیم گیری کنید.موفق باشید.
  علی احمدی(@66far)
  #ذوب درود.دوستان ذوب پرپتانسیل و آینده دار هست.ولی در معاملات هفته آینده دقت داشته باشید(برای خرید)چون ذوب در حال اصلاح هست و در بازار منفی 3650 رو خواهد دید.و در بازار مثبت مقاومت 3260 را در پیش رو دارد.موفق باشید. 
  علی احمدی(@66far)
  #واتی با درودتوصیم به کسایی که میرن تو صف واتی و موفق میشن که سهمشونو به پایین ترین نرخ بفروشن و البته کمک میکنن به کسایی که به بهترین نرخ بخرن و اونم به مرور زمان که خیلی این حرکتشون به نفع خریدارها هست اینه که برن تو صف خرید شپلی....................
  علی احمدی(@66far)
  #ونفت درود.دوستان به نظر میرسه ونفت مقاومت 1700 رو رد کرده اگر در معاملات فردا مثبت باشد گزینه خوبی برای خرید هست.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟