07:46
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۷۹،۲۸۰.۴
   ۱۹۶.۲۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۳۶،۲۰۰ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۵/۱۰/۲۸    ۱۳:۰۳

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

4xtrader

حمید رضا عضو از ۱۳۹۵/۰۳/۱۴

  حمید رضا(@4xtrader)
  #خساپا بورس نیوزبا بررسی وقایع و رویدادهای یک شرکت سرمایه گذاری:وعده های پوچ مدیران"وساپا" به سهامداران/ از تعدیل با اهمیت سود تا فروش زمین
  حمید رضا(@4xtrader)
  #وساپا بورس نیوز امروز 28 دیبا بررسی وقایع و رویدادهای یک شرکت سرمایه گذاری:وعده های پوچ مدیران"وساپا" به سهامداران/ از تعدیل با اهمیت سود تا فروش زمینشرکت سرمایه گذاری سایپا طی سال جاری با وقایع و رویدادهای متعددی همچون اجرای برنامه افزایش سرمایه، واگذاری بلوک شش درصدی سرمایه گذاری رنا از پرتفوی "وساپا" و نیز فروش زمین پاسارگاد همراه بود.
  حمید رضا(@4xtrader)
  #خزامیا باید جمالی و مدیران زیر دستش بجرم کلاه برداری و گول زدن مردم با قراردادهای دروغی و ضرر زدن به انها و در مقابل پر کردن جیب خودشون محاکمه بشن چون از سایپای 200 تومنی اول سال تا حالا که حوالی100 تومنه مابه التفاوت قیمت میلیاردها سهم رفته تو جیب این دزدان اموال مردم و بیتالمال.میشه بزرگنر از اختلاسهای بزرگ قبلی.
  حمید رضا(@4xtrader)
  #ورناح باید جمالی و مدیران زیر دستش بجرم کلاه برداری و گول زدن مردم با قراردادهای دروغی و ضرر زدن به انها و در مقابل پر کردن جیب خودشون محاکمه بشن چون از سایپای 200 تومنی اول سال تا حالا که حوالی100 تومنه مابه التفاوت قیمت میلیاردها سهم رفته تو جیب این دزدان اموال مردم و بیتالمال.میشه بزرگنر از اختلاسهای بزرگ قبلی.
  حمید رضا(@4xtrader)
  #ورنا باید جمالی و مدیران زیر دستش بجرم کلاه برداری و گول زدن مردم با قراردادهای دروغی و ضرر زدن به انها و در مقابل پر کردن جیب خودشون محاکمه بشن چون از سایپای 200 تومنی اول سال تا حالا که حوالی100 تومنه مابه التفاوت قیمت میلیاردها سهم رفته تو جیب این دزدان اموال مردم و بیتالمال.میشه بزرگنر از اختلاسهای بزرگ قبلی.
  حمید رضا(@4xtrader)
  #وساپا باید جمالی و مدیران زیر دستش بجرم کلاه برداری و گول زدن مردم با قراردادهای دروغی و ضرر زدن به انها و در مقابل پر کردن جیب خودشون محاکمه بشن چون از سایپای 200 تومنی اول سال تا حالا که حوالی100 تومنه مابه التفاوت قیمت میلیاردها سهم رفته تو جیب این دزدان اموال مردم و بیتالمال.میشه بزرگنر از اختلاسهای بزرگ قبلی.
  حمید رضا(@4xtrader)
  #خساپا باید جمالی و مدیران زیر دستش بجرم کلاه برداری و گول زدن مردم با قراردادهای دروغی و ضرر زدن به انها و در مقابل پر کردن جیب خودشون محاکمه بشن چون از سایپای 200 تومنی اول سال تا حالا که حوالی100 تومنه مابه التفاوت قیمت میلیاردها سهم رفته تو جیب این دزدان اموال مردم و بیتالمال.میشه بزرگنر از اختلاسهای بزرگ قبلی.
  حمید رضا(@4xtrader)
  #وساپا تو مجمع گذشته سهامداران ساده ایستاده جمالی دزدو تشویق کردن. تو مجمع بعدی بخاطر 60-70 درصد ضرری که به همه زد همه با هم به هیکل جمالی خواهیم شاشید.
  حمید رضا(@4xtrader)
  #ورنا تو مجمع گذشته سهامداران ساده ایستاده جمالی دزدو تشویق کردن. تو مجمع بعدی بخاطر 60-70 درصد ضرری که به همه زد همه با هم به هیکل جمالی خواهیم شاشید.
  حمید رضا(@4xtrader)
  #خساپا تو مجمع گذشته سهامداران ساده ایستاده جمالی دزدو تشویق کردن. تو مجمع بعدی بخاطر 60-70 درصد ضرری که به همه زد همه با هم به هیکل جمالی خواهیم شاشید.
  حمید رضا(@4xtrader)
  #وساپا حقوقی (......فحش) سهمو 20 ملیونی به فامیلات میدی تو 5درصد مثبت بده چرا 5درصد منفی میدی و جیب مارو میزنی. خانم ناظر بورس(.....فحش) هم که خوابه.
  حمید رضا(@4xtrader)
  #وساپا نابود باد حقوقی سهم که سهمو نابود کرد .
  حمید رضا(@4xtrader)
  #ورناح نظرم باید شکایت کنیم داراییهای جمالی و مدیران زیر دستش از پارسال تا حالا بررسی بشه تا مشخص بشه چند هزار میلیارد از پول مردمو با بازی تو سهام گروه سایپا به جیب زدن.شاید بزرگنرین اختلاس رونمایی بشه
  حمید رضا(@4xtrader)
  #وساپا نظرم باید شکایت کنیم داراییهای جمالی و مدیران زیر دستش از پارسال تا حالا بررسی بشه تا مشخص بشه چند هزار میلیارد از پول مردمو با بازی تو سهام گروه سایپا به جیب زدن.شاید بزرگنرین اختلاس رونمایی بشه
  حمید رضا(@4xtrader)
  #خساپا بنظرم باید شکایت کنیم داراییهای جمالی و مدیران زیر دستش از پارسال تا حالا بررسی بشه تا مشخص بشه چند هزار میلیارد از پول مردمو با بازی تو سهام گروه سایپا به جیب زدن.شاید بزرگنرین اختلاس رونمایی بشه.
  حمید رضا(@4xtrader)
  #خساپا جمالی خودرو صف خریده و سایپا منفی.عجب معجزه ای.
  حمید رضا(@4xtrader)
  #خساپا با وجود وعده مسئولان برای برخورد با متخلفانباز هم معاملات بلوکی شاخص ساز شد!طی معاملات روز جاری در شرایطی معاملات با حجم اندکی در حال پیگیری است که در نماد معاملاتی "همراه" و "مبین" شاهد انجام معامله هستیم؛ بطوریکه در نماد معاملاتی همراه اول بلوک حدود یک میلیون و 900 هزار سهمی بین حقوقی ها داد و ستد شده است.چندی پیش رییس سازمان بورس در حالی بر موضوع برخورد با معاملات... نمایش بیشتر
  حمید رضا(@4xtrader)
  #وساپا تا مدیران دزد گروه سایپا حق تقدمهای رنارو مفت مال خودشون نکنن از رشد سهام کل گروه سایپا جلوگیری میکنن.
  حمید رضا(@4xtrader)
  #ورناتا مدیران دزد گروه سایپا حق تقدمهای رنارو مفت مال خودشون نکنن از رشد سهام کل گروه سایپا جلوگیری میکنن.
  حمید رضا(@4xtrader)
  #خساپا تا مدیران دزد گروه سایپا حق تقدمهای رنارو مفت مال خودشون نکنن از رشد سهام کل گروه سایپا جلوگیری میکنن.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟