17:09
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۱،۱۲۴.۴
   ۰
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۱۱،۴۶۷ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۳/۰۲    ۱۲:۴۳

اطلاعیه های کدال

کگاز گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه...
فایرا گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه...
فخوز گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه...
وخارزم صورت‌های مالی سال مالی منتهی به...
چکاوه گزارش کنترل های داخلی دوره ۱۲ ماهه...
شپلی صورت‌های مالی سال مالی منتهی به...
خکاوه گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه...
کپشیر مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام
فاسمین صورت‌های مالی سال مالی منتهی به...
چکارن لغو آگهی (اطلاعیه) دعوت به مجمع...
اخابر تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه...
ومعادن گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه...
غمهرا گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه...
ونفت گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه...
وپاسار صورت‌های مالی سال مالی منتهی به...
قصفها گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه...
کنور صورت‌های مالی سال مالی منتهی به...
چکاوه آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی...
کخاک گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه...
شبهرن مشخصات کمیته حسابرسی و واحد حسابرسی...
حتوکا تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه...
برانس تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه...
دتماد گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه...
سنیر گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه...
شلیا گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه...
خنصیر گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه...
برانس تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه...
ورنا گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه...
شگل گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه...
خزامیا گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه...

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

فروش سیگنال فروش

فروش
  فرزاد فتحی(@farzad136200)
  #سیگنال #فروش #چکاوه
  نوعقیمت ثبتقیمت هدفتاریخ هدفدرجه ریسکبازدهی مورد انتظار
  فروش41275001396/3/30کم-87%

  توضیح: هدف اول 700هدف دوم 1000

  سلب مسئولیت: سهامیاب و farzad136200 هیچ گونه مسئولیتی در قبال این سیگنال و سود و زیان ناشی از آن را به عهده نمی گیرند.

  فرزاد فتحی(@farzad136200)
  #سیگنال #فروش #چکاوهح
  نوعقیمت ثبتقیمت هدفتاریخ هدفدرجه ریسکبازدهی مورد انتظار
  فروش7347001396/5/30کم-4%

  سلب مسئولیت: سهامیاب و farzad136200 هیچ گونه مسئولیتی در قبال این سیگنال و سود و زیان ناشی از آن را به عهده نمی گیرند.

  فرزاد فتحی(@farzad136200)
  #سیگنال #فروش #چکاوهح
  نوعقیمت ثبتقیمت هدفتاریخ هدفدرجه ریسکبازدهی مورد انتظار
  فروش7347001396/5/30کم-4%

  سلب مسئولیت: سهامیاب و farzad136200 هیچ گونه مسئولیتی در قبال این سیگنال و سود و زیان ناشی از آن را به عهده نمی گیرند.

  پویا تبارسعید(@puya66)
  #ورنا این سهم در روز جاری مجددا به کلیدی ترین و مهم ترین مقاومت خود که از اعتبار بیش از 1 ساله برخوردار است برخورد کرد و اندکی در آن نیز نفوذ کرد،اما شکست این مقاومت کلیدی هنوز به طور کامل تأیید نشده و برای اطمینان بیشتر باید روند سهم در روزهای کاری پیش رو را نیز ببینیم.اما آنچه در چارت کاملا مشخص است این است که هر زمان سهم بتواند از سد مقاومت کلیدی ترند نزولی بلندمدت و پشتبند آن از سد مقاومت مهم محدوده 125 نیز با قدرت هر چه تمام تر و با چند حجم قابل توجه رو به بالا گذشته و در بالای محدوده 125 تومان تثبیت شده و کف سازی کند آنگاه دیگر باید روند نزولی بلندمدت سهم را پایان پذیرفته تلقی کرد و با این رخداد موج صعودی قدرتمند میان مدت سهم نیز بعد از مدت ها می تواند تأیید شود و در صورت تحقق این سناریو سهم در میانمدت و بلندمدت اهداف بالاتر را نیز می تواند بزند.این پست نیز صرفا یک تحلیل شخصی است و به هیچ وجه یک #سیگنال #خرید یا #فروش نیست.پر سود و پاینده باشید.
  محسن کمالی گیگلو(@mohsengigloukamali)
  #سیگنال #فروش #وتجارت
  نوعقیمت ثبتقیمت هدفتاریخ هدفدرجه ریسکبازدهی مورد انتظار
  فروش6756711396/02/30کم0%

  توضیح: ریسک در بازارهای مالی رو بالا خواهد برد که تبعات آن افزایش قیمت طلا و کاهش قیمت ارزهای دیگر از جمله دلار خوهد بود.

  سلب مسئولیت: سهامیاب و mohsengigloukamali هیچ گونه مسئولیتی در قبال این سیگنال و سود و زیان ناشی از آن را به عهده نمی گیرند.

  محمد امین(@technofund00trader)
  تحلیل و بررسی نماد #خوساز ، این نماد به یکی از حساس ترین قیمت های تاریخی خودش برخورد کرده و با توجه به تحرکاتش میتونه مورد توجه قرار بگیره . البته گروه #خودرو شاید هنوز به نحو احسنت حرکت چشمگیری رو که بتونه این نماد رو هم تحت تاثیر قرار بده شروع نکرده اما به هرحال خود سهم از این دیدگاه ارزندگی داره. مقاومت های 255 تا 260 در مرحله اول،290تا 300 در مرحله دوم و 340 تا 360 رو میتوان برای سهم دید . حمایت های دیگر سهم بغیر از همین حدود 200 تا 210 ،بین 170 تا 180 خواهد بود.می توانید با استراتژی مناسب خود اقدام به بررسی و خرید و فروش کنید.نماد #کگل با توجه به خواست همراهان در اولویت بررسی است.این صرفا عقیده شخصی بنده نسبت به این نماد(ها) می باشد و هیچ گونه #سیگنال جهت #خریدو #فروش نیست. برای اطلاع بیشتر به پروفایل رجوع کنید.سلامت و پر سود باشید.
  دکتر نیورال(@neuralnetwork)
  #سغرب سهام یاب - ایده 349771071 و امروز #نوسان داد و تا 5 مثبت هم رفت. خرید دیروز از صف #فروش 3.75 درصد سود خالص در یک روز !
  علی حمودی(@alihamudi)
  #تکنو آقا شوخی بسه دوستان من دیگه توصیه برای #خرید نمیکنم تصمیم با خودتون. من با تحلیل خودم و البته دوست عزیزم حامد خان حیدری و به پشتوانه دوستان قدیمیم خریدم. الانم صف #فروش رو جمع کنم برم به کار و زندگیم برسم. من تا آخر هفته خرید ندارم. یا حق خوش بین
  امین امینی فر(@aminifar)
  #سیگنال #فروش #فاراک
  نوعقیمت ثبتقیمت هدفتاریخ هدفدرجه ریسکبازدهی مورد انتظار
  فروش18222601396/03/25کم-85%

  سلب مسئولیت: سهامیاب و aminifar هیچ گونه مسئولیتی در قبال این سیگنال و سود و زیان ناشی از آن را به عهده نمی گیرند.

  پویا تبارسعید(@puya66)
  #حتوکا این تحلیل هم تقدیم می شود به جناب @mfdonline485524 .همانطوری که چارت سهم را ملاحظه می فرمایید،این سهم چندی پیش پس از برخورد با مقاومت کلیدی سقف کانال صعودی بلندمدت که از اعتبار حدود 3.5 ساله برخوردار است به آن واکنش منفی نشان داده و شروع به ریزش قیمتی کرد.در حال حاضر سهم داره به حمایت های مهم خودش یواش یواش نزدیک می شود که به ترتیب در چارت و یکی پس از دیگری مشخص شده است و باید دید در روز ها و هفته های پیش رو سهم بالاخره به کدام یک از حمایت ها واکنش نشان خواهد داد و بالاخره برخواهد گشت.مقاومت های مهم سهم نیز به ترتیب در محدوده 328 ، 370 تومان و سپس مقاومت مهم و کلیدی سقف کانال صعودی بلندمدت است و برای زدن اهداف بلندمدت بالاتر نیز باید مقاومت کلیدی و بسیار مهم سقف کانال صعودی بلندمدت با قدرت هر چه تمام تر شکسته شده و سهم در بالای آن تثبیت شود.این پست نیز صرفا یک تحلیل شخصی است و به هیچ وجه یک #سیگنال #خرید یا #فروش نیست.پر سود و پاینده باشید.
  پویا تبارسعید(@puya66)
  #وایران این تحلیل نیز تقدیم می شود به جناب @yasi94 .این سهم نیز در شرایط فعلی وضعیت مشابه تحلیل قبل که از وتوصا گذاشتیم دارد.کلیت مطالب همان چیزی است که در تحلیل قبل گفتیم و دوستان می توانند مطالعه کنند و من دیگر تکرار نمی کنم اینم لینکش: سهام یاب - ایده 349309771 .یعنی سهم در یک کانال صعودی بلندمدت که از اعتبار بسیار بالای 4 ساله برخوردار است در حرکت است و اکنون سهم پس از رشد قابل قبول 100% به مقاومت مهم و کلیدی سقف کانالصعودی بلندمدت رسیده و درگیر آن می باشد بنابراین همان طور که در تحلیل قبل هم اشاره شد یک تریدر حرفه ای هیچ گاه روی همچنین مقاومت کلیدی و یا در نزدیکی آن،آن هم پس از یک رشد قابل قبول در ماه های اخیر اقدام به خرید نمی کند.یا می گذارد که مقاومت کلیدی سقف کانال صعودی بلندمدت با قدرت هر چه تمام تر شکسته شده و سهم در بالای آن تثبیت شود تا به سهم ورود کند و یا اینکه منتظر خواهد ماند تا سهم به اندازه کافی اصلاح کند و پس از پایان اصلاح و ظاهر شدن سیگنال های مهم برگشتی مجددا به آن ورود خواهد کرد که در آن صورت حمایت های مهم به ترتیب در چارت مشخص شده است.این پست نیز صرفا یک تحلیل شخصی است و به هیچ وجه یک #سیگنال #خرید یا #فروش نیست.پر سود و پاینده باشید.
  پویا تبارسعید(@puya66)
  #وتوصا این تحلیل تقدیم می شود به جناب @yasi94 .ببینید دوستان بارها این جمله را گفتم که برای سودهای خوب در این بازار و رساندن زیان به حداقل ممکن باید سعی کنیم همیشه(چه در بهترین شرایط بازار و چه در بدترین شرایط بازار)به قواعد بازی و استراتژی خود پایبند باشید و از هر گونه معاملات هیجانی دوری کنیم و بر اساس منطق معامله کنید حالا چه می خواد نزدیک انتخابات باشه،چه جنگ بشه و........به عنوان مثال و برای اینکه جنبه #آموزش داشته باشد می توانیم همین سهم را در شرایط فعلی مثال بزنیم.ببینید مهم ترین،کلیدی ترین و سرنوشت ساز ترین مقاومت تاریخی سهم سقف قیمت تاریخی در محدوده 130 - 132 تومان که از اعتبار بسیار بالای حدود 3.5 ساله برخوردار است و سهم 4 بار در این 3.5 سال اخیر به محض برخورد با آن به آن واکنش منفی نشان داده و وارد فاز اصلاحی شده.یک تریدر حرفه ای هیچگاه روی همچنین مقاومت بسیار معتبری یا در نزدیکی آن اقدام به خرید نمی کند(چون این تقریبا یک جور قمار کردن روی پول و سرمایه است).یا می گذارد این مقاومت بسیار مهم و معتبر با قدرت هر چه تمام تر و با حجم قابل قبول رو به بالا شکسته شده و سهم در بالای آن تثبیت شود که به آن ورود کند که هر زمان این سناریو محقق بشه موج صعودی میانمدت و بلندمدت در سهم می تواند تأیید شده و شیفیت ورود نقدینگی به سهم بیش از گذشته سرازی شده و می توان امید داشت که در میان مدت و بلندمدت اهداف بالاتر را هم بزند و یا اینکه منتظر خواهد ماند تا سهم به اندازه کافی اصلاح کند و پس از پایان اصلاح و ظاهر شدن سیگنال های مهم برگشتی مجددا به آن ورود خواهد کرد.این پست نیز صرفا یک تحلیل شخصی است و به هیچ وجه یک #سیگنال #خرید یا #فروش نیست.پر سود و پاینده باشید.
  یاس رازقی(@faz1340)
  #خودرو #فروش این سهم با این قیمت ریسک بالای دارد هر آن امکان تغییر وضعیت در این سهم وجود دارد با وساطت روسیه امید بر جام 2و3 وجود دارد اگر اقتصاد ایراه بخواهد رشد کند چارهای جز اجرای برجام 2و3با امر یکا نیست باید یک روز به این دشمنی ها پایان داد عقل میگه این ترامپ دیوانه باید باهش مدارا کرد مردم دیگه کشش وتحمل تنش وبحران دیگری را ندارند به امید روزی که ایران باتوان اقتصادی که منجر به توسعه وافزایش قدرت نظامی ایران خواهد شد به آن روز برسیم وبرتری شایسته ایران برمنطقه به رخ بکشیم البته اگر اصولگراها منافع شخصی را به منافع ملی ترجیح ندهند وبه امید آنروز که همه باهم اعتلای بزرگ ایران را رقم بزنیم بسیار خوشبین هستم
  علی علویان(@ali8521)
  #سیگنال #فروش #شپلی
  نوعقیمت ثبتقیمت هدفتاریخ هدفدرجه ریسکبازدهی مورد انتظار
  فروش6645271396/03/31متوسط-20%

  سلب مسئولیت: سهامیاب و ali8521 هیچ گونه مسئولیتی در قبال این سیگنال و سود و زیان ناشی از آن را به عهده نمی گیرند.

  پویا تبارسعید(@puya66)
  #وملت حمایت های مهم سهم به ترتیب در چارت مشخص شده اند.مهم ترین و کلیدی ترین محدوده مقاومتی فعلی پیش روی سهم نیز در محدوده 93 - 96 تومان می باشد که در تحلیل های ماه های گذشته هم خدمت دوستان عرض شد.اگر قرا باشدموج صعودی میانمدت در سهم تأیید شده و سهم مجددا به سمت مقاومت کلیدی سقف قیمتی تاریخی خود در 130 - 133 تومان حمله ور شود باید بتواند از سد محدوده مقاومت مهم ذکر شده با قدرت هر چه تمام تر گذشته و در بالای محدوده 96 تومان تثبیت شده و کف سازی کند. #نوسان .این پست نیز صرفا یک تحلیل شخصی است و به هیچ وجه یک #سیگنال #خرید یا #فروش نیست.پر سود و پاینده باشید.
  پویا تبارسعید(@puya66)
  #حتاید این سهم چند ماه گذشته با از دست دادن مهمترین،کلیدی ترین و معتبر ترین حمایت خود یعنی ترند صعودی بلندمدت که از اعتبار بسیار بالای حدود 4.5 ساله برخوردار بود،تا کف حمایتی مهم خود در 308 تومان ریزش کرد ولی به محض برخورد با این سطح حمایتی به آن واکنش مثبت نشان داده و برگشت و #نوسان مثبت رو به بالا را تجربه کرد و اکنون مدتی است مجددا به این حمایت مهم شکسته شده رسیده و درگیر آن است.این حمایت پس از شکسته شدن اکنون تبدیل به یک مقاومت بسیار مهم و کلیدی شده و برای زدن اهداف بالاتر سهم ابتدا باید خود را با قدرت به بالای آن کشانده،پول بک را Fail کرده و در بالای آن تثبیت شود و زمانی این اتفاق خواهد افتاد که سهم بتواند خود را با قدرت به بالای محدوده 420 تومان رسانده و تثبیت کند.هر زمان این سناریو به طور کامل محقق شود سهم می تواند به سمت اهداف و مقاومت های مهم بالاتر یعنی سقف قیمت تاریخی در 463 و در صورت عبور قاطعانه از این مقاومت مهم در محله بعد تا مقاومت مهم خط روند بالایی بالا برود.این پست نیز صرفا یک تحلیل شخصی است و به هیچ وجه یک #سیگنال #خرید یا #فروش نیست.پر سود و پاینده باشید.
  پویا تبارسعید(@puya66)
  #شکلر سهم حدود 4 سالی است که دارد در یک کانال صعودی بلندمدت و بسیار معتبر هم فاصله حرکت می کند.مهمترین هدف و مقاومت پیش روی سهم سقف کانال صعودی معتبر و بلندمدت 4 ساله است که باید دید سهم در آینده با آن چه خواهد کرد؛ولی آنچه در چارت کاملا واضح است این است که اگر قرار باشد سهم کماکان بالا برود و اهداف بالاتر را بزند باید بتواند از سد این مقاومت سنگین با قدرت هر چه تمام تر عبور کرده و در بالای آن تثبیت شود.این پست نیز صرفا یک تحلیل شخصی است و به هیچ وجه یک #سیگنال #خرید یا #فروش نیست.پر سود و پاینده باشید.
  پویا تبارسعید(@puya66)
  #شاراک این سهم مدت مدیدی است که در یک کانال خنثی که کف حمایتی مستحکم آن در محدوده 250 و سقف مقاومتی مهم آن در محدوده 348 - 350 تومان می باشد(که سهم در حال حاضر مدتی است درگیر آن می باشد)،در حرکت است.برای بالا رفتن سهم تا مقاومت مهم سقف قیمت تاریخی در 415 - 436 تومان سهم حتما باید بتواند مقاومت مهم و سرنوشت ساز سقف کانال خنثی را با قدرت هر چه تمام تر شکسته،از کانال خنثی به طور کامل خارج شده و در بالای محدوده 350 تومان تثبیت شود.هر زمان این سناریو محقق شد آنگاه را می تواند برای زدن اهداف بالاتر هموار شود.حمایت های مهم سهم نیز به ترتیب در چارت مشخص شده است.این پست نیز صرفا یک تحلیل شخصی است و به هیچ وجه یک #سیگنال #خرید یا #فروش نیست.پر سود و پاینده باشید.
  پویا تبارسعید(@puya66)
  #وبانک چارت این سهم را نیز در یک ساختار کانالیزه شده مشاهده می فرمایید.این سهم در حال حاضر به مهمترین و کلیدی ترین مقاومت خود یعنی سقف قیمت تاریخی در 212 - 216 رسیده و باید ببینیم در نهایت با این محدوده مقاومت مهم چه خواهد کرد؛ولی هر زمان سهم بتواند خود را در بالای محدوده 216 تومان تثبیت کند آنگاه می تواند به سمت مقاومت مهم و بسیار معتبر سقف کانال صعودی بلندمدت که از اعتبار بسیار بالای حدود 3.5 ساله برخوردار است بالا برود.این پست نیز صرفا یک تحلیل شخصی است و به هیچ وجه یک #سیگنال #خرید یا #فروش نیست.پر سود و پاینده باشید.
  پویا تبارسعید(@puya66)
  #دانا چارت سهم را در یک ساختار کانالیزه شده مشاهده می فرمایید.سهم مدت مدیدی است که در یک کانال صعودی بلندمدت هم فاصله در حرکت هست.حمایتها و مقاومت های کلیدی و مهم به ترتیب در چارت مشخص شده است.ولی تا زمانی که سهم در این کانال صعودی معتبر در حرکت است مهم ترین حمایت و مقاومت همان سطوح کف و سقف کانال صعودی بلندمدت است به طوری که شکست هر کدام از سطوح مهم کانال صعودی بلندمدت در تعیین روند حرکتی سهم در آینده نقش بسیار کلیدی و تعیین کننده ای را بازی خواهد کرد.این پست نیز صرفا یک تحلیل شخصی است و به هیچ وجه یک #سیگنال #خرید یا #فروش نیست. #نوسان .پر سود و پاینده باشید.

در صورت وجود هرگونه سوال، نیاز به راهنمایی و یا پیشنهاد لطفا از طریق با ما در تماس باشید.

ما همه ایده ها، پیشنهادها و انتقادها را می‌خوانیم و پاسخگو هستیم

نسخه پیشرفته سهامیاب

 • اطلاع‌رسانی عرضه‌های اولیه
 • اطلاع‌رسانی لحظه‌ای اطاعیه‌های سهام شما
 • اطلاع‌رسانی قیمت های سهام شما، وضعیت پرتفوی
 • اطلاع‌رسانی قیمت و خط روندهای تعیین شده
 • مدیریت چندین سبد سهام
 • و صدها امکان کاربردی دیگر
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟