10:09
  • وضعیت بازار
  • باز
  • شاخص کل
  • ۹۵،۶۸۷.۳۴
   ۱۶۱.۴۴
  • ارزش بازار
  • ۳،۸۰۰،۴۹۰ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۱۲/۲۶    ۱۰:۰۸

اطلاعیه های کدال

سکارون ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی...
غگرجی ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ افشای اطلاعات بااهمیت - (نقل و...
وارس ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه...
ثنظام ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ تصمیمات مجمع عمومی عادی به طور فوق...
وسکاب ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ لغو آگهی (اطلاعیه) دعوت به مجمع...
غبشهر ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ زمانبندی پرداخت سود دوره ۱۲ ماهه...
لپارس ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ افشای اطلاعات بااهمیت - (برگزاری...
فاذر ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای...
شکلر ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ شفاف سازی در خصوص نوسان قیمت سهام
دزهراوی ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی...
وآفری ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای...
وآفری ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای...
رفاه ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای...
سرآمد ثابت ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای...
دریشمک ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه...
گکوثر ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ معرفی یا تغییر در ترکیب اعضای هیئت...
ثنور ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام
همراه ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ صورت‌های مالی سال مالی منتهی به...
ودی ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ افشای اطلاعات بااهمیت - (سایر...
فاراک ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ معرفی یا تغییر در ترکیب اعضای هیئت...
برانسفو ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی...
ودی ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ توضیحات تکمیلی عملکرد واقعی ۹ ماهه...
کترام ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای...
ودی ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای...
فاذر ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه...
ونوین ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ توضیحات شرکت در خصوص پیش بینی درآمد...
فاذر ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه...
غپاذر ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ افشای اطلاعات بااهمیت - (تغییر با...
فاذر ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه...
کچاد ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ افشای اطلاعات بااهمیت - (سایر...

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

مسکن مسکن

مسکن
  ساغر !(@s13650621)
  #انرژی3 #مسکن #سیگنال وزیر راه و شهرسازی از کاهش دوره سپرده‌گذاری تسهیلات صندوق یکم مسکن به 10 ماه خبر داد و با اشاره به کاهش سود وام بافت فرسوده به 6 درصد گفت: پیش نویس مشارکت سازندگان با ظرفیت نوسازی سالانه 250 هزار واحد مسکونی برای تصویب به شورای پول و اعتبار رفت (حواستون باشه اسیر دلالهای مسکن نشید ، رکود شدیدی در انتظار بازار مسکن (دلالان و بساز بفروشان ) ، قیمت اجاره ها نیز بشدت کاهشی خواهد بود ، یه تب کوچولو میکنه ، ولی سریع فروکش میکنه ، گیر نیافتید)... خوش بین
  شادباشید شادباشید(@mobtadi1)
  #ثاژن با رونمایی از طرح بزرگ دولت جهت #رونق بخشی به این صنعت و تاکید ویژه رییس جمهور به نظر دولت دوازدهم تمرکز اقتصادی خود را بر بخش #مسکن قرار داده تا مهم ترین #دستاورد اقتصادی دولت دوازدهم در این بخش رقم بخورد. از بعد تاثیر در #بازار_سهام حال در شرایطی که شاهد ریزش نفت ، فلزات جهانی و کامودیتی ها در هفته اخیر بودیم و احتمالا در هفته پیش رو فشار فروش بیشتری بر سهام مرتبط خواهیم داشت ، نقدینگی خارج شده از این سهام مقصد مناسبی در گروه #انبوه_سازی که در کف قیمت ها قرار داشته و با رونمایی از پروژه بزرگ دولت #فاند چشم انداز روشنی خواهند داشت محتمل تر از پیش می گردد.
  شادباشید شادباشید(@mobtadi1)
  #ثغرب با رونمایی از طرح بزرگ دولت جهت #رونق بخشی به این صنعت و تاکید ویژه رییس جمهور به نظر دولت دوازدهم تمرکز اقتصادی خود را بر بخش #مسکن قرار داده تا مهم ترین #دستاورد اقتصادی دولت دوازدهم در این بخش رقم بخورد. از بعد تاثیر در #بازار_سهام حال در شرایطی که شاهد ریزش نفت ، فلزات جهانی و کامودیتی ها در هفته اخیر بودیم و احتمالا در هفته پیش رو فشار فروش بیشتری بر سهام مرتبط خواهیم داشت ، نقدینگی خارج شده از این سهام مقصد مناسبی در گروه #انبوه_سازی که در کف قیمت ها قرار داشته و با رونمایی از پروژه بزرگ دولت #فاند چشم انداز روشنی خواهند داشت محتمل تر از پیش می گردد.
  شادباشید شادباشید(@mobtadi1)
  #ثاخت با رونمایی از طرح بزرگ دولت جهت #رونق بخشی به این صنعت و تاکید ویژه رییس جمهور به نظر دولت دوازدهم تمرکز اقتصادی خود را بر بخش #مسکن قرار داده تا مهم ترین #دستاورد اقتصادی دولت دوازدهم در این بخش رقم بخورد. از بعد تاثیر در #بازار_سهام حال در شرایطی که شاهد ریزش نفت ، فلزات جهانی و کامودیتی ها در هفته اخیر بودیم و احتمالا در هفته پیش رو فشار فروش بیشتری بر سهام مرتبط خواهیم داشت ، نقدینگی خارج شده از این سهام مقصد مناسبی در گروه #انبوه_سازی که در کف قیمت ها قرار داشته و با رونمایی از پروژه بزرگ دولت #فاند چشم انداز روشنی خواهند داشت محتمل تر از پیش می گردد.
  شادباشید شادباشید(@mobtadi1)
  #ثقزوی با رونمایی از طرح بزرگ دولت جهت #رونق بخشی به این صنعت و تاکید ویژه رییس جمهور به نظر دولت دوازدهم تمرکز اقتصادی خود را بر بخش #مسکن قرار داده تا مهم ترین #دستاورد اقتصادی دولت دوازدهم در این بخش رقم بخورد. از بعد تاثیر در #بازار_سهام حال در شرایطی که شاهد ریزش نفت ، فلزات جهانی و کامودیتی ها در هفته اخیر بودیم و احتمالا در هفته پیش رو فشار فروش بیشتری بر سهام مرتبط خواهیم داشت ، نقدینگی خارج شده از این سهام مقصد مناسبی در گروه #انبوه_سازی که در کف قیمت ها قرار داشته و با رونمایی از پروژه بزرگ دولت #فاند چشم انداز روشنی خواهند داشت محتمل تر از پیش می گردد.
  شادباشید شادباشید(@mobtadi1)
  #وساخت با رونمایی از طرح بزرگ دولت جهت #رونق بخشی به این صنعت و تاکید ویژه رییس جمهور به نظر دولت دوازدهم تمرکز اقتصادی خود را بر بخش #مسکن قرار داده تا مهم ترین #دستاورد اقتصادی دولت دوازدهم در این بخش رقم بخورد. از بعد تاثیر در #بازار_سهام حال در شرایطی که شاهد ریزش نفت ، فلزات جهانی و کامودیتی ها در هفته اخیر بودیم و احتمالا در هفته پیش رو فشار فروش بیشتری بر سهام مرتبط خواهیم داشت ، نقدینگی خارج شده از این سهام مقصد مناسبی در گروه #انبوه_سازی که در کف قیمت ها قرار داشته و با رونمایی از پروژه بزرگ دولت #فاند چشم انداز روشنی خواهند داشت محتمل تر از پیش می گردد.
  ساغر !(@s13650621)
  #مسکن #بورس #خبر #تحلیل سرمایه گذاری در حوزه مسکن کاملا به رکود 10-15 ساله خواهد رفت و بهای اجاره مسکن بشدت کاهش پیدا خواهد کرد و همچنین تولید مسکن عمومی (غیر لوکس) فوق العاده زیانده و بدون توجیه اقتصادی خواهد بود ، البته دلالان این حوزه حرف های دیگری برای شما خواهند زد (مطمئن باشید). سرمایه مردم ناخودآگاه به سمت بانکها و بورس کشیده خواهد شد. عمری باشه تا سه سال آتی این تحلیل رو دوباره میارم بالا. خوش بین
  ساغر !(@s13650621)
  #لکما #انرژی3 #مسکن #خودروـبازار : یه تحلیل کلی در خصوص مسکن و خودرو بدهم ، دوستان زیادی ازم سوال میپرسن : دولت همت خود رو در این سه سال خواهد کرد تا مشکل خودروهای فرسوده و مسکن رو حل کنه و اهم کار دولت همینه ، (مهمترین و اولینش روابط بین الملل بود که بنحوی باتمام رسوندند) ، تولید مسکن باعث رشد تولید صنایع مرتبط خواهد شد و البته این پروژه عظیم بهمراه خود اشتغال و توسعه خواهد داشت (پس وضعیت گروههای مرتبط با مسکن خوب خواهد و انتظار رشد پایدار 40-60٪ این صنایع در مدت 3 ساله خواهیم بود ) - خودرو نیز به همین شکل میباشد و در مدت زمان 3 ساله انتظار رشد پایدار (30-50٪) از این گروه و گروههای مرتبط با خودرو خواهیم بود و قطعا در بهبود شرایط محیط زیست و مصرف انرژی تاثیر زیادی خواهد گذاشت !!! و نکته اساسی در خصوص مسکن که امیدوارم دوستان گول تبلیغات دلال ها و ذینفعان این حوزه رو نخورن : قیمت مسکن نزولی خواهد بود و اجاره مسکن بشدت نزولی خواهد بود (مطمئن باشید ، شاید مقطعی بخوان این روند نزولی رو افزایشی کنن ولی مطمئن باشید فقط مردم مصرف کننده ضرر خواهند کرد ، چون دلالان و سازندگان مسکن ، همیشه یک قدم جلوتر از مصرف کننده هستن ) *** بشدت مواظب این بهره برداری ها باشید *** این دلالان و سازندگان بقدری نفوذ دارند که از تحلیلگران شناخته شده معلوم الحال و رسانه های مشابه بهره بگیرن (متاسفانه پول همه کار میکنه اغلب) که این معادله رو برعکس نشون بدن ... (این تحلیل شخص من نیست ، بلکه تحلیل صادقانه بزرگترین تحلیل گران شرافتمند ایران عزیزمان هست).موفق باشید. خوش بین
  سعید محمدی(@saeed7070)
  #ثتوسا #ثعتما #مسکن #ثفارس #ثعمرا #ثشاهد #ثاباد #ثاصفا گروه ساختمانی یکی دارن از قرمز به سبز میان امیداوارم ادامه داشته باشه
  علی احمد زاده(@kamal59)
  #مسکن #وسکن #ثنوسا ...مهندسین سازنده مسکن تحویل بگیرید....
  علی احمد زاده(@kamal59)
  #مسکن #ومسکن #پردیس ...مسکن مهر سازان همه فرار کردند...دستور تعقیب جهانگیری در خصوص این مورد
  A. N(@ali971)
  # #مسکن گروه مسکن به قیمتهای قابل توجه رسیده
  علی احمد زاده(@kamal59)
  #ومسکن #مسکن #ثنوسا ...نرخ قطعی آپارتمان در شهرک غرب؟
  علی احمد زاده(@kamal59)
  #مسکن #ومسکن #ثنوسا ...این هم روایتی است....
  علی احمد زاده(@kamal59)
  #ومسکن #مسکن #ثنوسا ....این هم حدیثی است....
  علی احمد زاده(@kamal59)
  #مسکن #ومسکن #ثنوسا ...با وام مسکن جدید تعداد داد و ستد زیاد شده...رونق کمابیش
  علی احمد زاده(@kamal59)
  #ومسکن #مسکن #ثنوسا ...خداییش تایید میشه...واقعیت داره....
  علی احمد زاده(@kamal59)
  #مسکن #ومسکن #ثنوسا ..آدرس آپارتمان های زیر 200 میلیون تومان در تهران
  علی احمد زاده(@kamal59)
  #مسکن #ومسکن #ثنوسا ظرفیت اقتصاد مسکن به یک سوم رسیده است.....سرمایه‌گذاران هنوز وارد گود نشده‌اند.....سهم بخش مسکن از تسهیلات بانکی در شش ماه نخست سال جاری نشان می‌دهد هم‌اکنون یک سوم ظرفیت واقعی این بخش فعال است.
  علی احمد زاده(@kamal59)
  #مسکن #ومسکن #ثعمرا ....ظرفیت اقتصاد مسکن به یک سوم رسیده است....سرمایه‌گذاران هنوز وارد گود نشده‌اند......سهم بخش مسکن از تسهیلات بانکی در شش ماه نخست سال جاری نشان می‌دهد هم‌اکنون یک سوم ظرفیت واقعی این بخش فعال است.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟