08:43
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۸،۲۰۲.۳
   ۱۹۶.۴۳
  • ارزش بازار
  • ۳،۵۱۹،۱۳۲ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۸/۲۷    ۱۳:۴۰

اطلاعیه های کدال انرژی3

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

سایر اشخاص بورس انرژی

فعالیتهای کمکی به نهادهای مالی واسط

وضعیت: مجاز

انرژی3

فهرست مشروط
آخرین قیمت: ۵,۳۹۰
۳۸ (۰.۷۱%)
قیمت پایانی: ۵,۴۱۴
۶۲ (۱.۱۶%)
آخرین تراکنش: ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ ۱۲:۳۰
۶۸،۶۹۴ : حجم معاملات
  مهدی ح(@mehdihadad600)
  #انرژی3 امید داریم هر چی زودتر بتونه600 رو رد کنه
  حسن فرید(@farid1349)
  #انرژی3 عرضه 15 هزار مترمکعب نفتا در رینگ داخلی بازار فیزیکی بورس انرژی ایران در جریان معاملات روز سه شنبه بازار فیزیکی بورس انرژی ایران میزبان عرضه کالاهای برش سنگین پتروشیمی جم و متانول پتروشیمی شیراز در رینگ داخلی و حلال 402 پالایش نفت تبریز در رینگ بین الملل بود. حجم کل معاملات صورت‌گرفته طی روز سه شنبه (23 آبان ماه) 2 هزار و 452 تن و به ارزش بیش از 33 میلیارد و 845 میلیون ریال است. و اما طی روز کاری جاری (24 آبان 96)، کالاهای حلال 410 پالایش نفت آبادان؛ حلال 410 و 402 پالایش نفت شیراز، آیزوریسایکل و حلال 503 پالایش نفت کرمانشاه، سی اس او پالایش نفت شازند و نفتای سبک پالایش نفت تهران در رینگ داخلی عرضه خواهند شد. از نکات مهم عرضه های امروز می توان به عرضه 15 هزار مترمکعب نفتای سبک پالایش نفت تهران در رینگ داخلی اشاره کرد.
  حسن فرید(@farid1349)
  #انرژی3 پذیره‌نویسی400 میلیاردی مپنا در بورس انرژی
  حسن فرید(@farid1349)
  #انرژی3 شرکت تأمین سرمایه امین متعهد پذیره ‌نویس و بازارگردان و شرکت مشاوره سرمایه‌گذاری آرمان آتی مشاور عرضه، به منظور تأمین سرمایه در گردش و تأمین مالی مجدد پروژه‌های سیکل ترکیبی شرکت مپنا از طریق بازار سرمایه، 400 میلیارد تومان اوراق سلف موازی استاندارد برق منتشر می کنند. اسماعیل بینایی، معاون عملیات بازار تامین سرمایه امین با اعلام اینکه این عرضه طی روزهای آتی انجام می شود، به پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، گفت: یکی از بزرگترین پروژه‌های تأمین مالی از طریق انتشار اوراق سلف در بورس انرژی، تأمین سرمایه در گردش و تأمین مالی مجدد پروژه‌های سیکل ترکیبی شرکت مپنا است. اسماعیل بینایی به ویژگی های مهم این عرضه اشاره کرد و گفت: حضور تأمین سرمایه امین به عنوان رکن بازارگردان طی دوره عمر اوراق، نقدینگی لازم در این مدت را برای سرمایه‌گذاران با نرخ سود 17.5 درصد و روزشمار ایجاد می‌کند. وی، تصریح کرد: این اوراق بانام و معاف از مالیات بوده و وجود اختیار خرید و فروش تبعی از ویژگی دیگر آن است که بر جذابیت آن می افزاید؛ معاون عملیات بازار تامین سرمایه امین افزود: در صورت کاهش قیمت دارایی پایه موضوع این اوراق (بسته برق)، سرمایه‌گذاران از طریق اعمال اختیار فروش با نرخ 18 درصد بازدهی خود را تثبیت می کنند و همچنین در صورت افزایش نرخ برق، شرکت مپنا با اعمال اختیار خرید 19 درصدی مانع از افزایش هزینه تأمین مالی می شود و سود 18 الی 19 درصدی سرمایه‌گذاران را تضمین می کند.
  حسن فرید(@farid1349)
  #انرژی3 پذیره‌نویسی400 میلیاردی مپنا در بورس انرژی
  محمد ب(@mohoba)
  #انرژی3 امروز ممکنه روز برگشت سهم باشه. البته احتمال اینکه تا اوایل آذر تو همین حدود قیمت بالا و پایین بره هست و بعد از اون حرکت به سمت هدف بعدی خوش بین
  bikalam *(@bikalam)
  #انرژی3 - فروشنده روی این قیمتها پشیمون میشن
  سعید حسینی(@darya999)
  #انرژی3 بزودی این قیمتها خاطره میشه خوش بین
  محمد ب(@mohoba)
  #انرژی3 الان رو فیبو 38 هست که احتمال رد کردنش زیاده. دو حمایت قوی در 522 و 512 وجود داره که هم در تایم فریم هفتگی معتبر هستن هم در روزانه. از طرفی این حمایت ها با فیبو 50 هم تقریبا رو یه قیمت هستن. با توجه به اینکه کیجنسن هم از فلت در اومده و به سمت بالا متمایل شده، میشه گفت احتمال اینکه در حوالی 520 برگرده زیاده. برای اهداف بالای 700. نظر شخصیه و تصمیم گیریتون بر مبنای تحلیل خودتون باشه. اگه جایی اشتباه کردم دوستان با تجربه اصلاح کنن خوشحال میشم خوش بین
  استقلالی 2 آتیشه(@esteghlalburs)
  #انرژی3 خیلی دوسداری و داری زور میزنی سهمو بکشون پایین برو خدا روزیتو جای دیگه بده
  علی پیلوار(@alip1067)
  #انرژی3 این خبر از سال 88 مطرحه ولی سال 93 اجراشد و شکست خورد الانم زنگنه موافق طرح مجدد نیست و امکان عدم اجرا و تصویب زیاده . ولی ارزش خود سهم منهای شایعات و اخبار زیاد هست منتها در این چند وقت بسیار رشد حبابی داشته و ارزش ورود در این قیمت ریسک بالا دارد . بد بین
  استقلالی 2 آتیشه(@esteghlalburs)
  #انرژی3 اصلا به فکر نوسان نباشید تو منفی بخرید فقط از ما گفتن بود خوش بین
  حسن فرید(@farid1349)
  #انرژی3 گام دوم عرضه نفت در بورس انرژی
  حسن فرید(@farid1349)
  #انرژی3 وی در ادامه با توجه به آمادگی بورس انرژی برای عرضه نفت خام و همچنین وجود رینگ قدرتمند بین‌الملل در این بورس و موفقیت‌های آن در عرضه صادراتی فرآورده‌های نفتی، درخصوص پتانسیل عرضه محصولات سایر کشورها در این بورس تصریح کرد: در شرایط فعلی آمادگی پذیرش محصولات وارداتی و عرضه آنها را در بورس انرژی داریم. حسینی می‌گوید: ما در بورس انرژی ایران هیچ گونه محدودیتی درخصوص عرضه‌های وارداتی و مصرف برای کشورهای دیگر نداریم و در شرایط فعلی درخواست‌هایی هم از طرف برخی از کشورهای علاقه‌مند وجود داشته است که در حال بررسی آنها هستیم و امید داریم با سازوکاری که در دست طراحی است، بتوانیم این امر را هم تحقق ببخشیم.وی در ادامه افزود: در حال حاضر 200 شرکت خارجی جزو خریداران از بورس انرژی هستند و این در حالی است که عمده این خریداران را متقاضیانی از کشورهای همسایه، کشورهای منطقه قفقاز و به‌طور کلی کشورهایی که به‌طور سنتی خریدار نفت ایران بودند، تشکیل داده است. مدیر عامل بورس انرژی ایران در آخر درخصوص اینکه عرضه نفت خام می‌تواند برای چه کشورهایی جذاب باشد، ‌گفت: شاید بیشترین پتانسیل خرید نفت خام از بورس انرژی را کشورهای هند، چین و کشورهای آسیای جنوب شرقی داشته باشند و تمام تلاش ما این است که دستورالعمل‌هایی را در دستور کار قرار دهیم تا بتوانیم این کشورها را جذب کرده و با آنها قراردادهایی را منعقد کنیم.
  حسن فرید(@farid1349)
  #انرژی3 وی در ادامه افزود: به همین دلیل اولین صندوق بورس انرژی که پذیره‌نویسی شد، توانست موفق عمل کرده و با قوت به راه خود ادامه دهد. حسینی می‌گوید: بر همین مبنا و با تکیه بر چنین موفقیتی انتشار اوراق دو مرحله‌ای پروژه‌هایی همچون پروژه‌های نیروگاهی را در دستور کار قرار داده و انتظار بر آن است که صندوق سرمایه چنین پروژه‌ای را افزایش دهد. وی در ادامه تصریح کرد: امکان تامین مالی دیگر پروژه‌های صنعت نفت و گاز، از طریق این صندوق‌ها وجود دارد که بورس انرژی ایران درخصوص این پروژه‌ها در حال رایزنی است. مدیرعامل بورس انرژی در ادامه درخصوص آخرین وضعیت عرضه نفت خام در بورس انرژی تصریح کرد: با توجه به ماده 4 برنامه ششم عرضه نفت خام از الزامات دولت و وزارت نفت است. وی افزود: در حال حاضر اقداماتی را درخصوص تنظیم اطلاعیه عرضه نفت خام با شرکت ملی نفت انجام داده‌ایم و در انتظاریم تا مصوبه‌ای از هیات وزیران دریافت کنیم. حسینی می‌گوید: پیش‌نویس این موضوع تنظیم شده است و امیدواریم به تایید هیات وزیران، وزارت نفت و شرکت ملی نفت نیز برسد.
  حسن فرید(@farid1349)
  #انرژی3 گام دوم عرضه نفت در بورس انرژی
  حسن فرید(@farid1349)
  #انرژی3 گام دوم عرضه نفت در بورس انرژی عارفه مشایخی : موفقیت کامل اولین صندوق پروژه عرضه شده در بورس انرژی و همچنین آغاز معاملات ثانویه آن در کنار آخرین بررسی‌های فنی و اجرایی برای عرضه نفت خام در این بازار مالی را می‌توان آخرین رخدادهای بورس انرژی به شمار آورد؛ آن هم در شرایطی که بورس انرژی آمادگی خود را برای جذب عرضه فرآورده‌های نفتی و حامل‌های انرژی سایر کشورهای جهان اعلام کرده است.
  bikalam *(@bikalam)
  #انرژی3 - تو منفی فقط فرصت خرید میده خوش بین
  سپیده راد(@lattex007)
  #انرژی3 امروز اول وقت و سر خطی خریدار محکم اردر گذاری کرده اند...
  استقلالی 2 آتیشه(@esteghlalburs)
  #انرژی3 گزارش حسابرسی شده 6 ماهه با تعدیل 28 درصدی مثبت روی کدال اومد خوش بین
خرید فروش
تعداد حجم قیمت قیمت حجم تعداد
۲ ۱،۶۶۹ ۵،۳۹۰ ۵،۴۴۷ ۴۰۸ ۱
۱ ۳،۰۰۰ ۵،۳۸۱ ۵،۴۵۰ ۵،۴۰۰ ۱
۲ ۴،۰۰۰ ۵،۳۵۵ ۵،۴۹۹ ۱،۳۱۰ ۱

ترکیب معاملات نماد انرژی3

  حقیقی حقوقی
حجم خرید ۱۰۰ % ۶۸،۶۹۴ ۰ ۰ %
حجم فروش ۱۰۰ % ۶۸،۶۹۴ ۰ ۰ %
تعداد خریدار ۱۰۰ % ۲۱ ۰ ۰ %
تعداد فروشنده ۱۰۰ % ۱۸ ۰ ۰ %
  خرید فروش
فعالیت حقیقی ۵۰ % ۵۰ %
فعالیت حقوقی ۰ % ۰ %
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟