10:07
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۸۳۱.۸
   ۴۸۷.۹۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۹۲،۵۱۴ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۲۹    ۱۲:۳۸

اطلاعیه های کدال سلیم

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

 

از بازار جا موندید و به دنبال کسب بیشترین سود هستید؟

ما ضرر شما را جبران می‌کنیم

مشاهده خدمات سهام‌یاب      اطلاعات بیشتر در مورد اعتبار هدیه

وضعیت: ممنوع - متوقف

سلیم

فهرست اولیه
آخرین قیمت: ۱
۱ (۱۰۰%)
قیمت پایانی: ۱
۰ (۰%)
آخرین تراکنش: null
۱ : حجم معاملات
  قاسم سمگایی(@omid111)
  #شلیا #شلیابیایید از #عقل #سلیم استفاده کنیم بیایید #بدون #تعصب نگاه کنیم بیایید #بدون #غرض اظهار نظر کنیم سوال اول : ارزش معاملات سهم از روز بازگشایی که در بازه قیمتی 1400 تا 1600 معامله شده است چقدر است؟ اصلا نگاه کرده اید در 12 روز گذشته چقدر پول وارد سهم شده است؟ سوال دوم : کدام روز از روز بازگشایی تا به امروز بوده است که حقوقی سهم حمایت جانانه از این سهم نکرده است؟ سوال سوم: سود شلیا در مهر ماه سال قبل که قیمت سهم 420 تومان بوده است 20 تومان بوده و الان EPS سهم 80 تومان !!! یعنی قیمت سهم نباید بالا برود؟ سود هر سهم 4 برابر شده است و قیمت سهم چی پس !!!! سوال چهارم : آیا شرکتی که از بند مدیران به خواب رفته رها شده است و یک هیات مدیره پویا و با صداقت و شفاف روی کار آمده اند و روند سودسازی شرکت متحول شده است ارزش خرید ندارد؟ سوال پنجم : اینکه یک شرکت روندسودسازی مستمر و عالی داشته باشد گناه آن شرکت است؟ مگر اپرداز 365 تومانی که عرضه اولیه شد امروز قیمتش چند است؟ که چند روز پیش مجددا تعدیل مثبت داد؟ مگر شتوکای 155 تومانی به 800 تومان نرسید؟ مگر آپ 900 تومانی به 2760 نرسیده است؟ مگر کرمان 90 تومانی امروز 1700 تومان نیست ؟ سوال ششم : شرکتی که سود حسابرسی شده به کدال داده است با امضای حسابرس و از طریق سامانه کدال اطلاع رسانی شده است بهترین سهم برای سرمایه گذاری نیست؟ آن هم با این حقوقی های فعال و حامی سهم یک بار دیگر خدمت خوانندگان این مطلب عرض می کنم برگردید و دوباره از ابتدای مطلب #بدون #غرض و #تعصب بخوانید. #لطفا #تحمل #سود #دیگران #را #داشته #باشیم
  قاسم سمگایی(@omid111)
  #شلیابیایید از #عقل #سلیم استفاده کنیم بیایید #بدون #تعصب نگاه کنیم بیایید #بدون #غرض اظهار نظر کنیم سوال اول : ارزش معاملات سهم از روز بازگشایی که در بازه قیمتی 1400 تا 1600 معامله شده است چقدر است؟ اصلا نگاه کرده اید در 12 روز گذشته چقدر پول وارد سهم شده است؟ سوال دوم : کدام روز از روز بازگشایی تا به امروز بوده است که حقوقی سهم حمایت جانانه از این سهم نکرده است؟ سوال سوم: سود شلیا در مهر ماه سال قبل که قیمت سهم 420 تومان بوده است 20 تومان بوده و الان EPS سهم 80 تومان !!! یعنی قیمت سهم نباید بالا برود؟ سود هر سهم 4 برابر شده است و قیمت سهم چی پس !!!! سوال چهارم : آیا شرکتی که از بند مدیران به خواب رفته رها شده است و یک هیات مدیره پویا و با صداقت و شفاف روی کار آمده اند و روند سودسازی شرکت متحول شده است ارزش خرید ندارد؟ سوال پنجم : اینکه یک شرکت روندسودسازی مستمر و عالی داشته باشد گناه آن شرکت است؟ مگر اپرداز 365 تومانی که عرضه اولیه شد امروز قیمتش چند است؟ که چند روز پیش مجددا تعدیل مثبت داد؟ مگر شتوکای 155 تومانی به 800 تومان نرسید؟ مگر آپ 900 تومانی به 2760 نرسیده است؟ مگر کرمان 90 تومانی امروز 1700 تومان نیست ؟ سوال ششم : شرکتی که سود حسابرسی شده به کدال داده است با امضای حسابرس و از طریق سامانه کدال اطلاع رسانی شده است بهترین سهم برای سرمایه گذاری نیست؟ آن هم با این حقوقی های فعال و حامی سهم یک بار دیگر خدمت خوانندگان این مطلب عرض می کنم برگردید و دوباره از ابتدای مطلب #بدون #غرض و #تعصب بخوانید. #لطفا #تحمل #سود #دیگران #را #داشته #باشیم .
  مجید مهاجر(@majid2000)
  سرمایه گذاری #سلیم چند روز گذشته در #خچرخش خریدار است. سرمایه گذاری #سمند چند روزی گذشته در #ختوقا خریدار است.
  مجید مهاجر(@majid2000)
  جهت بررسی: سرمایه گذاری #سلیم چند روز گذشته در $خچرخش خریدار است. سرمایه گذاری #سمند چند روزی گذشته در $ختوقا خریدار است.
  اصغر اعتمادی(@etemadinia)
  #سلیم این سهم به پرسنل ایران خودرو دادن
خرید فروش
تعداد حجم قیمت قیمت حجم تعداد

ترکیب معاملات نماد سلیم

  حقیقی حقوقی
حجم خرید ۰ % ۰ ۰ ۰ %
حجم فروش ۰ % ۰ ۰ ۰ %
تعداد خریدار ۰ % ۰ ۰ ۰ %
تعداد فروشنده ۰ % ۰ ۰ ۰ %
  خرید فروش
فعالیت حقیقی ۰ % ۰ %
فعالیت حقوقی ۰ % ۰ %
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟