09:56
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۱،۱۴۶.۲
   ۲۱.۸۲
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۱۰،۱۵۸ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۳/۰۳    ۱۲:۳۶

تحلیلهای مرتبط با گوهران

اطلاعیه های کدال گوهران

گوهران گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه...
گوهران توضیحات در رابطه با صورتهای مالی...
گوهران گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه...
گوهران گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه...
گوهران اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای...
گوهران گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه...
گوهران معرفی یا تغییر در ترکیب اعضای هیئت...
گوهران تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه...
گوهران تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه...
گوهران خلاصه تصمیمات مجمع عمومی عادی...
گوهران توضیحات شرکت در مورد صورتهای مالی...
گوهران صورت‌های مالی سال مالی منتهی به...
گوهران گزارش فعالیت هیئت مدیره دوره ۱۲...
گوهران زمانبندی پرداخت سود دوره ۱۲ ماهه...
گوهران مشخصات کمیته حسابرسی و واحد حسابرسی...
گوهران مشخصات کمیته حسابرسی و واحد حسابرسی...
گوهران گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه...
گوهران آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی...
گوهران گزارش کنترل های داخلی دوره ۱۲ ماهه...
گوهران معرفی یا تغییر در ترکیب اعضای هیئت...
گوهران صورت‌های مالی سال مالی منتهی به...
گوهران گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه...
گوهران صورت وضعیت پورتفوی ۱ ماهه منتهی به...
گوهران معرفی یا تغییر در ترکیب اعضای هیئت...
گوهران معرفی یا تغییر در ترکیب اعضای هیئت...
گوهران صورت وضعیت پورتفوی ۱ ماهه منتهی به...
گوهران معرفی یا تغییر در ترکیب اعضای هیئت...
گوهران آدرس و تلفن دفتر امور سهام سرمایه...
گوهران صورت وضعیت پورتفوی ۱ ماهه منتهی به...
گوهران توضیحات تکمیلی شرکت در مورد صورتهای...

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

سرمایه گذاری توسعه گوهران امید

سرمایه گذاریها

مجاز

گوهران

تابلو اصلی
۹۶۰
۱۷ (۱.۸%) آخرین تراکنش: ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ ۱۱:۵۳
۹۵۱
۸ (۰.۸۵%) قیمت پایانی
حجم معاملات: ۴۰،۲۲۰
  وارن بافت(@warenbufet)
  #گوهران #تحلیل #سیگنال #خبر #شاخص : تحلیل تکنیکال ارائه شده از سوی مشاور سرمایه گذاری "ابن سینا مدبر"(اماکو) را در لینک زیر ببینید: سهام یاب - تحلیل و سیگنال - محدوده‌ی حرکتی گوهران و بهترین نقطه خرید سهم با اهداف جذاب پیش... خوش بین
  علیرضا جم(@alireza45)
  #گوهران گوهران واکنش مناسب به واگرایی مثبت مخفی و بازگشت از ناحیه حمایتی برای پنجم بسته شدن کندل امروز بالای میانگین یک ساله باید دید که سهم آیا پر قدرت از 100 تومان عبور می کند؟
  علیرضا جم(@alireza45)
  #گوهران واکنش مناسب به واگرایی مثبت مخفی و بازگشت از ناحیه حمایتی برای پنجم بسته شدن کندل امروز بالای میانگین یک ساله باید دید که سهم آیا پر قدرت از 100 تومان عبور می کند؟
  علیرضا جم(@alireza45)
  #گوهران 4 بار حرکت از محدوده کف تعیین شده منجر به رشد قیمت گوهران شده است. بار پنجم نیز از همان محدوده با واگرایی مخفی مثبت شکل گرفته شاهد بازگشت گوهران بودیم. عبور و تثبیت سهم بالای 100 تومان می تواند حرکت بعدی سهم را پس از چند روز رقم زند. در فضای ریسکی سهامی چون گوهران با پی بر ای زیر 4 و پرتفوی دلاری و شناور زیر 2 درصدقابلیت رشد در برابر تحمل ریسک پایین خواهد داشت. مدیرعامل شرکت در مصاحبه چند روز قبل اشاره کرده است که بازارگردانی سهم نیز آغاز و سهم به ارزش ذاتی خود نزدیک خواهد شد.امروز هم در وضعیت منفی بازار ، گوهران از 950 تا 980 ریال را رشد داشت و نهایتا سهم مثبت بسته شد. قیمت امروز میانگین سالیانه خود را به بالا شکست. باید دید قیمت سهم آیا می تواند جای خود را در بالای میانگین سال تحکیم کند ؟ شناور اندک و پرتفوی خوب در گوهرانی که هم سودساز است و هم زیر قیمت 100 تومان ، از نظر شرایط بنیادین این سهم را در زمره سهام کم ریسک بورس قرار داده است.
  محمد بهشتی(@mmdra)
  #گوهران در دامنه مثبت هدف 103 تومان. کوتاه مدت. حد ضرر 90 تومان. " مگا بورس" خوش بین
  علیرضا جم(@alireza45)
  #گوهران همانگونه که در مصاحبه ذیل آمده مدیرعامل گفته است که سعی می شود بیش از سال قبل در مجمع امسال تقسیم شود.مجمع گذشته از حدود 50 تومان سود ساخته شده 20 تومان تقسیم گردید. حال اگر امسال 25 تومان تقسیم شود بدین معناست که شرکت حداقل 30 تا 35 تومان می بایست سود بسازد.با پی به ای 5 به این سود، در نظر گرفتن شناور کمتر از 2 درصدی این سهم که کاملا در معاملات سهم هویداست، ناو سهم و دلاری بودن پرتفو و وضعیت تکنیکی که در پست قبل قرار داده شده است، قیمت 95 تومانی کنونی چندان معقول به نظر نمیرسد.مصاحبه مدیرعامل چاپ شده در همفکران
  امیر مولوی(@amirmolavi)
  #گوهران بی ریسک ترین سهم بازار. تو این قیمت ها واقعا خوبه برای خرید. خود دانید هر وقت قیمت این سهم به 130 رسید این نظرمو میارم بالا. #سیگنال_خرید خوش بین
  علیرضا جم(@alireza45)
  #گوهران نقل:واقعا این بازار اعجاب آوره کارگزار بدون ذره ای انصاف، در حال فروش سهام یک حقیقی اعتباری بود که به وجدان خودش مربوط است، ولی بازار چرا اجازه کاهش قیمت به این محدوده را داده است ؟!؟! دلایل ذیل گوهران را یکی از کاندیداهای اصلی خرید با ریسک نزدیک به صفر میکنه: - روی قیمت عرضه اولیه (آن هم تعدیلی) !!! ( بعد از رشد قیمتی اکثر سهام پرتفو، از 20 درصد تا حتی بیش از 100 درصد- پکویر، رکیش، حریل، فولاد، زاگرس، کطبس، چکاپا، تایرا و ... - حتما رشد سهام پرتفو را در طی این بازه اخیر که گوهران به قیمت عرضه اولیه اش به خاطر فروش یک حقیقی اعتباری و البته حواس پرتی بازار رسیده است، بررسی کنید) - قیمت زیر 100 تومان برای یک سهم سودساز (92 تا 93 تومان ) - شناور زیر 2 درصد !! (بازار قیمت سهام زیان ساز ولی با شناور کم را چند برابر کرده است. با کوچکترین شناخت از سودسازی ، پی به ای پایین و شناور تقریبا نزدیک به صفر این سهم، شاهد قفل شدن آن و حتی بالاتر رفتن از ارزش ذاتی آن می توان بود) - اکثر پرتفو دلاری است. یعنی حدود 30 تومان برگشت ذخیره حتی با ثبات قیمت دلار و رشد قیمت سهام پرتفو در گزارش سهم و ساخت سود 50 تومانی آمد. با رشد قیمت دلار، پرتفوی این سهم تصاعدی رشد خواهد کرد. - واگرایی مخفی مثبت و قرارگیری روی نقطه حمایتی بسیار مهم، سهم از این محدوده 4 بار برگشتهای بسیار قوی به بالا داشته است که الان مجدد به همان سطح حمایتی رسیده است. (نمودار) - گوهران زمان عرضه اولیه با اعلام زیان وارد بازار شد. آخر سال مالی 50 تومان سود ساخت و از این پس هم 20 الی 25 تومان به صورت پیوسته و بسته به قیمت سهام پرتفوی تا 50 تومان هم بازگشت از ذخایر و سود حاصل از فروش سرمایه گذاری می تواند داشته باشد. (یعنی سهمی که 25 پیوسته میسازد و با برگشت ذخایر مجددا می تواند بیش از 50 تومان سود بسازد، شده است 93 تومان! ) یعنی قیمت تعدیلی! ، مجدد به همان جایی برگشته است که سهم زیان ساز بود !!! و حتی دارندگان عرضه اولیه سهم هم 30 درصد در زیان خواب پول هستند چه برسد به سایرین.
  امیر مولوی(@amirmolavi)
  #گوهران تو این قیمت مفته.
  علیرضا جم(@alireza45)
  #گوهران سهم امروز علیرغم منفی بودن کلیت بازار با قیمت پایانی 1.36 درصد و آخرین قیمت 1.78 درصد مثبت بسته شد که حکایت از خشک بودن سهم دارد. کل شناور سهم به کمتر از 2 درصد یعنی حدود 3 میلیارد تومان رسیده است که از این میزان نیز تقریبا تمامی سهامداران در سود نیستند. سهامداران حقوقی: سرمایه گذاری امید : حدود 95 درصد (قابل مشاهده در تی اس ای) گروه صنایع بهشهر : حدود 1.7 درصد ( قابل مشاهده در تی اس ای) حقوقی زیر درصد : سه حقوقی با حدود 1.5 درصد این سهم زیر 100 تومانی سود ساز، سال مالی خود را با حدود 50 تومان سود و تقسیم 20 تومانی سود بسته است، علیرغم رشدهای گاها تا 100 درصدی سهام پرتفوی خود 10 درصد نیز کاهش قیمت داشته است !
  شاپور چراغی(@paytakht1359)
  #گوهران توش موندم کی این شرکت رو تو بازار راه داده . . . بد بین
  شاپور چراغی(@paytakht1359)
  #گوهران رو که نیست . . . . بد بین
  شاپور چراغی(@paytakht1359)
  #گوهران نکبت ازش میباره. بد بین
  شاپور چراغی(@paytakht1359)
  #گوهران عجب سهم مزخرفی هست. بد بین
  علیرضا جم(@alireza45)
  #گوهران نقل قول:احسان عزیز با توجه به درصد سهامداران عمده کلا 4 درصد از سهم در بازار شناور است که با لحاظ سهم حقوقی زیر 1 درصد که شما فرمودید تقریبا چیزی حدود 40 میلیون سهم، آن هم در این قیمت فعلی 96 الی 97 تومانی در دست حقیقی وجود دارد که به سادگی و با رشد یافتن سهم قابل جذب است. سهم از حدود 50 تومان سود ساخته شده، 20 تومان در مجمع تقسیم کرد و 30 تومان را در شرکت حفظ نمود.ارزش دفتری سهم هم حدود 118 تومان است یعنی 20 تومان بیش از قیمت روز سهم !رتفوی سهم هم مملو هست از سهامی چون رکیش، فارس، پکویر، وآتی، چکاپا، حریل، خدیزل، فولاد، شبندر، زاگرس، فملی، کطبس، تایرا و .... که غالبا رشد بسیار زیادی در هفته های اخیر داشتناما قیمت گوهران در این مدت به جای آنکه شاهد رشد مناسب باشد، به دلیل فروش یک حقیقی بدهکار، شاهد افت حدود 10 درصدی بوده است.بنده 4 شنبه مقداری خرید کردم و مابقی رو هم برای جلوگیری از خواب پول به محض اینکه حس کنم حرکت سهم استارت خورده است اضافه میکنم.سهم با قیمت زیر 100 تومان - سودساز- شفاف - شناور بسیار پایین - ارزش دفتری 117 تومان - با پرتفویی مملو از سهامی پرپتانسیل و دلاری - در فاصله بسیار کم از قیمت عرضه اولیه در بازار به ندرت پیدا میشه شاید گوهران به عنوان سهمی که هیچ رشدی نداشته ، بتونه کاندیدای رشدی مناسب در بازاری باشه که بسیاری از سهماش حتی تا 2 الی 10 برابر هم رشد داشتن
  عادل ک(@adell)
  #گوهران دوستان میگفتم صفشو نگاه کنید میگم حقوقی داره جمش میکنه الان ببین خوش بین
  عادل ک(@adell)
  #گوهران حقوقی خوب میخره منم خریدم ببینم اخرس چی میشه نظر بدید گوهران چجوریه
  عادل ک(@adell)
  #گوهران خریدم چطوریه این سهم گرون میشه دوستان؟
  آيدين صالحي(@aideen62)
  #گوهران حقیقی یا حقوقی که این سفارشات یک واحدی را گذاشته هدفش اینه که بالای صف عرضه دیده نشه. احتمالا در قیمت‌های بالاتر عرضه قابل توجهی وجود داره.
  مسعود درویشی(@msod1340)
  سلام دوستان #گوهران درحال حاضر چه حالی داره
خرید فروش
تعداد حجم قیمت قیمت حجم تعداد
۱ ۳۰،۰۰۰ ۹۴۰ ۹۶۶ ۵،۳۲۶ ۱
۱ ۱۵،۰۰۰ ۹۳۹ ۹۷۰ ۲،۵۰۰ ۱
۱ ۲،۲۰۰ ۹۳۸ ۹۷۱ ۲،۳۴۵ ۱

ترکیب معاملات نماد گوهران

  حقیقی حقوقی
حجم خرید ۱۰۰ % ۴۰،۲۲۰ ۰ ۰ %
حجم فروش ۱۰۰ % ۴۰،۲۲۰ ۰ ۰ %
تعداد خریدار ۱۰۰ % ۶ ۰ ۰ %
تعداد فروشنده ۱۰۰ % ۶ ۰ ۰ %
  خرید فروش
فعالیت حقیقی ۵۰ % ۵۰ %
فعالیت حقوقی ۰ % ۰ %

در صورت وجود هرگونه سوال، نیاز به راهنمایی و یا پیشنهاد لطفا از طریق با ما در تماس باشید.

ما همه ایده ها، پیشنهادها و انتقادها را می‌خوانیم و پاسخگو هستیم

نسخه پیشرفته سهامیاب

 • اطلاع‌رسانی عرضه‌های اولیه
 • اطلاع‌رسانی لحظه‌ای اطاعیه‌های سهام شما
 • اطلاع‌رسانی قیمت های سهام شما، وضعیت پرتفوی
 • اطلاع‌رسانی قیمت و خط روندهای تعیین شده
 • مدیریت چندین سبد سهام
 • و صدها امکان کاربردی دیگر
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟