07:04
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۱۳۰،۴۷۶.۸۸
   -۴۵۰.۷۸
  • ارزش بازار
  • ۴،۹۸۵،۷۶۰ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۷/۰۵/۲۴    ۱۲:۵۳

 

راهنمای درج تبلیغات در سهامیاب

مراحل ثبت تبلیغ:

1-ارسال ایمیل به آدرس ads@sahamyab.com به منظور دریافت تعرفه جایگاهها

2-آماده سازی بنر در سایز و حجم مناسب

3-ارسال فایل بنر ، تاریخ و جایگاه مورد نظر

4- در صورت تایید بنر و تاریخ، از طریق همان ایمیل به شما اطلاع داده میشود و میتوانید از طریق لینک http://www.sahamyab.com/epay اقدام به پرداخت هزینه طبق تعرفه نمائید

* لطفا به هیچ عنوان قبل از دریافت ایمیل تأییدیه مبلغی واریز ننمائید. در صورت عدم تأیید هزینه شما مرجوع میشود.

*نوع فایل ارسالی: gif

*حداکثر حجم برای قسمت A: 60KB و سایر قسمتها30KB 

5-ارسال ایمیل انجام پرداخت

6- درج بنر شما

 * در بخش A بطور همزمان تنها یک تبلیغ درج میشود. سایر قسمتها محدودیت تعداد ندارند و جایگاه تبلیغ شما به نسبت سایر بنرها طبق الگوریتمی توسط سیستم تعیین میشود.

طبق این الگوریتم، مدت زمان نمایش بیشتر جایگاه شما را بالاتر میبرد. به عنوان مثال تبلیغ 3 ماهه، جایگاه بالاتری به نسبت 1 ماهه دارد.

     

بخش A- تبلیغات ویژه در صفحه اول سهام‌توئیت

تبلیغات در صفحه اول سهام توئیت بیشترین تاثیر را بر روی مخاطبین سایت خواهد داشت. لازم به ذکر است همزمان فقط 1 تبلیغ در این مکان درج خواهد شد. درج بنر این قسمت به صورت هفتگی و یا ماهانه امکانپذیر است. جهت نمایش تبلیغ سایت خود در این مکان به آدرس ads@sahamyab.com یک ایمیل حاوی بنر و زمان مورد نظر خود ارسال نمایید، پس از دریافت تأییدیه بنر و زمان مورد نظر، اقدام به پرداخت هزینه از طریق sahamyab.com/epay بفرمایید، تبلیغ شما به مدت زمان در نظر گرفته شده در این مکان درج خواهد شد. در این روش تبلیغ شما در تمامی صفحات سهام توئیت مانند صفحه اصلی، صفحه کاربران، صفحه تاپیک ها و صفحه ایده ها نمایش داده خواهد شد.

 

بخش B و C و E و F و G

جهت نمایش تبلیغ سایت خود در این مکان‌ها یک ایمیل حاوی مکان مورد نظر، عکس و لینک مورد نظر خود به آدرس ads@sahamyab.com ارسال نمایید، پس از واریز هزینه، تبلیغ شما به مدت زمان در نظر گرفته شده که هفتگی و یا ماهانه است، در این مکان درج خواهد شد.

لطفاْ قبل از واریز وجه، فایل و زمانهای مورد نظر جهت درج تبلیغ را از طریق ایمیل ارسال نمایید.

 

مزایای تبلیغ در سهامیاب

1- سهامیاب پربازدیدترین سایت بورسی در ایران میباشد و روزانه بیش از 50 هزار نفر و به صورت میانگین 13 دقیقه را در سایت سپری میکنند.

2- تبلیغات کارآمد و هدفمند، در سهامیاب شما تبلیغات خود را فقط در تاپیک هایی که بیشترین ارتباط با سایت شما دارند، تبلیغ میکنید.

3- هزینه بسیار پایین نسبت به سایت های مشابه و یا ابزارهای تبلیغاتی (تلویزیون ، رادیو ، بیلبورد ، مجلات ، راهنمای همشهری و...)، هزینه تبلیغ در سهامیاب به صورت میانگین یک سوم سایتهای مشابه میباشد.

4- درج لینک مستقیم و قابل کلیک به وب سایت و یا محصولات شما

5-بالا رفتن رتبه گوگل و الکسا وبسایت شما، تبلیغ دو نقش را در بالا رفتن رتبه وبسایت شما ایفا می کند: اول اینکه با بالا رفتن بازدید وبسایت، الکسا و گوگل نیز سایت شما را بالا خواهند برد.گوگل و الکسا رتبه دهی سایت ها را بر اساس پارامترهای بسیاری انجام می دهند اما بی شک پارامتر تعداد بازدید اصلی ترین این پارامترهاست. دوم اینکه شما یک لینک از سایت پربازدید سهامیاب دریافت کرده اید وقتی گوگل لینک شما را در یک سایت پرطرفدار می بیند شما را یک پله بالاتر می برد. یکی دیگر از پارامتر های گوگل و الکسا دیدن لینک سایت شما در سایت های پر طرفدار است.

 

 

هدف ما از ارائه خدمات تبلیغ در سهامیاب رونق بخشیدن به کسب و کار شما و افزایش مشتریان و بازدیدهای شما است و امیدواریم گامی مفید در راستای معرفی سایت ها و محصولات شما و در نهایت شفاف سازی بازار سرمایه برداریم.

موارد مهم در مورد تبــلیغــــات :

1) تمامی مسئولیت تبلیغ به عهده شرکت یا شخص تبلیغ دهنده می باشد و سهامیاب نسبت به محتوای تبلیغات درج شده سلب مسئولیت مینماید.

2) در صورتی که محتوای سایت تبلیغ شده تغییر کند یا سایت فیلتر شود و مطابق با قوانین حاکم بر اینترنت نباشد، سهامیاب بدون اخطار قبلی تبلیغ را حذف می نماید.

3) سهامیاب در قبول یا رد تبلیغ حق تصمیم گیری دارد.

4) لطفاْ قبل از واریز وجه، فایل مورد نظر را جهت تایید ارسال نمایید.

5) از پذیرفتن تبلیغ سایت هایی که از نظر کمیته مصادیق جرایم رایانه ای وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران تایید نشده اند معذوریم.

6) از پذیرفتن تبلیغ های غیر استاندارد (فریم های بسیار سریع، فایل فلش، سایز و حجم نامناسب و …)  معذوریم.

7) در صورت دریافت هشدار از سوی کمیته مصادیق جرایم رایانه ای وزارت ارشاد ، تبلیغ مورد دار بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد.

8) مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده تبلیغ دهنده می باشد.

لطفاْ جهت درج تبلیغ و یا دریافت تعرفه ها برای آدرس ads@sahamyab.com ایمیل ارسال نمایید.