17:31
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۷۸،۸۰۸.۸
   ۲۴۰.۰۳
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۵۳،۲۶۶ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۵/۰۸/۰۴    ۱۳:۲۲

Dr Trader

نگاهی تحلیلی به بورس تهران **کانال تلگرامی NoviinTechnical@** دیگر شبکه های اجتماعی بورسی : سایت ارشن : **Dr Trader**

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

zaman3000

Dr Trader عضو از ۱۳۹۵/۰۲/۲۸

  Dr Trader(@zaman3000)
  #ختوقا به نظر میرسد که خوقا موفق موفق به خروج از کانال نزولی شده است.درصورتی که ختوقا موفق شود بالای 191 تومان تثبیت شود میتواند تا محدوده 237 تومان رشد نماید.
  Dr Trader(@zaman3000)
  #خچرخش (بروزرسانی تحلیل : سهام یاب - ایده 270881971 )به محدوده تراکم قیمتی مشخص شده رسده است. هر بالایی فرصتی مناسب برای شناسایی سود میباشد
  Dr Trader(@zaman3000)
  #چکاوه به نظر میرسد چکاوه در حال ساخت موج 5 بزرگ میباشد و شاهد هستیم که چکاوه در حال تکمیل موج 4 از موج 5بزرگ میباشد. انتظار میرود موج 4 در محدوده 411 تومان تکمیل شود و بعد ازآن چکاوه به سمت محدوده 1126 تومان حرکت نماید و موج 5 از موج5بزرگ را تکمیل نماید.
  Dr Trader(@zaman3000)
  #فنوال (تکمیلی تحلیل : سهام یاب - ایده 273492271 )در نمودار روزانه مشاهده میکنیم که فنوال بعد از خروج از کانال نزولی (کانال آبی) بعد از اندکی رشد شروع به پولبک کرده و این پولبک تا به امروز در قالب یک کنج نزولی بر روی سقف این کانال ادامه داشته است. در صورتی که که فنوال موفق... نمایش بیشتر
  Dr Trader(@zaman3000)
  #شاخص #آموزش #داینامیک_تریدر #انتقال_دیتا دوستانی #خودرو #خساپا #آپ... نمایش بیشتر
  Dr Trader(@zaman3000)
  #البرز مشاهده میکنیم که البرز در یک کانال صعودی در نوسان میباشد و شاهد هستیم که البرز بعد از یک رشد پرقدرت تا سقف کانال ریزش نسبتا آرامی را تا کف کانال داشته است و همچنین شاهد هستیم که واگرایی مثبت نیز در اندیکاتور در حال شکل گیری است. انتظار میرود طی روزهای آتی البرز از محدوده قیمتی 127 تومان بازگردد و بار دیگر تا سقف کانال رشد نماید.طی روزهای آتی مجددا البرز را با هم بررسی میکنیم.
  Dr Trader(@zaman3000)
  #خپارس به نظرسد که که خپارس با رشدی که اخیرا داشته کانال نزولی جدیدی را ساخته است. درصورتی که خپارس بتواند از سقف این کانال بگذرد(منظور کانال آبی رنگ) و بتواند پرقدرت بالای 145 تثبیت شود میتواند در اولین گام تا محدوده164 تومان در سقف کانال فرضی رشد نماید.
  Dr Trader(@zaman3000)
  #کطبس همانطور که در نمودار هفتگی مشاهده میکنیم , کطبس قریب به 8 سال میباشد که در این کانال نزولی در نوسان میباشد و شاهد هستیم به موجب رشدی پر سرعتی که از کف کانال داشته به محدوده قیمتی 400 تومان در سقف کانال نزولی رسیده است. حال با توجه به اینکه کطبس زودتر از زمان موعد رسیدن به سقف کانال به محدوده سقف کانال رسیده انتظار میرود تا به اتمام رسیدن زمان موعد رشد , دست خریدار همچنان قوی تر باشد و... نمایش بیشتر
  Dr Trader(@zaman3000)
  #ختور (بروزرسانی تحلیل : سهام یاب - ایده 276573371 )ختور موفق به خروج از کانال رنج خود شده است. انتظار میرود در اولین گام به اندازه عرض کانال و تا محدوده قیمتی 445 تومان رشد نماید.
  Dr Trader(@zaman3000)
  #تاپیکو #پارسان در نمودار فوق مشاهده میکنیم که همگرایی زیادی بین این دو سهم وجود دارد. پس میتوان نتیجه گرفت در صورتی که هر کدام از این دو سهم آماده بازگشت شود باید انتظار بازگشت را از دیگری هم داشت.
  Dr Trader(@zaman3000)
  #تاپیکو همانطور که در نمودار هفتگی مشاهده میکنیم تاپیکو در حال تکمیل یک پنج موجی نزولی در اشل بلندمدتی میباشد و شاهد هستیم که تاپیکو در حال تکمیل آخرین موج یعنی موج پنج میباشد.انتظار میرود موج پنج در محدوده قیمتی 150 تومان تا بازه زمانی تعیین شده تکمیل گردد.
  Dr Trader(@zaman3000)
  #پارسان #پارسان همانطور که در نمودار هفتگی مشاهده میکنیم پارسان در حال تکمیل یک پنج موجی نزولی در اشل بلندمدتی میباشد و شاهد هستیم که پارسان چهار موج از این پنج موج را تکمیل کرده و در حال حاضر در حال تکمیل آخرین موج یعنی موج پنجم میباشد. انتظار میرود موج پنج در محدوده قیمتی 158 تومان تا بازه زمانی... نمایش بیشتر
  Dr Trader(@zaman3000)
  #خکار در نمودار روزانه مشاهده میکنیم که خکار روی خط روند صعودی قرار گرفته است و شاهد هستیم واگرایی مثبت در اندیکاتور درحال شکل گیری هست که میتواند در صورت تشکیل خکار را پرقدرت روی خط روند صعودی نگه دارد و مجددا به فاز صعودی برگرداند. به معامله گرانی که قصد ورود به سهم را دارند پیشنهاد میشود صبر نمایند تا واگرایی مثبت در اندیکاتور تشکیل شود و سهم بالای 147 تومان پرقدرت تثبیت شود و بعد ورود... نمایش بیشتر
  Dr Trader(@zaman3000)
  #ثاخت شاهد هستیم که ثاخت در محدوده سقف کانال نزولی خود میباشد. برای معامله گرانی که در محدوده کف کانال وارد شده اند فرصت خوبی برای شناسایی سود میباشد. معامله گرانی که قصد ورود را دارند صبر نمایند تا ثاخت از کانال نزولی خروج نماید و بتواند پرقدرت بالای 137 تومان تثبیت شود.
  Dr Trader(@zaman3000)
  #ثاباد مشاهده میکنیم که ثاباد در محدوده سقف کانال نزولی دو ساله خود قرار دارد. معامله گرانی که درمحدوده کف کانال خریده اند فرصت مناسبی برای شناسایی سود میباشد.برای آن دسته از معامله گرانی که قصد ورود را دارند پیشنهاد میشود صبر نمایند تا ثاباد از کانال نزولی خروج نماید و بتواند بالای 212 تومان تثبیت شود.
  Dr Trader(@zaman3000)
  #خرینگ (بروزرسانی تحلیل : سهام یاب - ایده 263841671 )همانطور که انتظار میرفت خرینگ تا محدوده ذکر شده اصلاح کرد و بعد از آن حرکتش را به سمت هدف تعیین شده ادامه داد. رشد خرینگ از جنس یک پنج موجی میباشد و شاهد هستیم که خرینگ 3 موج اولیه را تکمیل کرده و در حال تکمیل موج چهارم میباشد. با توجه به... نمایش بیشتر
  Dr Trader(@zaman3000)
  #ارفع (بروزرسانی تحلیل : پاک شده! ) به هدفی که انتظار میرفت رسیده. امیدوارم که شناسایی سود صورت گرفته شده باشد ولی هنوز هم برای کسانی که سهم رو دارند هر بالایی فرصت خوبی هست برای شناسایی سود. برای ورود هم توصیه میشود دست نگه دارید تا شرایط مساعد ورود شود.
  Dr Trader(@zaman3000)
  #ولملت همانطور که مشاهده مینماییم ولملت موفق به خروج از کانال نزولی خود شده است. درصورتی که موفق شود بالای 127 تومان تثبیت شود میتواند تا محدوده قیمتی 141 تومان تا بازه زمانی تعیین شده رشد نماید و موج 3 C or را تکمیل نماید. حد سود خریداران 141 تومان و حدضرر115 تومان میباشد.
  Dr Trader(@zaman3000)
  #فاراک درنمودار روزانه مشاهده میکنیم فاراک بعد از تکمیل کردن یک حرکت صعودی در قالب یک پنج موجی ,وارد فاز اصلاحی شده است. انتظار میرود این اصلاح در قالب یک سه موجی اصلاحی A ,B,C باشد که فاراک در حال حاضر در حال تکمیل آخرین گام های مسیر باقی مانده از موج A میباشد. با توجه به نزدیک شدن فاراک به محدوده تراکم قیمتی موج A و واگرایی مثبتی که در اندیکاتور دیده میشود انتظار میرود که طی روزهای آتی فاراک از... نمایش بیشتر
  Dr Trader(@zaman3000)
  #دانا دانا رشدی را در قالب یک پنج موجی آغاز کرده و شاهد هستیم که دانا در حال تکمیل موج چهارم از این رشد پنج موجی میباشد. انتظار میرود موج چهار با در محدوده قیمتی 190 تومان در کف کانال فرضی تا بازه زمانی تعیین شده تکمیل گردد.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟