12:23
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۷۹،۲۹۹.۶
   ۵۳۷.۷۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۷۳،۶۳۱ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۵/۰۸/۰۵    ۱۲:۳۵

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

mahdi200453

M . T عضو از ۱۳۹۳/۱۰/۲۹

  M . T(@mahdi200453)
  #ارفع توضیحات شرکت روی کدال آمد. من که متوجه نشدم منظور چیه. دوستان توضیح بفرمایید ما هم استفاده کنیم.
  M . T(@mahdi200453)
  #شپلی حالا به حرف من و آقای سهامدار بورس و رامین رامینی و چند نفر دیگه رسیدید که چقدر گفتیم بسته ماندن سهم به ضرر همه هست؟!!!!! آقای بهترین سهام و آقای میثم خلیلی چقدر به شما گفتیم بذارید سهم باز بشه.******* یک ضرب المثل قدیمی هست که میگه: خود کرده را تدبیر نیست.****** حدود 8 ماه سهم را متوقف کردید و کلی انرژی هم مصرف کردید. آخرش هم رفتید سر خط . واقعا متاسفم. آقای عجمی هم به گفته خودتون رفت... نمایش بیشتر
  M . T(@mahdi200453)
  #شپلی برام جالبه. از فروردین تا حالا شهلا خانمی در میان ما نبود. الان یهویی این وسط پیداش شده. !!!!!!!!!! آخه جملاتی هم که بکار میبره به خانمها نمیخوره. شهلا خانم یک عکس هم از خودت بفرست ببینیم چه شکلی هستید؟؟ نکنه خود عجمی هستی؟!!!
  M . T(@mahdi200453)
  #شپلی خخخخخخ این لبهای سرخ متعلق به کیه؟ خودته یا آقای روحانی؟
  M . T(@mahdi200453)
  #شپلی دقیقا همینطوره. بورس ایران افراد مفسد زیاد داره.
  M . T(@mahdi200453)
  #شپلی احتمالا آقای ابوترابی و دارو دسته اش فرصت کافی داشته که اقوام و خانواده از سهم کسرا بخوبی خریداری کنند و بخاطر ذینفع بودن خودشون، هیچ حاشیه ای برای کسرا درست نکرد. متاسفانه آقای ابوترابی نتونست سهم شپلی را برای اقوام خودش بخره و این همه داستان برای ما درست کردن. بر پدر و مادرتون لعنت که چنین اولادی تربیت کرده و تحویل جامعه داده.
  M . T(@mahdi200453)
  #شپلی یک محاسبه سر انگشتی کردم، دیدم کسرا بدون هیچ حاشیه ای ، بعد از افزایش سرمایه 100% به سهامداراش سود رسانده. آن وقت این شپلی لامصب 8 ماهه سرمایه ام را بلوکه کرده و دیوانه شدم. لعنت خدا بر ابوترابی و امثال ایشان که به نا حق برای شپلی داستان درست کردن. انشاءالله خدا اشکتون را در بیاره. نامردهای باند باز .
  M . T(@mahdi200453)
  #شپلی کسرا فکر کنم 1100% افزایش داده. لامصب شپلی 8 ماهه اسیرمون کرده. گور پدر بورس ایران که همش باند بازیه
  M . T(@mahdi200453)
  #شپلی البته قیمت پایانی را از 5000 تومن به 422 تومن تقلیل دادند
  M . T(@mahdi200453)
  #شپلی یک نگاه به بازگشایی کسرا بندازید. دمشون گرم. افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید دارایی ها و حالا داره با 100% افزایش قیمت هر سهم هم باز میشه. دمشون گرم.
  M . T(@mahdi200453)
  #شپلی پس با این حساب دارودسته العقیلی مرحوم ملعون و بدهکار بزرگ نفتی ایران از بساط شپلی برچیده شده. درسته؟
  M . T(@mahdi200453)
  #ارفع باریکلا - ممنون که یادآوری کردی. بر اساس سنوات کدال، هفته آینده باید اطلاعات مالی 6 ماهه و پیش بینی را منتشر کنه. بیخود نیست هر چی اوردر میذارن، جمع میشه. در واقع دارن یکجورایی سهم را جمع میکنن.
  M . T(@mahdi200453)
  #ارفع آخه با عقل جور در نمیاد. از لحاظ تکنیکالی به چنان حالتی رسیده که اگر برگرده و روند صعودی بگیره، آنچنان نمودارهای RSI , MACD و جنبش و الگو پذیری قشنگی پیدا کرده که راحت ظرف 10 تا 14 روز میتونه تا 450 تومن اوج بگیره . طوری شده که اگه تا 450 تومن هم بالا بره، RSI هنوز زیر 70 میمونه. خیلی عجیبه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  M . T(@mahdi200453)
  #ارفع دقیقا مشخصه دارن کد به کد میکنن. از سمت چپ (عرضه) راحت در سمت راست (تقاضا) داره جابجا میشه. یک چیزی جور در نمیاد.!!!!!!!!!!!!
  M . T(@mahdi200453)
  #ارفع آقا مسعود آخه از اون طرف هم داره سهم جمع میشه. اگه اینجوری بود الان باید صف فروش داشته باشیم
  M . T(@mahdi200453)
  #ارفع اگر از لحاظ بنیادی خبر بدی داخل سهم بود، میبایست صف فروش سنگین را مشاهده میکردیم. ولی این کاملا مشخص بازی گردانان این سهم دارند کارهایی نامعقول و مشکوک انجام میدن. فقط تعدادی خاص دارند عرضه میکنن. از هفته گذشته هم شروع کردن. از اون طرف هم هر چه اوردر فروش میذارن، سهم را جمع میکنن. عجیبه !!!!!!!!!!!! فکر کنم دارند کد به کد میکنن و سهم را جمع میکنن.
  M . T(@mahdi200453)
  #ارفع کاملا مشخص هست که دارند اوردر نزدیک 100 هزار تا برای فروش میذارن.من موندم چه خبره؟ یا واقعا دارن خالی میکنن یا دارند سهم را با کد به کد کردن جمع میکنن.
  M . T(@mahdi200453)
  #ارفع چه مرگش شده؟ کسی تحلیل بنیادی خبری داره؟ تکنیکال که سیگنال خرید داره ولی نمیدانم چرا همینجور منفی میزنه. شاید هم دارن با کد به کد کردن جمع میکنن. الله اعلم
  M . T(@mahdi200453)
  #ارفع نمودار جنبش خیلی خیلی از ناحیه خط افق نزول کرده و رفته پایین پایین
  M . T(@mahdi200453)
  #ارفع نمودارهای MACD با فاصله بیش از اندازه از خط افق در ناحیه منفی واگرایی شدید داده
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟