03:32
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۷۸،۳۷۰.۳
   -۱۶.۹۳
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۳۵،۱۵۷ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۵/۰۸/۰۲    ۱۲:۳۷

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

kamal100

حمید حکیمی عضو از ۱۳۹۴/۱۱/۱۰

  حمید حکیمی(@kamal100)
  بعضی ها واقعا ادب رو رعایت نمی کنن چه لزومی به فحش وبد بیراه است؟>؟
  حمید حکیمی(@kamal100)
  هسته معاملاتی بعضی از کارگزاریها بهم ریخته و سایتشون هم هیچ تغییری را نشان نمی دهد.
  حمید حکیمی(@kamal100)
  # احتمالا خساپا صف خرید میشود.
  حمید حکیمی(@kamal100)
  #وغدیر واقعا حیف این سهم نیست که تا آخر سال 40 تومان می ده بفروشید برید زگلدشت اصفهان بخرید .(معلوم هم نیست که واقعا این قدر گوساله نر دارند که اعلام کرده اند یا خیر)
  حمید حکیمی(@kamal100)
  #شاخص .حدود نیم قرن از تشکیل بازار سرمایه کشور می‌گذرد اما همچنان این بازار در گام‌های اولیه مانده است و نتوانسته نقش خود را در اقتصاد ایران آن طور که برای یک بورس پویا تعریف می‌شود، ایفا کند. در کشورهای توسعه‌یافته و حتی درحال توسعه و اقتصاد‌های نوظهور بازار سرمایه توانسته پا به پای بازار پول در تامین مالی و توسعه گام بردارد اما کارشناسان بر این باورند که بازار سرمایه ایران... نمایش بیشتر
  حمید حکیمی(@kamal100)
  به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از شهروند، روستایی که نه چندان حاصلخیز است و نه جاذبه خاصی دارد، اما با موقعیت شناسی درست این جوان روستایی توانسته در کتاب راهنمای گردشگری یونسکو، عنوان شگفت انگیزترین تجربه گردشگری ایران را از آن خود کند.دستفروشی که ساکن یک روستای بسیار کوچک به نام «بزم» در شهرستان بوانات استان فارس است و کارش را با درآمد روزانه سه هزار تومان شروع کرده بود، در ٣٨ سالگی خود تبدیل به کارآفرینی شده است که گفته می‌شود تا چند سال دیگر درآمد او به اندازه صادرات نفت ایران می‌شود. ... نمایش بیشتر
  حمید حکیمی(@kamal100)
  #شاخص همه چیز در حال گران شدن ولی سهام مفت و مجانی کسی نمی خره.
  حمید حکیمی(@kamal100)
  @sahamyab سلام من هر موقع سهام توئیت را فعال می کنم از دو صفحه به پائین تر نماد یکی از کاربران را پشت سر هم نشان می دهد و تاپیکهای زمانهای قبلی را نشان نمی دهد .رد صورت لزوم اصلاح کنید.
  حمید حکیمی(@kamal100)
  #تلیسه اگر گاوهها شیر خوبی بدهند و محصولات لبنی به اطراف صادر بشه و پولش بلوکه نشه و برگرده ،امسال سود خوبی داریم .بله
  حمید حکیمی(@kamal100)
  به گزارش اقتصادنیوز، «متغیر پنهان در سرمایه‌گذاری» عنوان جدیدترین کتاب منتشر شده توسط انتشارات دنیای اقتصاد است که در آن 15 اقتصاددان ، فعال اقتصادی و فرهنگ‌پژوه درباره تاثیر رسانه بر سرمایه‌گذاری سخن می‌گویند.«تحقیقاتی که تاکنون درباره ضعف سرمایه‌گذاری در ایران شده، عمدتا معطوف به کاستی های حقوقی مانند مقررات دست‌وپاگیر و موانع اداری یا عوامل سیاسی و نرخ پایین تشکیل سرمایه و انباشت ناچیز سرمایه بوده است. علل اصلی شعف سرمایه‌گذاری هم همین موارد است. اما از عامل دیگری که می‌تواند این ضعف‌ها ... نمایش بیشتر
  حمید حکیمی(@kamal100)
  #وساخت :به گزارش اقتصادنیوز، در کنار واحدهای مسکونی که با قیمت‌های بسیار پایین برای اجاره آگهی می‌شوند، واحدهایی نیز به چشم می‌خورند که رهن‌های آنها میلیاردی است. اکثر این واحدها از امکاناتی مانند سونا، استخر و جکوزی نیز برخوردارند و گاهی برخی از آنها دارای چند پارکینگ هستند. واحدهایی با 3 میلیارد تومان ودیعه از آنطرف سهام ساختمانی ها در حال جان دادن است.
  حمید حکیمی(@kamal100)
  احتمالا یه خرابی به سیستم تحمیل شده وتا پیداش کنند ظهر شده یاد سخنان دیشب روحانی افتادم که چقدر پر امید از همه چیز می گفت .
  حمید حکیمی(@kamal100)
  #اپرداز : حداقل 80 تومان گران باز شده .
  حمید حکیمی(@kamal100)
  #خصدرا :دهقانی گفت : صدرا مبلغ 678 میلیارد تومان به این سازمان بدهی دارد. از این مبلغ ، رقم 310 میلیارد تومان بخشوده شد و مابقی پس از 2 سال طی 18 قسط پرداخت خواهد شد. این اقدامات سبب رفع موانعی همچون تصرف اموال ( بارج ها و جرثقیل ها ) و رفع ممنوع الخروجی مدیران شد.
  حمید حکیمی(@kamal100)
  علی دادپی، کارشناس اقتصادی با بیان این مقدمه در شماره 185 هفته‌نامه تجارت‌فردا ادامه داده است:لغو تحریم‌ها فرصت انحصارطلبی را در اقتصادمان کاهش خواهد داد ولی به انحصارات موجود پایان نداده و نخواهد داد. گشایش بازارها امکان گسترش صادرات و واردات را فراهم خواهد کرد ولی رانت‌خواری را از بین نخواهد برد. خیلی از این رفتارها به‌خاطر تعادل نادری است که در بازارهای کشور وجود دارد. این تعادل بیشتر نتیجه حضور و دخالت گسترده دولت و بخش شبه‌دولتی در همه ابعاد اقتصاد کشور است. حذف تحریم‌ها و ورود مجدد به... نمایش بیشتر
  حمید حکیمی(@kamal100)
  #شاخص - قبول کنیم وضعیت اکثر شرکتها بدلیل عوامل سیستمی و داخلی بد است و نه تنها حمایتی صورت نمی گیرد بلکه با ناامید کردن مردم به روشهای مختلف این وضعیت را تشدید میکنند.
  حمید حکیمی(@kamal100)
  رئیس کمیسیون صنعت و معدن اتاق تهران عنوان کرد: کمک به بنگاه‌های ورشکسته به معنی از بین بردن منابع است، چون کمک به این بنگاه‌ها منجر به برگرداندن تسهیلات نخواهد شد. در این صورت حقوق واحدهای موفق که می‌توانند پیشران خروج از رکود باشند ضایع خواهد شد.
  حمید حکیمی(@kamal100)
  ایران متعهد شده است تا سال 2030 بایستی از حجم کربن تولیدی خود به فضا 30 میلیون تن بکاهد این یعنی بسیاری از خودروها بایستی هیبریدی و یا برقی بشوند و نیز پالایشگاهها تولید بنزین و سایر سوختها را محدود کنند.
  حمید حکیمی(@kamal100)
  #شبهرن : کسی میدونه سود تقسیمی مجمع چقدر بوده؟
  حمید حکیمی(@kamal100)
  #وامید تا صف خرید در آخرین لحظه رفت . اکثر رفتارها هیجانی و بدور از منطق - فکر کنم عده ای با عمد این کار را در مورد بعضی سهم ها انجام می دهند و تو صف جمع می کنند چون بازار صاحب ندارد که بموقع عکس العمل نشان دهد و جلوی این اشخاص را بگیرد.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟