20:42
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۷۹،۲۹۹.۶
   ۵۳۷.۷۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۷۳،۶۳۱ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۵/۰۸/۰۵    ۱۲:۳۵

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

ali1344

محمد امید عضو از ۱۳۹۳/۰۴/۲۶

  محمد امید(@ali1344)
  #خریخت -سلام .حقوقی مانع صعود ؟
  محمد امید(@ali1344)
  #خریخت -سلام -نمیدونم چرا بعضی از دوستان بدون بررسی کامل سهم انتظار رشد سهم تا 400 حتی بالاتر را دارند من هم سود خواهم برد ولی منطقی نیست سهمی که دارای 247 ریال ضرر است رشد زیادی داشته باشه .
  محمد امید(@ali1344)
  #خریخت -تا بوده همین بوده .رشد بیش از حد سهم در نهایت به ریزش آن منجر خواهد شد وحقوقی خود را موظف میبیند که رشد بیش از حد را بگیرد این شاید برای دارندگان سهم مطلوب نباشد ولی برای کسانی که در قیمت بالا میخریدند و به ریزش برخورد میکردند و ضرر خوب است .البته اگر سهم مستعد صعود باشد بعد از اصلاح براه خود ادامه خواهد داد و خریداران بر فروشندگان برتری خواهند یافت .
  محمد امید(@ali1344)
  #تکمبا -چون یک سهامدار عمده داره که از مالیات هم معافه ! بایدهوشیار باشید که یهو خالی نکنه و جلوی رشد سهم سنگ نیاندازه .سابقه خوب نداره این سهامدار عمده 72% ؟
  محمد امید(@ali1344)
  #خبهمن -با توجه به کاهش سود امسال نسبت به سال قبل که نصف شده بود اگر موقع باز شدن سهم گروه خودویی در مثبت باشند کاهش کم خواهد داشت ولی اگر موقع باز شدن نماد گروه خودرو منفی باشد حداقل 10% ریزش خواهد داشت .
  محمد امید(@ali1344)
  #خپارس =با توجه به سرمایه گذاری خودروسازان فرانسوی باید امیدوار باشیم که خودروسازان ایرانی با استفاده از روش های نوین مالی و تولید به سود بالایی برسند وبا توجه به گرانفروشی که خودروسازان وطنی دارند باید انتظار سود خوبی را در سال های آینده داشته باشیم به این جهت سهام خودرویی خصوصا سایپا به همراه زیر مجموعه هایش و ایران خودرو از رشد غیر قابل انتظاری را در آینده برخوردار خواهند شد. کسانی که با دید... نمایش بیشتر
  محمد امید(@ali1344)
  #خپارس -آن سخن کندر آن سود نیست =کزان آتشت بهره جز دود نیست =(امیدوارم همه بر رفتار و گفتار خود بیشتر کنترل و دقت داشته باشیم و فکر کنیم که آیا ما در مجلسی که خانم و آقا وجوان و پیر همه هستند اینگونه سخن میگوییم؟ مسلما نه !اینجا مثل همان مجلس عمومی است .)
  محمد امید(@ali1344)
  #خپارس -کل خودروسازی ایران به فرانسوی ها واگذار شده !رنو 5 اولین رنو در ایران و بد ترین خودرو از لحاظ کیفیت بود نه امنیت داشت نه قدرت .حالا هم در مقابل کوئید و سیمبل و داستر خودرو های بسیار بهتر و زیباتری و ارزانتری در دنیا وجود دارد ولی هیوندای که در هند میسازد و تویوتا که در 25 کشور جهان کارخانه دارد چرا در ایران تولید نمیکنند ؟
  محمد امید(@ali1344)
  #ختوقا -سلام -با این وضعیت خوب خودروسازان منفی شدن ختوقا نوبره ؟قبلا خودروسازان 2% سبز میشدند قطعه سازان صف خرید میشدند الان بر عکس شده!!!!
  محمد امید(@ali1344)
  #بکهنوج =ادامه صف خرید برای روز های آینده بستگی به عرضه حقوقی داره اگر حقوقی عرضه کنه همین امروز هم صف جمع خواهد شد اگر حقوقی دخالت نکند چند روز سبز خواهد بود .
  محمد امید(@ali1344)
  #بکهنوج =بالای 80 میلیون سفارش الان نصف شد ولی خزامیا سفرش خرید بالای 300 میلیون داره !
  محمد امید(@ali1344)
  #بکهنوج -سلام .بدترین راه عرضه اولیه همین است که میبینیم .بهترین راه این است که یک روز قبل از هرکس که خواهان سهم است ثبت سفارش کنند و مبلغ حداکثری را از حساب بلوکه کنند و موقع عرضه تقسیم کنند بین ثبت سفارش کنندگان تا به همه برسه .این سیستم که الان عمل میشه بسیار مشکل سازه مثلا موقع ثبت سفارش اگر اینترنت چند ثانیه کند شود یا قطع شود دیگه خرید از دست رفته .
  محمد امید(@ali1344)
  #بکهنوج -به هر صورت کاری کردند که تقاضای کاذب برای سهم در روز های آینده ایجاد شود و مورد توجه بازار و سایت ها و خبر های بورسی باشد چه عمدی باشه یا غیر عمدی !
  محمد امید(@ali1344)
  #بکهنوج -پرداخت پول خرید بکهنوج من از بانک بود واز حساب بانکی من کسر شده است ضمنا ردیف 26000 بودم .به احتمال فروان همه 31650 نفر اول سهم را دریافت میکنند .
  محمد امید(@ali1344)
  #بکهنوج - هرکس باید خود با بررسی و تجربه و سوابق تصمیم بگیرد و تابع دیگران نباشد تا خود مسئول سود یا خدای نکرده زیان خودش باشد .
  محمد امید(@ali1344)
  #بکهنوج =روز های آینده نشان خواهد داد که تشخیص کی درست بوده .خریدار ها یا ؟
  محمد امید(@ali1344)
  #بکهنوج -با توجه به شرایط من از خرید منصرف شدم مبارک خریدارانش انشاالله سود کنند .
  محمد امید(@ali1344)
  #بکهنوج =با توجه به P/E گروه که بالای 6 هست 9300 ریال کشف قیمت دور از انتظار نبود ولی توقع قیمتی پایین تر را داشتیم . با توجه به سابقه نماد های مشابه بیش از 3 روز مثبت نخواهد بود ولی این نظر شخصی من است و ممکن است در عمل متفاوت باشد .
  محمد امید(@ali1344)
  #بالبرح -این هم از عجایب بورس که حق تقدم بالاتر از سهم اصلی است !واقعا چرا؟
  محمد امید(@ali1344)
  #بالبر -این هم از عجایب بورس که حق تقدم بالاتر از سهم اصلی است !واقعا چرا ؟
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟